KRAKOWSKA LIGA BATTLA - 1.11.2011

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Re: KRAKOWSKA LIGA BATTLA - 1.11.2011

Post autor: Sevi »

Tak, hydra i kociołek to jeden wybór (gdyby były osobnymi to armia stała by się bardzo słaba) a shadow osobny wybór podobnie jak death.
Czyli możesz wybrać np: pok i shadow, albo pok i hydra i kociołek, albo death i shadow. Itd. Lipa ogólnie. Może coś się jeszcze zmieni, a Shino wrzucił to tak abyśmy mieli rozkminy, a naprawdę ograniczenia będą inne :mrgreen: Ale nie wierze w to, mogą być jakieś kosmetyczne zmiany.

A jak sprawa z Jędrusiem?
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

W grze przeceniałem moich klepaczy, i nie doceniłem tego jaki wygar potrafi mieć DE lord.

Bestie są tylko Bestiami, z mojej perspektywy utyskiwania innych armii że mają źle są hmm "rozweselające". Niemoc bestii jest uzasadniona fluffowo, dlatego prędzej zdechnę niż zacznę marudzić na ich moc.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

wraz z nowymi Euro DE lord przechodzi do historii...
W Jędrusiu nie zdążyłem jeszcze dotrzeć- miałem ciężki tydzień :( Postaram się nie długo. Kiedy turniej w V???
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

Sevi pisze:Tak, hydra i kociołek to jeden wybór (gdyby były osobnymi to armia stała by się bardzo słaba) a shadow osobny wybór podobnie jak death.
Czyli możesz wybrać np: pok i shadow, albo pok i hydra i kociołek, albo death i shadow. Itd.
Odwrotnie Sevi :) Hyrda i kociołek to dwa wybory, a szadoł i def to jeden.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Czyli jak to jest? Kociołek lub hydra, i shadow lub death?
PiotrB pisze:Kiedy turniej w V???
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=24&t=33651 ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

michal pisze:
Sevi pisze:Tak, hydra i kociołek to jeden wybór (gdyby były osobnymi to armia stała by się bardzo słaba) a shadow osobny wybór podobnie jak death.
Czyli możesz wybrać np: pok i shadow, albo pok i hydra i kociołek, albo death i shadow. Itd.
Odwrotnie Sevi :) Hyrda i kociołek to dwa wybory, a szadoł i def to jeden.

y a z skąd ten wniosek? Przecież jest & czyli "and"...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

PiotrB pisze:y a z skąd ten wniosek? Przecież jest & czyli "and"...
Shino pisze:
Jankiel pisze: Jak rozumiec ten zapis? Jak mam maga z death i drugiego z shadow to jest jeden wybór czy dwa? A jak mam 2x małego z shadow? Ew. dwa cauldrony?
z tego o co mi chodzilo to 2x shadow lub death i shadow to jeden wybor. 2 cauldrony (choc to imo slaby pomysl ale nie o to chodzi) to tez 1
"and" jest zamiast ostatniego przecinka 8)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

daj boże żebyś nie miał racji :roll:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

To koniec turniejowych DE.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

no nie wiem ,co komu DE przeszkadzały... sytuacja tej armii robi się absurdalnie zła... To była solidna armia ale nie wygrywała masterów. Nie będzie PoKa który był makabrycznie ważny bo był odpowiedzią np, na Chosenów,działa etc ...
Nie będzie Hydry bo musi być shadow i musi być kociołek- bez poka najbardziej popularna rozpa na kusznikach i boltach traci sens bo nie ma mocnej kontry ani tampaxa... Jestem naprawdę w wielkiej żałobie... mam nadzieję ,że format euro nie będzie zbyt popularny w Krakowie... Na bazyla z DE nawet nie ma co jechać bo nie ogarnę tych zmian do tego czasu...:(
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Inne armie radzą sobie bez warda na 2+ i hydry niedoszacowanej o mase punktów (wg 6 ed kalkulatora wychodziło ok 440 pkt a niektóre armie do dzisiaj na 6 ed bookach grają) i jakoś dają radę, więc zamiast rwac włosy z głowy rozkminić i pograc trochę :mrgreen:

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

pograj trochę dowolnymi elfami trochę a zobaczysz ,że to nie jest takie proste - ja po prostu nie rozumiem powodu zmian zakazujących mi używania połowy siły armii...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Fluffy pisze:Inne armie radzą sobie bez warda na 2+ i hydry niedoszacowanej o mase punktów (wg 6 ed kalkulatora wychodziło ok 440 pkt a niektóre armie do dzisiaj na 6 ed bookach grają) i jakoś dają radę, więc zamiast rwac włosy z głowy rozkminić i pograc trochę :mrgreen:
Aj wai niestety ma racje :)
Schematom i biadoleniowi mowimy stanocze niet :D

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

pograj trochę dowolnymi elfami trochę a zobaczysz ,że to nie jest takie proste - ja po prostu nie rozumiem powodu zmian zakazujących mi używania połowy siły armii...
Bardzo chętnie. Zamieniamy sie armiami na najblizszym turze? Dostaniesz moje zielone - złoż sobie rozpiskę, pożyczysz mi HE :mrgreen:
Deal? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Fluffy - to nie przejdzie proponowałem taką wymianę kiedyś z moimi Bestiami.

PiotrB - Używaj sobie armii i pewnych combosów ale nie wszystkich na raz.
....
Witaj w naszym świecie.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Mam nadzieje że Piotr się zgodzi bo zrobiłem sobie bardzo wesoła rozpiskę HE, full contact, na corach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

armię mogę pożyczyć ale zielonych za bardzo nie znam więc raczej odpada ,żebym nimi grał :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Ok,. jak zmienisz zdanie odnosnie zielonych to służe.
HE, jeżeli udostepnisz, chętnie na jeden tur przygarnę :D

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

book of hoeth zbanowany.
vortex zbanowany
max 2 orly w rozpie.
max 2 bolce w rozpie
mozna wziac 100 pkt wiecej
Ech...
Totalnie z dupy te ograniczenia.
#-o
Wisła Kraków.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Jedynie vortexa szkoda
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

ODPOWIEDZ