Modele

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Re: Modele

Post autor: smiejagreg »

Nie wiem, jakoś do mnie nie przemawia #-o

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Strasznie przepakowany dodatkami, jestem na nie. =P
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Mam pytanie. Czy herald Tzeentcha na dysku przejdzie jako nasz sorc (brakuje mi pomysłu na kolejnego dyskowca)?
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Dołóż mu jakieś naramienniki albo coś i będzie jak znalazł, mocno zmutowany mag. W końcu co to za tzeentchowiec bez masy mutacji?
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
wedge
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wedge »

Tez mi sie wydaje ze spokojnie przejdzie. Nawet bez przerobek. Zobacz sobie jak wyglada plastikowy magus tzeentcha. Na czlowieka to on nie wyglada

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Przypatrzone dziś na CoolMini Book of Fragments - Muvian Priestess, prawie że żeńska podróba limitowanego maga chaosu. Producent Blackball Games

Obrazek

edit

jeszcze coś na spawna tzeentha lub zamiast wrony u demonów

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Te duże macki na pewno się spodobają japońskim dziewczynkom :mrgreen:
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Potworek jest bardzo fajny. Mam jednak wrażenie, że trochę za duży do WFB.
Given the choice, whether to rule a corrupten, failing empire or to chalange the fate through another throw, a better throw against one's desteny, what wos a king to do?

Awatar użytkownika
Egrim
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Egrim »

Macie jakis pomysl na dysk pod tego pana

Obrazek

Ten dysk odpada Obrazek Mam juz taka figurke
Myslalem o tym Obrazek ale juz na takim dysku mam BSB a nie chce aby sie powtarzaly, dysk zrobiony ze screamera odpada nie podoba mi sie taki pomysl. Stare dyski z 4 edycji itp sa niedostepne

Czy ma ktos jakas propozycje?

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Egrim pisze:Macie jakis pomysl na dysk pod tego pana
Stare dyski z 4 edycji itp sa niedostepne

Czy ma ktos jakas propozycje?
Eee nie w sprzedaży detalicznej GW. Poszukaj na Ebayu jest ich w cholerę a samych wzorów bylo kilka, niestety są znacznie mniejsze od tych obecnych.

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »


sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

1. ktoś zamówił już warriors of apoc z avatars of war? 2. lub ma zamiar zamówić z terenu warszawy? jeśli 1, jak prezentują się figsy?, jeśli 2, pm me :P
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Przymierzam się do robienia maga Tzeentcha i zastanawiam się jak się mają rozmiarem imperialni magowie do marasów. Będzie wyglądało w miarę naturalnie jak ten magus dostanie trochę sprzętu od chaosytów, czy jest do niego za mały?
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
B0BER
Mudżahedin
Posty: 316

Post autor: B0BER »

sYsek pisze:1. ktoś zamówił już warriors of apoc z avatars of war? 2. lub ma zamiar zamówić z terenu warszawy? jeśli 1, jak prezentują się figsy?, jeśli 2, pm me :P
Ja nie jestem z Wawy ale chcialem zamowic tylko tez nie mialem z kim i zrezygnowalem. Dla twojej informacji to pytalem sie na mgla.pl czy nie beda zamawiac to opisali ze nie beda miec w sprzedarzy wiec trzeba sobie radzic samemu niestety

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

skad wziasc piechotnego archaona? Byl kiedykoliwiek w finecascie?
Obrazek

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Nie, to była limitka w metalu.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

a wiesz moze, z ilu i jakich kawalkow sie sklada?


PS. Jakby ktos mial, to zapraszam na PM'ke
Obrazek

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
MARDUK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Cz-Wa

Post autor: MARDUK »

Urtrax pisze:
sYsek pisze:1. ktoś zamówił już warriors of apoc z avatars of war? 2. lub ma zamiar zamówić z terenu warszawy? jeśli 1, jak prezentują się figsy?, jeśli 2, pm me :P
Ja nie jestem z Wawy ale chcialem zamowic tylko tez nie mialem z kim i zrezygnowalem. Dla twojej informacji to pytalem sie na mgla.pl czy nie beda zamawiac to opisali ze nie beda miec w sprzedarzy wiec trzeba sobie radzic samemu niestety

A dlaczego nie będą mieli ich w sprzedaży? Też mam ochotę ich przygarnąć.

Awatar użytkownika
wedge
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wedge »

MARDUK pisze:
Urtrax pisze:
sYsek pisze:1. ktoś zamówił już warriors of apoc z avatars of war? 2. lub ma zamiar zamówić z terenu warszawy? jeśli 1, jak prezentują się figsy?, jeśli 2, pm me :P
Ja nie jestem z Wawy ale chcialem zamowic tylko tez nie mialem z kim i zrezygnowalem. Dla twojej informacji to pytalem sie na mgla.pl czy nie beda zamawiac to opisali ze nie beda miec w sprzedarzy wiec trzeba sobie radzic samemu niestety

A dlaczego nie będą mieli ich w sprzedaży? Też mam ochotę ich przygarnąć.

Najprawdopodobniej dlatego ponieważ te modele cieszą się takim zainteresowaniem, że Avatars of War nie nadąża z ich produkowaniem i nie są w stanie zrobić jakichkolwiek zapasów magazynowych - dostępne są zatem tylko i wyłącznie przez ich firmowy sklep online. Przykładowo jeśli zamówiłbyś dziś u nich Warriorsów to wysyłkę miałbyś w okolicy końca maja/początku czerwca.

ODPOWIEDZ