Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Re: Nowe modele od GW

Post autor: patryk999 »

basen z woda i gola laska z mieczem...jestem za.
imperium spieprzyli troszke,ale i tak ludzie beda brac.taki wozek dla maga pewnie wciagne i przerobie na burdel dla zombii -bedzie black couch.myslalem , ze zrobia przynajmniej nowych knightow.

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

Fajnie by było jak by taboryci działali tak jak szaman na a-roku - daje dużo fajnych rozwiązań wokół, jeśli nie gra się na ojro, to można co jakiś czas takowym czymś się pobawić. Bo jeśli ma wyjść standard że taboryci + pisklaki to must have w rozpie i zanim się dostanie człek do kurnika będzie musiał przejechać po 2 taborytach, altarze i czołgu (dużo T, W i unbreakable), i gdzie w trakcie przedzierania wyleci nam na plecy kurczak to gra z Emp będzie nudna.

A co do tego czy coś flufowo nieczęsto się pojawia podczas bitew to kruca w WFRP bohaterowie którzy porzucili monotonie życia i wyruszali podbić Stary Świat należeli do rzadkości, mino to gracze zawsze takowymi grali. W WFB bitwę w stylu jeden jegomość pokłócił się z 2 o miedzę, obaj skrzykują paru zbrojnych (których nie stać na ciężką zbroję)oraz zdzierają kmiotów z pola uzbrojonych w pałki i prace - no cóż jest w tym jakiś urok. Ja jednak wole grać bitwy z flufowo rzadszym przeciwnikiem - jedyne co jest męczące jak taka armia ma 1 standardową rozpiskę którą gra się tak samo niezależnie od przeciwnika.
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Naviedzony pisze:Darkelficcy też by się nie obrazili. Nowy wzór Kociołka. :D
Taa, nowy wzór kociołka niewykluczony. Podstawka metr na dwa metry...

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

Już widzę ewolucję żargonu graczy Imperium. "Żeby chronić kurczaki, zastawiłem je kurnikiem" :D.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

kowaljl
Chuck Norris
Posty: 391

Post autor: kowaljl »

Mysle ze gracze sami nie dopuszcza by takie rzeczy w tej formie były na stołach. Troche pracy i jakies konwersje z tego beda. A demigryfy sa naprawde ladne i dostojne, jakby czekały zeby rozstrzygnać bitwe. Dla mnie super.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3787
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Ja za to jestem całkowicie pewien, że jeżeli kurniki będą mocne to i tak się pojawią, w oryginalnej postaci. Nie każdy lubi/umie konwertować.

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 820
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Ktoś wie, kiedy nowe farbki będą w sprzedaży w polskich sklepach ?
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

Obrazek

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Ten sklep ma świetne ceny! czy jest on godny zaufania ?(tzn. czy wysyła zamówione i opłacone zakupy?)

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

nasz włocławski klub FENIX współpracuje z nimi od prawie roku.
nigdy nie było żadnych problemów a wydaliśmy już ładnych parę tysięcy.
zaryzykuję stwierdzenie, że Arena ma najlepsze ceny w Polsce.
ale musisz mieć świadomość, że na zamówienie czeka się nawet 2 tygodnie.
Obrazek

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 820
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

A kiedy inne sklepy wprowadzą nowe farbki do swojego asortymentu ? Mam na myśli głównie http://hobbystore.pl/index.php?route=common/home i barda
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

DarkAngel pisze:A kiedy inne sklepy wprowadzą nowe farbki do swojego asortymentu ? Mam na myśli głównie http://hobbystore.pl/index.php?route=common/home i barda
Mam taki super kontrowersyjny pomysł: zapytaj pracowników tych sklepów.

Awatar użytkownika
Loizok
Falubaz
Posty: 1021
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Loizok »

Albo wybierz inne sklepy ;)

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Nie wie ktoś która armia następna będzie wychodziła?

szeszej
Falubaz
Posty: 1024
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Post autor: szeszej »

Są plotki o WoCh

Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2257
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Post autor: Mishu »

Ja słyszałem o Wochu i Mroczniakach.
Obrazek

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 820
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Dark Elfy mają podobno nie wyjść szybciej niż w 2 połowie 2013, słyszałem że teraz jest kolej WoChu
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No pewnie, po co WE i Bretce nowy book, świetnie się trzymają na 6to edycyjnym :roll:

Tak swoją drogą, czy tylko ja uważam, że ten nowy gryf jest... za wielki!?
Z tych fot wynika, że jest on ogromny... Co on ma wspólnego z gryfem od HE z IoB? Przecież to samo stworzenie...
Wygląda jakby smoki zjadał na śniadanie. :roll:

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Przecież nie taki był zamysł GW.
Monster ma być zajebiście wielki żeby dzieci się nim podniecały i kupowały boxy.
Obrazek

szeszej
Falubaz
Posty: 1024
Lokalizacja: Świdnik/Lublin

Post autor: szeszej »

W tym dzieci w wieku 25+ lat ;)

ODPOWIEDZ