Denn - Dwarfs lil' blog.

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Denn - Dwarfs lil' blog.

Post autor: Denn »

No to się zaczęło.

Po moich burzliwych początkach związanych z wymianą armii (x2) wreszcie zabrałem się za wycinanie z wyprasek.

Padło na Thundererów:

Obrazek

Battalion with AB.
Obrazek

Wypraski w tle.
Obrazek

Jak krasnale to i piwo :)
Obrazek

Teraz przyznam się bez bicia, że zastanawiam się jak ich pomalować. Padło na brązowy klan (jest w AB, za Chiny nie przypomnę sobie jak się on nazywa). Dodatkowo głowię się jak ich pomalować, po przyklejeniu gunów będzie to baaardzo uciążliwe... no ale cóż, brak cierpliwości i chęć zobaczenia całych figurek przemogła racjonalne myślenie!

No nic, wieczorkiem jeszcze popracowałem nad lordem z tarczą i 1h. Finecast jest dziwnym materiałem :/
Woot?

Awatar użytkownika
grom88
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 136
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: grom88 »

Co to za piwko? Cieniutkie jakieś.

Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Post autor: Denn »

grom88 pisze:Co to za piwko? Cieniutkie jakieś.
Piwko jak piwko, szklanka mała żeby często dolewać, taki, rozumiesz, myk psychologiczny :mrgreen:
Woot?

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Raczej chwyt marketingowy. =)

A thundów będziesz jeszcze rozklejał.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Post autor: Denn »

cahir pisze:Raczej chwyt marketingowy. =)

A thundów będziesz jeszcze rozklejał.
A powiedzialbyś dlaczego?

Zastanawiam się czy to możliwe, korzystam z kleju modelarskiego i on chyba "zgrzewa" dwie części rozpuszczając jedną? Sighs...
Woot?

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Po prostu sklejonych ciężko pomalować patrząc na nich :)

Awatar użytkownika
Denn
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Karaz-Wawa

Post autor: Denn »

*Sighs*

Jakiś patent na rozklejenie tego kleju? Only by force?

W sumie to skleilem dlatego, ze bede nakladal bialy podklad, a jak by byly w czesciach to w sumie na cala czesc by to poszlo i kleic by bylo ciezko.

Albo rybka albo... piwko ;)
Woot?

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Sam malowałem paru (oprócz skullpassa) i jest ciężko pomalować niektóre elementy, a niektóre po złożeniu stają się (przynajmniej dla mnie) nieosiągalne.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Stormtrooper
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Rawicz/ Leszno / Wrocław

Post autor: Stormtrooper »

Nie tylko dla Ciebie, bo jak np pomalować brody wojownikom z dwurakiem? Za cholere nie pomalujesz dobrze miejsca pod styliskiem.
podpis był nieregulaminowy

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Denn - nie martw się. Ja swoich plastykowych malowałem 100 lat temu po sklejeniu i dało radę. Po prostu się bardziej napocisz ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ