rozpiski elfów VIII ed.

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Re: rozpiski elfów VIII ed.

Post autor: Caledor19 »

haha no to na farcie w takim wypadku :D

ale na turnieju ciezej jest z taka rozpiska gra :wink:
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

O czym ty mówisz? - że wygrałeś z imperium na 3 armatach :D Krasie też średnio złożone... Zagraj w turnieju z poważnym przeciwnikiem który gra defem i osiągnij dobry wynik- choćby remis - wtedy szacun.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

PiotrB pisze:aha ,aha,aha :D :D :D nauczcie mnie proszę jak grać z defami bo widać ja nie umiem
Krótka i prosta instrukcje ci już napisałem :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

no ja dziś tą rozpą dostałęm dwa wklepy z krasaimi 12:8, ale trochę przez moją głupotę, bo mogłby być ten remis bez większego stresu i z bretą 11:9, breta to bardzo niewygodny przeciwnik :/
BSB na orle, pancerny wraca do rozpiski, bardzo mi go brakowało z bretą, z krasiami to nie miało róznicy, chociaz jeszcze się zastanowię nad patentem BSB 1lvl, orzeł, luckstone/charmed shield. Na walki z czempionami idealny. Mobilne przerzuty, są bardzo ważne jak się ma smoka, jakąś tam minimalną ochronę ma jesli coś nie pójdzie jak trzeba. Potestuje teraz takiego BSB. BSB w oddziale jest dupny :P

I naprawdę nie wiem jakim cudem kraśki/imperium wklepują tak od razu maskę. Minimalnie przegrasz do tych 12, może w porywach 13. Trzeba się chować i tyle :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

normalnie wklepują - 6 tur strzelania plackami a ty po prostu ściągasz figurki :D . Gdzie się schowasz przed klopami czy mortarami? Krasnoludy np mają jeszcze organki jak byś czasem śmieciami chciał podlecieć oraz działo specjalnie na Twojego smoka... Ja naprawdę zagrałem kilkadziesiąt bitew z krasiami czy imperium i zawsze było mocno pod górę. Inna sprawa ,że miałem dobrych przeciwników...
Tak swoją drogą ciekawe jak się ma do jeźdźca na smoku to działo ChD które wali w punkt. Też obrywają oboje?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

To w takim razie czemu krasnale nie wklepują większej ilości armi od razu takich masek, albo nie wygrywają przynajmniej 15:5? :-k
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Kosa pisze:breta to bardzo niewygodny przeciwnik :/
Trauma po bitwach? :wink: Nevertheless fajnie kminisz Kosa będzie trzeba zagrac jeszcze, ten light moze byc ciekawy :twisted:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

nie mogę tego ogarnąć, pieprzony lord z KB, prawie udało się go zabić, ale mój mag z baniszmentem z S6 nie zdał lookouta w łucznikach i poszedł do piachu od treba :( a już breta nie miała scrola i pewnie by go mag utłukł, cóż, życie
:D
A no, trzeba, trzeba, nawet na dniach mogę :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Gdzie się schowasz przed klopami czy mortarami?
Teraz akurat jest około 4-5 miejsc na stole, więc można się przykampić. Iść wszystkim spokojnie w kresce i jakoś się dojdzie.

Jak masz Lighta to można rzucać jeszcze bardzo fajny czar, który na 4+ niweluje strzały z maszyn.

Tylko trzeba iść spokojnie i równo oddziałami, bo jak ostatnio przywaliłem Bironę na Lwach to nagle znalazłem się jednym klockiem dużo za daleko i dostałem kanapkę na twarz :/

A w kresce od ostrzału schodzi koło 9 lewków na każdym klocku, przynajmniej ja tak miałem, i to przy zupełnie przyzwoitych rzutach przeciwnika.

Najgorsze są organki - je to od razu trzeba potraktować z Banishmentu ;P

Ja ostatnio zaliczyłem trochę porażek, ale grałem dosyć eksperymentalnie. Chętnie bym pocisnął na Bazylu bardziej pod wynik i zobaczył ile można tym ugrać, ale 25-26 luty już mam zajęty :/
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
krejzihed
Chuck Norris
Posty: 443
Lokalizacja: tychy-wroclaw

Post autor: krejzihed »

Semi pisze:Przypadkiem nie bylo w jakims faqu ze Gemowiec nie moze kozystac HM?
nigdzie takiego zapisu nie widzialem

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Tak sobie czytałem wczoraj te Wasze posty o smoku aż zachciało mi się nim zagrać :)

Ale już wytrzeźwiałem i mi przeszło :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

musiałeś być pijany albo chory bo coś mało spamujesz ostatnio:) normalnie jak nie ty.... :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Sesja i użeranie się z profesorkami na uczelni :)

Ostatnio też gram sobie na lightcie, na razie grałem vs ogry i HE, oba remisowo ale przy dużym niefarcie z mojej strony i dość dobrych rzutach u przeciwników. Ale na razie kmina mi się podoba :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Andrzej pisze:Tak sobie czytałem wczoraj te Wasze posty o smoku aż zachciało mi się nim zagrać :)

Ale już wytrzeźwiałem i mi przeszło :D
Nie bierz smoka, ktoś musi być w awangardzie :mrgreen:
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

E tam pindolenie
Ja gram na haven na dużym +2x death na 10 ld i działą rewelacyjnie ;) (BoS i jawel of dusk )
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Death na azie odpada, za dużo namnożyło się mr i wardów na magię.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

nom, sam wsadzam sztandar z MR(2) do rozpiski na arcymagu :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Sam mam płąszczyk z +2wsv ;)
Oj tam ale jak lataja kowboje lub dyski to mozna sie pobawić ;)
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

No niby tak, ale wciąż walenie w dyskowca z wardem 3+ jest lekko bezcelowe :wink:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Dobra ale wiesz o co chodzi...
2xsnajpa wyciaga wszystkie kosci dispela a potem dostaje na ryj pociski komete co kolwiek
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Zablokowany