Kozie Sukcesy i Porażki

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: Kozie Sukcesy i Porażki

Post autor: Dibo »

Master w Łodzi za nami, było troszkę tych kózek wiec nieskromnie zapytam ... No i jak było ?

Przemcio - WTF ? "Walkower" ?
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Crus grał bestiami ale chyba raportu nie pisał. I był jeszcze jeden gracz ( z którym ja grałem ) "Przemcio" i będąc na ostatnim stole skonczył po 1 dniu.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

smuteczek :roll:

może po poznaniu coś raporcików sypnie bo chyba jedzie dość sporo graczy :)

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

Doombull 333
Heavy Armour, Shield
Sword of Swift Slaying 25
Dawnstone 25
Gnarled Hide 15
Ramhorn Helm 15

Doombull Gen 317
Heavy Armour
Talisman of Preservation 45
Biting Blade 10
Enchanted Shield 15

Gorebull BSB 233
Haevy Armour
Berserker Sword 20
The other Trickstar Shard 15
Charmed Shield 5

Bray-Shaman lv 2 Shadow 150
Chalice of Dark Rain 40

Bray-Shaman Lv2 Shadow 162
Shards of Herdstne 50
AHW 2

Bray-Shaman lv 1 Shadow 100
DS 25

7Minotaurs 443
Musician, Standard, Shields
2x 5 Harpies 2x70
Razorgor Herd 55
39Gor Herd 337
FCG, AHW
3x Tuskgor Chariot 3x80
3x 5 Ungor Riders 3x30

1 Bitwa VC gra bez historii bo postanawiam nie wklepywać jakiegoś mocnego wyniku, dograliśmy 4 tury w mojej następnej wpadałem w klocki z herosami sam straciłem z banszetek klepacza (po moim błędzie ale trudno) 9 11

2 Bitwa Lizaki Lizaki 3 snajperki słońce i pitka na całym stole praktycznie od 1 tury i nie jest różowo szczególnie że 800 punktów ucieka od snajpery na ld zabijającej doombula klepacza. zostają mi gienio i 2 magów 2 18

3 bitwa We na glejd ridersach i herosach na kuniach albo orłach, nie ogarnąłem netlingów na dużej magicy i tracę głupio klepacza zabijam 4x łuki i wayów i wychodzi 11 9

4 O&G bez stopy, W rozpie duży pająk i trole + savage z herosami . Na manglery zużywam harpie i 1 ungorki i minosie wpadają w trole overrun w bok savage, i po heroicznyh bojach zabijam klocek tracę śmietnik 20 0

5 Ok dziwna rozpa duży z hevenem, 2lv beli, 2lv maw, BSB, 6 byków, 6 ironów, 3 yeti, 4 fagi, 2 pieski, działo

przeciwnik zagrał defensywnie działo dostało harpie na bok i zdało breja na -1, potem pumbę na tył i tym razem nie podołało, w tej bitwie bestigory z rydwanów postanowiły rzucać same 1 dzięki czemu 2 zginęły szarżując w bok fangów (overrun z yetti) zadały 5 ran bestigory oczywiście na ranienie 1. Minosie zabiły herosów i 2 korowe klocuszki 20 0

Z rozpy jestem zadowolony na pewno wejdą jakieś zmiany ale muszę to jeszcze przemyśleć (brakuje słownie jakiś 15 20 punktów w hero i lordach i rozpa wychodzi cud malina

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

4 i 5 bitwa straszne cieniasy i dziwne rozpiski, VC też się nie popisały :wink:

co do Twojej rozpiski bardzo mocna i ciekawa, bo przemyślenia w przyszłości :)

gratulacje =D>

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1379
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

Tarcze na minotaurach sprawdziły się? Lepsze od AhW?

I rozumiem że wszyscy herosi minosy siedzieli w klocku minotaurów? Dawałeś radę manewrować takim ogromnym klocuchem 5 monster base'ów w rzędzie?
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

generalnie tajemnic taktyki się nie zdradza, ale kloc jest banalny w manewrowaniu, a herosi poza BSB poza nimi

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

szerokość 4 minosów jest OK, więcej to już bywa ciężko :roll:

Grałem dzisiaj z WE rozpiską na 1600 pts, jest w dziale rozpisek (14 centigorów z Wrhoofem+ 2 magów itp)

No więc obessałem aż kule, bo zaraz po rozstrzelaniu screena dostały HoDe i reszte pestek oraz niezdispelowanego firebala :roll: , nie zdali paniki i fachowo zwiali za stół, także nadal nie wiem jak sprawdza sie ten oddział w praktyce :cry:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Dlatego uważam że odddział który nie potrafi przyjac 1 hody nie bardzo sie nadwać na jedna z głównych sił uderzeniowych ;)
Relacje słyszałem od Gremlina i faktycznie Ci nie pykło ;]
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

rani na 4+ SV na 5+ więc na prawdę musiał o być kiepsko z rzutami :P

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Gra na 5k połączonym chaosem wg Tamukrana. Sporo beastów i wochu, dodatek demonów.
http://forum.stagraf.pl/viewtopic.php?f=26&t=45
Obrazek

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Na Bobie zdaje sie 3x Kozy były czekamy na relacje :twisted:

Krusk !! Masz zajebiaszcze foty z Boba te na podium .. eh ! szkoda że na Arenie nie zostałeś do końca !
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
krusk
Chuck Norris
Posty: 545
Lokalizacja: Nikt się nie spodziewa...

Post autor: krusk »

Niestety, PKP jeździ tak a nie inaczej.
Na BoB byłem CHD, niestety nie miałem jak ich przetestować i dlatemu ostatni.
Ale jakbym się pojawił na tegorocznej Arenie to kózkami :twisted:
Masa>pancerz.
Infernal Puppet pisze:Skavenom udaje się 100%, nieudane projekty to sabotaże konkurencji więc się nie liczą :wink: .

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Panie Klops który pan był na BoBie? 8)

i inne kózki? jak wysoko skoczyły? :)

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

25
cóż można powiedzieć ostatnią bitwę grałem z 2 bestmenami na 2 hordach gorów i 34 bestigorach i zrobiłem 12 ale nic to, w rozpisce na doombulach brakuje moim zdaniem paru punktów w lordach. 4 rydwan mi się świetnie spisywał muszę jeszcze poeksperymentować tylko z doombulem zabójca i dużym szamim, na pewno będę grał bestiami w babicach więc tam będą jakieś lepsze testy. Coś czuję że następnego lokala w poznaniu zagram empire coby potestować demigryfy i nowe wózki pod babice

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

nawet nawet ;)

pomysłów na rozwój tej rozpiski jest wiele... każdy obiera inną drogę, z tego co widzę, no i dobrze :)

co do nowego imperium widzę go jak stare z 5/6ed. do CC, demogrywy + kawa corowa z 4S ołtarz z +1 to hit i lightem albo pristami, tańsi hate i fajne modlitwy ward na 5+ na oddział brzmi syto szczególnie jak ma się 1SV, hellsotrcośtam dla wsparcia :P

wokrze
Kradziej
Posty: 922

Post autor: wokrze »

Klops pisze:cóż można powiedzieć ostatnią bitwę grałem z 2 bestmenami na 2 hordach gorów i 34 bestigorach i zrobiłem 12
Bo się wykazałem 2x niefartem w ostatniej turze... :) (nie doszła mi szarża na 5+ z 2k6 i nie zagniłem bunkra przy rzucie na pościg 9''). Swoją drogą to była moja pierwsza bitwa przeciw bestiom.

Byłem chyba 35. Rozpiska na 2x50 Gorów + 34 Bestigory + magowie na beast'cie.
W pierwszej bitwie dostałem konkretną masakrę od Kalafiora (ChD) - niezdana ld na oddziale z generałem, mimo bsb w pobliżu (combo: Hellcannon + -3 do Ld z death'a) i dalej już się posypało (była szansa na odbicie paru punktów, ale rzuciłem "snake eyes" na magię w turze w której musiałem przepchnąć pancernego kowboja - 1-2 wyssany może załatwiłby sprawę). Wynik 0:20.
Druga bitwa: lizaki. Szybki przemarsz środkiem pola i pozamiatanie kowbojów i slanna (generalnie padli od wyniku walki, bo niepotrzebnie szarżowali razem z oddziałem). Byłaby masakra, gdybym nie niedocenił jednego oddziału saursów, który przytrzymał mi bestigory (na steadfast'cie) do szarży bocznej salamander. Było chyba 17:3 dla mnie.
Trzecia bitwa: szczury. Trochę wojny manewrowej przez pierwsze 3-4 tury (abominacja uciekająca przed zboostowanymi bestigorami - bezcenne :) ). Potem: abomka dostała szarże z boku (ale po rzuceniu 12 z 14 regenek na 4+ ustała do drugiej rundy...), wyrzynka slave'ów, szary prorok do warpa (ale zdążył mi krwii napsuć), upierdliwy sztandar na monkach (przerzuy ma hita i zranienie, ale ustałem :) ), wycięcie w pień jednych gorów. Nie dorwałem głównego klocka (dzwonek, bsb, 1 bohater) i wynik tylko 13:7. Ciekawostka: grałem z bsb "206" w bestigorach.
Czwarta bitwa - orki (tu lekka wtopa orgów, bo sparowali nas późno i zagraliśmy tylko 5 tur). Mangler squidy są upierdliwe. Artyleria orków (wtf?!?) też. Ale same wyrzynanie już w moją stronę. Decydujący był jeden combat, gdzie moje przetrzebione gory (+bsb i mały mag) walczyły z 50 goblinów (z boku) i 30 dzikich orków z przodu (+mag + bsb). Zabrakło tej ostatniej tury, żeby orki wybić do nogi (został1! co prawda ja miałem bohaterów i+ ze 3 zwyklasów w gorach :) ) i zarżnąć maga (bsb dostał wcześniej). Wynik 16:4.
Piąta z Klopsem - opis jak wyżej. Głównie 5 tur zastawiania minotaurów, żeby nie dojść z szarżą w ostatniej.... Z boku jego rzeźnik wyciął jedne gory (które zdążyły zdjąć ze dwa charioty). Wynik 8:12.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Hehe i tu jest cała ta przyjemność gry bestiami rozwałka w CC dużymi klockami... muszę zakupić jeszcze 40 gorów :twisted:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

CAR2N
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Kraków

Post autor: CAR2N »

Khuman pisze:nawet nawet ;)

co do nowego imperium widzę go jak stare z 5/6ed. do CC, demogrywy + kawa corowa z 4S ołtarz z +1 to hit i lightem albo pristami, tańsi hate i fajne modlitwy ward na 5+ na oddział brzmi syto szczególnie jak ma się 1SV, hellsotrcośtam dla wsparcia :P
Weź mi nie gadaj o mojej ulubionej armii bo na nowy podrecznik czekam a bard ma obsówkę :evil: A właśnie koło 5ed wymiatali , nie mówiąc o podręcznikach z tamtych czasów ,dla mnie najlepszy klimat i wygląd AB-kuf :mrgreen:
WFB playing since 1994

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Weź mi nie gadaj o mojej ulubionej armii bo na nowy podrecznik czekam a bard ma obsówkę :evil: A właśnie koło 5ed wymiatali , nie mówiąc o podręcznikach z tamtych czasów ,dla mnie najlepszy klimat i wygląd AB-kuf :mrgreen:
GDZIE !?!?!?! :evil:

Zapytaj w (edit) innym popularnym w Krakowie sklepie gdzie spotkać można klientów dorosłych.

P/S
W tym właśnie sklepie w sobotę jest turniej na zasady Euro ... wpadnij !
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2012, o 16:41 przez Dibo, łącznie zmieniany 1 raz.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

ODPOWIEDZ