rozpiski elfów VIII ed.

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: rozpiski elfów VIII ed.

Post autor: Andrzej »

Owszem, niemniej jednak 2xdeath to za dużo. Sam się tym bawiłem i potrzeba czegoś do zabijania śmieci i uszczuplania oddziałów.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

W Oświęcimiu wytestuje ale herosó inaczej złoże chciałbym mieć RoF i RRoR
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
Korhil
Chuck Norris
Posty: 580

Post autor: Korhil »

Moja rozpiska na nowe euro - wiem, że nic odkrywczego itp. ale zastanawiam się nad 3 rzeczami - Lore na arcy - rozważam Light, High i Life nie mogę się zdecydować... druga rzecz to kwestia bsb - zastanawiam się czy nie lepiej wypadłby w postaci puszki - łuk trochę go unieruchamia - jeśli będzie stał w WL to raczej sobie nie postrzela, a w łucznikach nie wesprze głównej siły uderzeniowej... 3 problem to złożenie arcy albo tak jak na rozpisce albo Ring of Fury, Loremaster's Cloak i Silver Wand... co radzicie?


1 Archmage @ 350.0 Pts
Magic Level
Silver Wand [10.0]
Folaraith's Robe [45.0]
Talisman of Saphery [35.0]

1 Prince @ 257.0 Pts
General; Lore of Death; Great Weapon
Radiant Gem of Hoeth [45.0]
Dispel Scroll [20.0]
Armour of Caledor [25.0]
Luckstone [5.0]

1 * Noble @ 169.0 Pts
Great Weapon; Dragon Armour; Battle Standard
Reaver Bow [40.0]
Charmed Shield [5.0]

24 First Archers
Standard Bearer; Musician; Banner of Eternal Flame

16 Archers
Musician

17 Spear Elves
Musican

24 White Lions
FCG; Talisman of Loec; Banner of Sorcery

27 White Lions
FCG, Amulet of Light

6 Swordmasters
Musican

2 Great Eagle
Ostatnio zmieniony 12 lut 2012, o 11:39 przez Korhil, łącznie zmieniany 1 raz.
Imperial stormtroopers can never die. They can only go to hell and regroup.

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

bos na bsb i masz 3 wl wiecej i powywalaj fcg z wl daj im tylko muzyków.
Jak napiszesz na PW moge ci pokazac moja rozpe ;)
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

nie masz tego co w he najsilniejsze - anty magii...jeden dispel scroll to za mało...inaczej tez rozłożyłbym cory...
Ostatnio zmieniony 12 lut 2012, o 11:52 przez PiotrB, łącznie zmieniany 1 raz.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Korhil
Chuck Norris
Posty: 580

Post autor: Korhil »

mam scrolla i maga, który przy dispelu dostaje +5 za lvl i he bonus, mógłbym mieć jeszcze kradziejkę i to rozważam, ale nie wiem czy to absolutnie koniecznie... co więcej mógłbym mieć?
Imperial stormtroopers can never die. They can only go to hell and regroup.

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

vortex :wink: na arcy i ruby of ring, małego maga z niszczarą.

Awatar użytkownika
Korhil
Chuck Norris
Posty: 580

Post autor: Korhil »

muszę się zastanowić nad tym ustawieniem arcy ale małego maga z niszczarką nie będę wrzucał na pewno zresztą wtedy miałbym 3 dispel dice na euro a to za dużo, co do domen magii to skłaniam się w stronę lighta - wydaje się być najbardziej uniwersalny... wracając do vortexa - nigdy na nim nie grałem, naprawdę robi on aż tak dużo? bo kosztuje sporo...

edit: a co myślicie o takim ustawieniu floraith's robe+kradziejka? tylko bardzo mnie boli brak silver wanda - jako, że mam tylko jednego maga to jest to problematyczne...
Imperial stormtroopers can never die. They can only go to hell and regroup.

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Przykład:
Gram przeciwko VC, szarżuje na jakiś poważny klocek, wygrywam z pewnymi stratami, VC się sypią, ale zostaje jeszcze np. 8GG i co? Jego tura, rzut na wiatry 6 i 5 (ma 2 nekromantów i lorda wampira) ma zamiar po wskrzeszać GG co było dla nas zabójcze, ale jest As w rękawie i mówię wtedy Vortex Shard :mrgreen: , gwardię dobijam...

Lub

Emp wbija się w ciebie 2 klocami halabard i ma zamiar rzucić sobie WS i In 10 do tego ASF i +1 atak, na takie coś mamy wtedy vortexa i nie ma Lipy :D

Awatar użytkownika
Korhil
Chuck Norris
Posty: 580

Post autor: Korhil »

no tak ale jest to taki as w rękawie, który równie dobrze może się wgl nie przydać... chyba preferowałbym ustawienie kradziejka+rof/robe zastanawiam się tylko czy lepszy bound sepll czy pseudo eteryczność - jak sądzicie? maga zawsze mogę trzymać w łucznikach lub spearach. a i jeszcze pytanie o zasady czy jak bsb z łukiem stoi sobie w łucznikach to może być tak że on strzela w inny cel niż łucznicy?
Imperial stormtroopers can never die. They can only go to hell and regroup.

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

moze strzelać w inny cel

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

musi strzelać tam gdzie cały oddział.
Obrazek

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Co? Dlaczego?

Chyba znowu mnie wałowali w takim razie na turnieju #-o

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Zasady strzelania. Cały oddział strzela w ten sam cel. Heros będąc w oddziale jest częścią oddziału.
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

musi mieć zasadę snajper, by rozdzielać cele.

Co do vortexa, to nie miałem jeszcze bitwy by mi go brakowało, mimo wielu bitew z VC, więć te 75pkt wolę wydać na co innego.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Poza tym Vortex działa trochę bardziej jak straszak, który w stosunkowo małym stopniu determinuje grę. Też wolę inne Arcany.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

diuk pisze:Poza tym Vortex działa trochę bardziej jak straszak, który w stosunkowo małym stopniu determinuje grę.
Haha :lol2:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

To tylko moje zdanie. Przydaje się, ale w niektórych przypadkach działa podobnie jak scroll w sumie.

Ale jeśli możesz użyć Vortexa po rzucie na wiatry magii to już jest miłe.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Vortex wygrywa bitwy z VC, TK, BoCh, Liz i każdą inną armią nastawioną na magię buffującą/osłabiającą CC. Koleś wpada w WL, liczy na obniżenie S, WS, I i dostaje vortexa na ryj :D

Czemu na nim nie gram? Bo stwierdziłęm, że bardziej boli mnie magia "pestkująca" pociskami i inym dmg czarami. A na to świetną kontrą jest annalian :wink:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Annulian ,zwłaszcza na zasady euro jest małym oszustwem. Nie dość ,że dokłada nam DD to jeszcze przeciwnikowi zabiera PD. Czy przedmiot wart 1dd w rozliczeniu przynosi nam 2 kości... . Uważam ,że na teraz Annulian jest ważniejszy niż Vortex
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Zablokowany