Diablo III

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Re: Diablo III

Post autor: katerek »

http://www.youtube.com/watch?v=JeQzJC-vS40
ukryty poziom Pony Village :P
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze: az ciekawy jestem co bedzie na piekle i inferno.

Ogólnie to się już tak nie kozaczy :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Diablo w końcu pękło na normalu i muszę stwierdzić 2 rzeczy:

1) Diablo 3 jako gra po prostu miód malina - gra się rewelacyjnie, klimatycznie super, świetna muza, genialna fabuła, filmiki po prostu arcydzieło - nie licząc paru nowatorskich rozwiązań, do których ciężko się przestawić (brak rozwoju postaci itd) to nie mam za dużo do zarzucenia.
2) Diablo jak boss - tutaj niestety według mnie totalna klapa. Klimatycznie dno, zero grozy, zero wyzwania, zero nerwów..... No kur*a za przeproszeniem :P

....w 1 części, srałem po gaciach na samą myśl, że Diablo stoi ścianę obok a ja bez potów itp.
....w 2 części też bywało wesoło jak biegał wkoło nas waląc tym swoim czerwonym promieniem i rechocząc groźnie.
....w 3 części.....hhmmm....Guargantan go ztankował i tyle go widzieli .... :evil: - TOTALNY BRAK WYZWANIA :/

Ta gra jest dla dzieci.
Poziom normal to kpina.....
Startuje badanie koszmaru, ale cudów nie oczekuje.... WD po prostu na normalu to jak pośpieszny do Berlina przejechał.
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Kod: Zaznacz cały

Poziom normal to kpina.....
A czy przypadkiem Blizzard nie zapowiadał, że tak właśnie ma być? Że normala masz sobie przejść na luziku w kilka godzin a dopiero później czeka Cię wyzwanie? No a poza tym to na normalu w D2 zabicie diablo nigdy jakoś nie było dla mnie problemem. IMO jedyne miejsce, gdzie na normalu było ciężko to był zawsze duriel. Poza nim wyzwania zaczynały się od koszmaru.
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4747
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

jestem na koszmarze i sram w gacie przed kazdym championem :)
bossowie sa easy ale prawdziwe wyzwanie to wlasnie jakies lotto stworki na lokacjach... i powiem ze im dalej w las tym zalosniej wyglad amoja postac... (a na normalny bylo tak pieknie ;) )


ogolnie to zabawa sie chyba zacznie na piekle...
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

A jak postaci? Kim sie fajnie gra?

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Wiecie może gdzie spokojnie można kupić D3 w Wawie?
Obrazek

Kozioł
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Kozioł »

Nigdzie, nakład wyczerpany. Następna dostawa na początku czerwca.
Byłem w euro rtv agd, MediaMarkt, empiku, komputroniku i staurnie wszędzie to samo

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Kozioł pisze:Nigdzie, nakład wyczerpany. Następna dostawa na początku czerwca.
Byłem w euro rtv agd, MediaMarkt, empiku, komputroniku i staurnie wszędzie to samo
W poznaniu podobno taka sama sytuacja.
W środę kumpel próbował kupić i nigdzie....zwiedzili sklepy w okolicznych mniejszych miejscowościach(Koziegłowy, Szamotuły itd) i to samo :mrgreen:
Szybciej chyba jest kupić wersję elektroniczną, ale drożej wychodzi, bo dostawy dopiero za 2-3tyg.
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

W ogóle to jest jakaś dziwna sprawa z tą dostępnością. W całej Polsce brakuje a jak patrzyłem na ebayu to w UK podobnie. Dzięki temu spekulanci, którym się coś uchowało sprzedają po 100zł drożej. To chyba nie jest kwestia masowego wykupu przez ludzi Natanka i palenia? :) Też nie wierzę, że popyt zaskoczył blizzarda, więc o co chodzi mieli by w tym jakiś cel??


Myślałem że przeczekam pierwszy szał i później kupię jak mi się spodoba, a tu nima gdzie... Nie spodziewałem się że w dobie dzisiejszej komerchy i psychospeców od wyciskania od ludzi ostatniej kasy to jeszcze możliwe :)

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

u mnie to samo.
same zolte leca a koncze 1akt koszmaru. gdzies kumpel wyczytal ze zlote dopiero od poziomu 60 plus (lub na piekle) leca, ale pewny nie jestem
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Szkoda troche rozwoju postaci, ale za to klimatem gra powala. Przy żadnej części chyba tak się nie wczuwałem...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Ale weź pod uwagę że dzięki temu nie ma sytuacji "OMG, po co dawałem tej postaci 5 punktów do siły, teraz nie jest wymaksowana!"
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Obrazek
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

polecam zerkanie na Auction House. Za grosze można kupić zajebsty sprzęt.
Na nightmarze już jest to wręcz wymagane, bo bazując na samych dropach to bym nie był w stanie grać... :?

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

kto na nightmarze II-III-IV act chce pobiegac dzis wieczorem ?
Obrazek
T

G'N'R
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Łódź

Post autor: G'N'R »

Obrazek
Gime more Guns! Guns'N'Roses

(...)now holidays come,and then they go,nothin new to gain,collect another memory..when I come home, late at night, don't ask me where I've been, just count your stars I'm home again..you could be mine, you could be mine,you could be mine, mine, mine(...)

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

Ja zaraz bede w 3 akcie na piekle i powiem poprostu masakra jest... ale zblizam sie juz do 60 lvl i nic z setowek legendarnych rzeczy mi jeszcze nie poleciala..Ale klimat wciaga..

Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Shadar »

Siadł battle.net... :roll: Irytujące. Właśnie dlatego mam nadzieję, że szybko wyjdzie działający emulator serwerów #-o
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
Hurtmaker
Chuck Norris
Posty: 448

Post autor: Hurtmaker »

widzę, że tu sami entuzjaści...
dla mnie d3 to porażka - jeszcze nigdy nie wydałem tak źle pieniędzy na grę. żeby nie było, że jestem jakimś malkontentem albo fanboyem poprzednich części tej gry, czy też produktów firmy blizzard. nic z tych rzeczy, do gry podchodziłem ze spokojem. kupiłem gre w dniu premiery i od tej pory grałem w nią 3 godziny (o 3 godziny za długo). owszem grafika i muzyka bardzo fajna. do tego niby cały czas coś się dzieje. jednakże gra sypie błędami związanymi z serwerami , ale to co w tej grze osłabia, to poziom trudności. nie wiem jak gra wygląda dalej, ale w chwili obecnej to jakaś pomyłka - zrobiłem sobie monka - i do 10 lev nie łyknąłem ani jednego potionu.a te całe watahy wrogów były mielone z prędkością światła. potem zmieniłem na hardcore, zmieniłem postać na barbarzyńce i łyknąłem 1 potiona na walce z bossem (przez przypadek). gra poziomem trudności targetuje chyba w niedorozwinięte dzieci (nie obrażając w żaden sposób chorych dzieci). zamierzam ją mimo to przejść do końca. zrobią to tylko tylko raz - pewnie jakoś się zmuszę.
kto jeszcze nie kupił i nie jest jakimś fanatykiem serii, to stanowczo odradzam.

ODPOWIEDZ