Zapowiedzi, plotki - co nowego w Vampirkach

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Borysss
Chuck Norris
Posty: 422
Lokalizacja: .::ZadTrolla::. Shannon Éire

Post autor: Borysss »

Eldritch pisze:Lepiej dłużej poczekać, niż dostać niedopracowany armybook.

IMO w kwestii GW to raczej nie ma odniesienia .. :roll:

qwer
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: qwer »

ja tam osobiscie na obecnego armybooka nie nazekam :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

qwer pisze:ja tam osobiscie na obecnego armybooka nie nazekam :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Dokładnie, też bym nie narzekał, VC mają super oddziały (GG, BK) i genialne przedmioty magiczne (dla mnie chyba najlepsze w całym WFB).

wallace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Wawa

Post autor: wallace »

Tia... te wspaniale magiczne przedmioty - chyba najgorsze w całym wfb ...
fakt sama armia i czesc bloodlinów jest świetna, ale co do magicznych przedmiotów miałbym wątpliwości - ok. 50% nie nadaje się w ogóle do użytku, a w szczególności cały dział o nazwie "Broń" ....

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

wallace pisze:Tia... te wspaniale magiczne przedmioty - chyba najgorsze w całym wfb ...
fakt sama armia i czesc bloodlinów jest świetna, ale co do magicznych przedmiotów miałbym wątpliwości - ok. 50% nie nadaje się w ogóle do użytku, a w szczególności cały dział o nazwie "Broń" ....
Każda armia ma wiele kiepskich przedmiotów, podobnie VC, ale jest też kilka prawdziwych perełek. Kiepskie bronie? Ogólnie tak, ale jest super Sword of the Kings. Ze zbroi jest The Flayed Hauberk. Oprócz tego najlepiej chroniący przedmiot w grze (poprawcie mnie, jesli się mylę): The Carstein Ring, w ogóle talizmany są właściwie wszystkie świetne. Cursed Book jest uważany za jeden z najbardziej przegiętych przedmiotów w grze. No i świetne magiczne sztandary. Ogólnie jest u VC bardzo dobrze jeśli chodzi o magiczne przedmioty.

Awatar użytkownika
Skav
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Skav »

tylko figurki brzydkie :D

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

wallace pisze:Tia... te wspaniale magiczne przedmioty - chyba najgorsze w całym wfb ...
fakt sama armia i czesc bloodlinów jest świetna, ale co do magicznych przedmiotów miałbym wątpliwości - ok. 50% nie nadaje się w ogóle do użytku, a w szczególności cały dział o nazwie "Broń" ....
Jak chcesz przedmiotów, które nie nadają się do użytku to spójrz na lizardmeńskie. Te, których się używa to na palcach jednej ręki praktycznie można policzyć.

Vampirki mają sporo użytecznych itemków. Wyjątkiem chyba są tylko jak mówiłes magiczne bronie. Nie licząc sword of kings to rzeczywiście jest bieda. Ale prawda taka, że dobrych magic weaponów to chyba każda armia ma najmniej w porównaniu z innymi itemkami.

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

wallace pisze:Tia... te wspaniale magiczne przedmioty - chyba najgorsze w całym wfb ...
fakt sama armia i czesc bloodlinów jest świetna, ale co do magicznych przedmiotów miałbym wątpliwości - ok. 50% nie nadaje się w ogóle do użytku, a w szczególności cały dział o nazwie "Broń" ....
Proponuję zajrzeć do army booka chaosu, czy lizardmenów a przekonasz się co znaczą beznadziejne magiczne bronie :D VC nie mają źle - z banshee można by coś tylko zrobić (potanić o kilka punktów) i może z coachem (też tańszy) no i lahmiami, a reszta jest jak najbardziej grywalna, więc nie zrzędzić mi tu trupy :D

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

A ja proszę o powrót do głównego wątku. Wprawdzie od zapowiedzi do tego co mamy w chwili obecnej jest niedaleka droga, ale jednakk to inny tor.

Awatar użytkownika
Andy
Chuck Norris
Posty: 383
Lokalizacja: (K)rasnoludzka (G)ildia (B)ezpieczeństwa

Post autor: Andy »

wallace pisze:Tia... te wspaniale magiczne przedmioty - chyba najgorsze w całym wfb ...
fakt sama armia i czesc bloodlinów jest świetna, ale co do magicznych przedmiotów miałbym wątpliwości - ok. 50% nie nadaje się w ogóle do użytku, a w szczególności cały dział o nazwie "Broń" ....

proponuje także zajrzeć do DE ... tam to dopiero jest kicha !

Sorki za zboczenie z tematu :P

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1449
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

nom dajmy na przykład:

- asp bow
- black axe of krell
- tomb blade
- blood drinker
- frost blade

te powyższe przedmioty to taka porażka, że nie chcem gadać, a w szczególności ten frost blade jest to takie gówno że szkoda gadać podobnie jak tomb blade.
Od mieczyka za 100p oczekiwałbym jakieś no armor save, przerzuty, +1 S to byłby wtedy już grywalny

jedyne z działu broni to używam słomke i ten sword of the kings dla wightów

ten sword of unholy power tez jest dosc ciekawy, bo jak damy jego wampirowi to mozna nawet z 3 power dicy dostać

Na reszte działów nie narzekam, choć wolałbym jakiegoś normalnego warda na 4+ a nie z głupotą

Awatar użytkownika
Heinrich
Kradziej
Posty: 969
Lokalizacja: TKF GRYF - Tczew
Kontakt:

Post autor: Heinrich »

Nom, popieram Ciebie Drwal. Też tylko Sword of Might i ten dla Kingów używam. Co do warda to kurcze też w 100% się z tobą zgadzam.

Jak juz tak marudzimy to ja bym chciał aby zrobili coś aby Lahmia była grywalna i bardziej grywalny Necrarh. No i żeby von carstain normalnie mógł zbroje nosić bo na dzień dzisiejszy to na małe pkt gram casztanem a na duże bladziem. Coś z Coatchiem by mogli zrobić, jakiś fajny rare dorzucić, potanieć by mogli gg... blebleble.

Ostatnio znów słyszałem, że w styczniu mają wyjść nowe VC. Może jak już enty raz to ktoś powtarza to to się ziści. Oby. A tak naprawdę to najbardziej zależy mi na nowym wyglądzie jednostek niż na zasadach bo większość jest obleśna blee .;)

Awatar użytkownika
Kamael
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36
Lokalizacja: Festung Posen/Strefa Zero

Post autor: Kamael »

Andy pisze: proponuje także zajrzeć do DE ... tam to dopiero jest kicha !
To ironia? :P Akurat IMO DE mają jedne z lepszych magic weaponów w grze. Rękawiczka i Draich. Faktem jest, że nie ma kto tego skutecznie wykorzystać (oprócz anointeda).

Fakt wampiry są chyba aktualnie jedną z najbrzydszych armii. Chyba, że się konwertuje, a ta armia IMO jest najlepszą armią do konwertowania.

Też mam nadzieję na 4+ warda :x (bez żadnego stupidity). No i bronie niestety, ale one równoważą bardzo dobre bloodliny, enchanted itemy i talismany. Ale mogło by się pojawić coś ciekawszego żeby móc pognębić np. steam tanka. W tej chwili ciężko jest mu cokolwiek zrobić ( chyba, że 3 wampiry w tym duży z lancą, +1S w szarży i +1 atakiem :P ) liczę też na jakiegoś porządnego rara...

No i maszerowanie wątpie żeby coś z tym zrobili ale, miło by było np. gdyby oddział z herosem mógł maszerować z daleka od generała..

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Undeady powinny właśnie być powolne i iść powoli acz niepowstrzymanie do linii wroga. I tak jak teraz jest przyzwoicie. Choć osobiście w ogóle pozbawiłbbym ich marszu jeśli o mnie chodzi poza regimentu generalskiego co najwyżej.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Co to za dziwadło, zaprezentowane na UK Games Day ?


Obrazek



Na warseerze obstawiają, że to zapewne nowa Strzyga.
Ale dlaczego na monster base ?

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Na kwadratowej podstawce??To musi być coś do WFB(dookoła są figsy do Wh40k).

Może to nowy Strigoi albo Wampirek Bat Form.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Sąsiad z prawej tego stwora też całkiem obiecujący:

Obrazek

Całkiem fajne wzory, czekamy na więcej.

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

no to czas zakopać Mumie z Khemri i zabrac się za VC.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

"Zakopać" - mocne. :lol2:

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Obstawiał bym jednak jakieś jednostki w specialach na wzrów Kroksów/TreeKinów itp. Może to te wilkołaki? (to coś na kończynie to niekoniecznie musi być skrzydło)

Zablokowany