Diablo III

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Diablo III

Post autor: Gokish »

loko pisze:streści mi ktoś fabułę d3?
http://www.diabloportal.pl/page/38/fabula/
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

a tak bardziej w detalach kto kogo i bardziej w faktach opartych na zaliczonej grze? czy tyrael zdradził? i takie takie :lol2:
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

loko pisze:a tak bardziej w detalach kto kogo i bardziej w faktach opartych na zaliczonej grze? czy tyrael zdradził? i takie takie :lol2:
Poszukaj w sieci, ludzie graja i nie każdy chce spoilować sobie fabułe.
Na stronie Blizza masz nawet filmik który opowiada czemu i dlaczemu się to stało...
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Błażej pisze:http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... eQzJC-vS40

specjalnie dla tych co mówią, że diablo jest zbyt cukierkowe :)
Awesome!
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2257
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Post autor: Mishu »

Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Heh, śmiechłem 8) . Choć np. bodaj w bulletstromie był acziewk "ale urwał" :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Gra jednak gniecie jajca :) Dorównuje i przewyższa imo poprzedników. Graficznie śliczna. Miodna. No i polecam od razu instalować wersję ENG. Wersja polska była czasami bardzo denerwująca, bo głosy npc często zupełnie nie pasowały do odgrywanych postaci. Natomiast w wersji eng jest wszystko już spoko. Dobra, wracam do gry!
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Gdzie najtaniej kupić sam klucz do d3?

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Opłaca sie robić rajdy na bosow w celu dropu? Wydaje mi sie ze najlepszy drop jest za pierwszym razem, potem padaka :/ ktoś potwierdi/obali ?
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4759
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

potwierdze... zalosc z dropami, juz lepiej u kowala sobie zrobic...
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

@Furion -> polecam keye.pl, widzę że Demko ode mnie się sprawdziło i wciągneło.

@Semi -> przykro mi ale się mylisz. Może do 20 lvl opłaca się - akle z tego co mam na moich postaciach to od 15+ wszystko ubrane w żółciaki z dropa (mozna je przechowywać w Skrytce, tak by używały go inne postacie, ofc jak nie jest dedykowany). Do 25 poziomu miałem tylko jednego żółciaka. Dodatkowo BS daje item + 2,3 itp LOSOWE efekty :) Przy prostej matematyce:
2 efekty z 32 dostępnych a musisz trafić na te 2 konkretne - płacisz kase powiedzmy 500g i tracisz 5-10 składników. Imho się nie opłaca... jak jest napisane w FAQ - BS to filler w postępie zdobywania sprzętu.

@DragoWwl -> nie opłaca się, np. zabicie Leoryka da Ci jakis RARE (żółty vel złoty) item. I teraz, jesli zabijesz go raz jeszcze na normalu tą samą postacia to nie dostaniesz już żółciaka :) ale zabicie na poziomie wyżej już Ci da.

W grze są 2 systemy zwiększania szczęscia wypadania itemów:
1. Na broni w postaci % -> max jaki widziałem to 97% na prezentacji - osobiscie mam 72% - leci dużo tego.
2. Buff który dostajesz za zabicie jakis tam mobów na 60+ poziomie.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4759
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

jestem w polowie koszmaru i jeszcze nie sypneli mi ani razu zlotem :/ sama chala, wszsytko co mam zolte to od kowala, a mam +40% na magiczne itemki...
i gdzie tu matemtyka?
Obrazek
Highborn Elves Only!

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

Jak to jest z dropami w cooperativie?

Itemy i złoto które, spadają są tylko dla nas czy współtowarzysze też je widzą ?

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

@Błażej - kolega nie wie co dostałes i odwrotnie :) to dzieje się tylko po Twojej stronie. Ale masz opcje handlu.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Błażej pisze:Jak to jest z dropami w cooperativie?

Itemy i złoto które, spadają są tylko dla nas czy współtowarzysze też je widzą ?
Ja się już/ albo dopiero wczoraj tego domyśliłem. Bo inaczej dziwne, że ani razu nie podniosłeś złota albo że po zabiciu Leorica wypadły 2x magiczne knuckles gdzie dla Ciebie byłyby bezużyteczne itp.;)

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

Chory pisze:
Błażej pisze:Jak to jest z dropami w cooperativie?

Itemy i złoto które, spadają są tylko dla nas czy współtowarzysze też je widzą ?
Ja się już/ albo dopiero wczoraj tego domyśliłem. Bo inaczej dziwne, że ani razu nie podniosłeś złota albo że po zabiciu Leorica wypadły 2x magiczne knuckles gdzie dla Ciebie byłyby bezużyteczne itp.;)
Niestety dropi itemy nie dla klasy :) Ja swoim WD wchodziłem w 2gi akt z jednym żółciakiem :)
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

Na pewno? Jestem pewny że Skeleton King wyrzucił mi maskę i sztylet dla Witch Doctora jak nim grałem.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

jestem na początku koszmaru i też same żółte , gdzie zielone i złote ? :C
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dropy nie sa zalezne od klasy - losowo daje.
Genialnym pomyslem moim zdaniem jest, ze kazdy ma swojego dropa.
Mam wrazenie, ze specjalnie zrobili ostatni quest do bossow bardzo dlugi , zeby nie robic szybkich runow.
Troche dziwne jest , ze z rzeznika na koszmarze wypadaja 3xniebieskie, a ze zwyklakow zolte leca regularnie.
Jak ktos ma problem z zoltymi to sie dziwie, bo lekko z 100 mi wydropilo - jestem w 2 akcie koszmaru.
Co trzeba na pewno powiedziec, ze gra juz na koszmarze jak gra sie z kumplami nie jest prosta, bo potwory sa mega wytrzymaly, a nasz dmg nie powala, az ciekawy jestem co bedzie na piekle i inferno.
Nie podobaja mi sie bardzo nawiazania tzn 1 akt podobny do 1 aktu w D2 , 2 to prawie, ze kopia D2.
3eci to 5 akt D2. Mogliby zrobic jakies nowe totalnie krainy, a nie zmieniac ich nazwe i to samo - jak dla mnie troche lipa.
Dopiero 4 akt jest totalnie czyms nowym, swiezym.
Gra jest moim zdaniem bardzo fajna, aczkolwiek wiadomo - najwieksza frajda jak sie pierwszy raz przechodzi, teraz juz zaczyna sie questy na pamiec znac i ciagle to samo.
Jak u Was z dropami pomaranczowych/zielonych itemow? Zdropil ktos cokolwiek?

Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Post autor: TomashWwl »

Z zielonych to tylko książki do poczytania ;) ale i tak gra gniecie i żaden tytuł od lat nie zmusił mnie do zarywania nocek
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

ODPOWIEDZ