Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Re: Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Post autor: Asassello »

super zegar, każdemu chodzi inaczej :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4759
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

ustawienia sa ok, chyba jestem gdzies gdzie czas sie zakrzywia :)
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Post autor: Denn »

Nie wiem czy to było już proponowane.

Jako początkujący (na nowo ;)) gracz WFB, przeglądam różne wątki dot. zasad armii którą się interesuję. Problemem jest to, że weszła teraz 8ed i często tematy są pomieszane, moja propozycja jest taka, że można by było zduplikować ważne tematy jak "Pytania noobów", "Zasady" etc. z dopiskiem 8ed, poprzednie tematy można by było zamknąć i przerzucić do jakiegoś archiwum.

Wydaje mi się, że takie rozwiązanie było by niezłym udogodnieniem dla osób które rozpoczynają swoją przygodę, było by też... schludniej ;)

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1642

Post autor: Duderson »

Regulamin pisze:14. Obowiązuje zakaz "upowania" tematów, jeżeli od poprzedniego posta nie minęło 7 dni
Było jakieś tajne głosowanie, czy to pomysł jednego z adminów? Moim zdaniem zbyt surowy przepis, zwłaszcza, jeżeli ktoś wystawia aukcję na allegro i chce o sobie przypomnieć przed jej zakończeniem. Trzy - cztery dni moim zdaniem by wystarczyło. Temat Karlita moim zdaniem zamknięty bez powodu.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Duderson pisze:
Regulamin pisze:14. Obowiązuje zakaz "upowania" tematów, jeżeli od poprzedniego posta nie minęło 7 dni
Było jakieś tajne głosowanie, czy to pomysł jednego z adminów? Moim zdaniem zbyt surowy przepis, zwłaszcza, jeżeli ktoś wystawia aukcję na allegro i chce o sobie przypomnieć przed jej zakończeniem. Trzy - cztery dni moim zdaniem by wystarczyło. Temat Karlita moim zdaniem zamknięty bez powodu.
Zobacz co się dzieje na GV. U nas to jest normalnie utopia szczęścia...
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Duderson pisze:
Regulamin pisze:14. Obowiązuje zakaz "upowania" tematów, jeżeli od poprzedniego posta nie minęło 7 dni
Było jakieś tajne głosowanie, czy to pomysł jednego z adminów? Moim zdaniem zbyt surowy przepis, zwłaszcza, jeżeli ktoś wystawia aukcję na allegro i chce o sobie przypomnieć przed jej zakończeniem. Trzy - cztery dni moim zdaniem by wystarczyło. Temat Karlita moim zdaniem zamknięty bez powodu.

Jakby ludzie rozumieli te 3/4 dni byłoby spoko ale nieee znajdują się delikwenci którzy 3/4 razy dziennie potrafią podbić temat . Ja jestem pobłażliwy w tym temacie i po prostu sztuczne podbicia usuwam ot taki dobry dzień mam ;)

knifem4n-
Chuck Norris
Posty: 419
Lokalizacja: Nemezis Warszawa

Post autor: knifem4n- »

Czemu jak klikam aktywne watki to nie wyswietlaja mi sie watki z tematow lokalnych?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Bo tak działa to forum :D .



Żeby nie było bezsensownego spamu.:
Podejrzewam, że adminowi nie chciało się dodatkowo dorabiać funkcji oddzielającej tematy z for lokalnych, do których jesteś zapisany od całej reszty, i kiedy jesteś zalogowany, a kiedy nie, z reszta teraz jest i tak dość dobrze.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

knifem4n-
Chuck Norris
Posty: 419
Lokalizacja: Nemezis Warszawa

Post autor: knifem4n- »

hmm pewien moderator powiedział mi, że powinny się wyświetlać, ale skoro tak mówisz to ok, uwierzę Ci na słowo. :?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

To tylko moje spekulacje :wink: .
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

hej, co się dzieje z wydajnością forum?

Co jakiś czas łapie ekran z takim błędem:

Kod: Zaznacz cały

General Error
SQL ERROR [ mysqli ]

Too many connections [1040]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.
a nawet nie ma jakoś dużo ludzi na forum w tym czasie.
Jakieś boty znów za bardzo buszują po forum czy zaczyna się zabawa z ACTA ? ;-)
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Mam ten sam problem.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Hmm, dzięki za informację (Yudokuno za linka tutaj), sprawdzę co się dzieje. Może serwer MySQL po prostu wymaga restartu bo mu się jakieś zdechłe połączenia narobiły?

(OHAI!)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Zrestartowane. Jeśli nie pomogło, dajcie znać -- będzie grane głębsze śledztwo.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

Znowu "...Too many connections [1040]...". Dziś mi już 3x pojawił się takowy komunikat.
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1642

Post autor: Duderson »

U mnie to samo. Dodatkowo, jak już się połączyłem, to mnie wylogowało.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

+1

Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2257
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Post autor: Mishu »

LuciusII pisze:Znowu "...Too many connections [1040]...". Dziś mi już 3x pojawił się takowy komunikat.
Dokładnie, zamiast się zniknąć, problem ten stał się coraz bardziej uciążliwy.

Edit: A przy wysyłaniu tego posta, strona zmuliła na dobre 10 min.
Obrazek

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Dzisiaj już jest ok. Komunikat nie pojawia się i forum zdaje się stabilniejsze.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

LuciusII pisze:Znowu "...Too many connections [1040]...". Dziś mi już 3x pojawił się takowy komunikat.
OK, czyli to się zaczyna wieczorem, kiedy obciążenie zaczyna być srogie (zaraz sprawdzę w analityksach jaki jest skok liczby odwiedzin po 18:00 czasu polskiego).

Pogrzebię zaraz w ustawieniach, ten serwer powinien uciągnąć trzy takie fora :mrgreen:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

ODPOWIEDZ