Oficjalny sklep GW w Warszawie (wreszcie?).

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Re: Oficjalny sklep GW w Warszawie (wreszcie?).

Post autor: cahir »

Kolejny temat się fajniusi robi. =D
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Przecież to oczywiste, że facebook, wszyscy wiedzą, że ten serwis zarabia na udostępnianiu informacji o użytkownikach różnym firmom, które następnie robią z tego odpowiedni użytek.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

21 kwietnia oficjalne otwarcie sklepu. Zdjęcie na stronie GW też zmienili.

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

W white dwarfie też już jest zaznaczona filia w Warszawie, czyli zapewne faktycznie otworzą w tym miesiącu. No i to nowe zdjęcie już wiochy nie sieje, mogli je wstawić od razu.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Kroon
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kroon »

Ludzie!!

Sklep naszej ukochanej firmy już jest otwarty :)
Dwarfs - 3/0/2

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Obrazek
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

udało mi się wczoraj odwiedzić, fajna atmosfera, duży ruch, oby tak dalej
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

to jak zamowie cos ze strony gw to wysla mi to z wawy czy z uk?

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Kroon pisze:Ludzie!!

Sklep naszej ukochanej firmy już jest otwarty
Oficjalnie on nie jest otwarty otwarcie ma być 21 , czyli wychodzi z tego że on jest udostępniony zwiedzającym.
Byłem tam niezły hałas tam jest bo nie mają dachu tylko siatkowaną blachę i wizerunek nieba ponad złotymi :D .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

Byłeś tam? O nie! Teraz mają twoją twarz na kamerach monitoringu, na pewno wykorzystają to. Lepiej się oglądaj za siebie teraz.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Jasif pisze:Byłeś tam? O nie! Teraz mają twoją twarz na kamerach monitoringu, na pewno wykorzystają to. Lepiej się oglądaj za siebie teraz.
Pociecho mojego popołudniowego żywota jak chcesz to idź i sobie wydrukuj moja podobiznę z monitoringu GCGW o ile takowy maja :D a kamery centrum nie obejmują tego przybytku :twisted: .
A taką mam małą dygresję może dość dziwną ale na ulotce sklepu jest na jaskrawo czerwonym tle u góry napis egzemplarz bezpłatny , czyżby GW chciało abyśmy płacili za ich ulotki reklamowe =D> .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

A taką mam małą dygresję może dość dziwną ale na ulotce sklepu jest na jaskrawo czerwonym tle u góry napis egzemplarz bezpłatny , czyżby GW chciało abyśmy płacili za ich ulotki reklamowe =D> .
Hell yeah! Brakowało mi tego. :lol2:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Naviedzony pisze:Hell yeah! Brakowało mi tego :D .
Jeżeli mi nie wierzysz to idź i zobacz i po co zamieszczać taki napis na ulotce skoro i tak jest bezpłatna chyba że jest egzemplarz płatny :shock: .
W sumie to nie powinno mnie to dziwić w końcu to nie jest normalna firma tylko GW :D .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Jasif
Masakrator
Posty: 2979

Post autor: Jasif »

Najpierw widły, potem pedofilia w kościele, teraz ulotki, to musi być spisek.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Jasif pisze:Najpierw widły, potem pedofilia w kościele, teraz ulotki, to musi być spisek.
A kiedy ja pisałem o widłach i pedofilach z kościoła , stwierdziłem tylko fakt istnienia takiego napisu na ulotce i zastanawiam się tylko głośno jaki jest sens umieszczania go na darmowym materiale reklamowym.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Czasem takie broszurki co leżą w sklepach są dodawane do zakupów jako bonus a nie rozdawane na lewo i prawo. Widać ktoś wpadł na pomysł, że aby uniknąć pytań zwiedzających czy mogą coś zabrać oznaczyli to takim napisem. Zresztą nie jest to pierwsza taka adnotacja na materiałach promocyjnych GW. A co do reszty to naprawdę nie wiesz kto wytropił aferę widłową na tym forum?

Awatar użytkownika
Orris
Mudżahedin
Posty: 273
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Orris »

Dzisiaj była premiera. Niestety, nie miałem kiedy wpaść. Jak wrażenia?
Podpis niezgdony z regulaminem forum

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Aferę widłową wykrył bodajże Deliberitus889 (czy jakoś tak), Wieszkto natomiast powołał komisję w tej sprawie. Nawet jest oddzielny temat poświęcony samej aferze.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2284

Post autor: Artein »

Klafuti pisze:Aferę widłową wykrył bodajże Deliberitus889 (czy jakoś tak), Wieszkto natomiast powołał komisję w tej sprawie.
Przecież to jedna i ta sama osoba. :roll:

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Aha, to jeszcze do tego dorobił sobie dodatkową tożsamość dla zmyłki. :o
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

ODPOWIEDZ