Rozpiski

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Re: Rozpiski

Post autor: GrimgorIronhide »

A ogarnięty był ten gracz wochu tak wogóle ? Lord nie na dysku ? Rycerze ? Trololole ? Kloc marudów ? Powiedz jeszcze, że warriorów z dwurakami wystawił #-o
Gobliny zje większość grywalnych oddziałów, nawet niekoniecznie deathstary. Koło heleny i chosenów byś nawet nie przeszedł.
Od ok. 2ch miechów nie gram wcale na goblinach, (oprócz giganciarza i shamanów - małe łaa niezbędne).

Ereagorn
Wodzirej
Posty: 765
Lokalizacja: FENIX Włocławek

Post autor: Ereagorn »

Jeden kloc sawydży też bitwy nie wygra, a każdy rozgarnięty gracz nie pozwoli mu dożyć kolejnej tury
Obrazek

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

jak?
Obrazek

Awatar użytkownika
muchozol
Falubaz
Posty: 1237
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: muchozol »

z buta ich?? :roll:
podpis był nieregulaminowy

oddajcie podpis łobuzy

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

chowa po kieszeniach?
Obrazek

rauliq
Chuck Norris
Posty: 376
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp

Post autor: rauliq »

Czy od słoneczka na inicjatywe jest ward save?.
Z opisu wychodzi że nie ma żadnego save.
podpis był nieregulaminowy

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

nie ma
Obrazek

katerek
Masakrator
Posty: 2978
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

rauliq pisze:Czy od słoneczka na inicjatywe jest ward save?.
Z opisu wychodzi że nie ma żadnego save.
W przypadku naszego słoneczka jest ward save Aron nie pitol bzdur. Jest wyrazinie napisane "take wound with no armour save" czyli zwykła ranka i tyle, jak masz warda to sloneczko dupa.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Fanatic
Chuck Norris
Posty: 468

Post autor: Fanatic »

A na hicie stoi w miejscu czy używa się tej małej dziwnej strzałki?
Obrazek

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Fanatic pisze: używa się tej małej dziwnej strzałki

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

kto był na dms orasami bo widziałem jeszcze ze 2-3 graczy. (maciom waruj pod stół ciebie nie pytam) z mojej strony 61 z bitew, 7 miejsce drużyny bo nie sprawdziłem rozpiski pokurczom i cholerne kurduple miały w dupe na dzieńdobry prawie z każdym :roll: . 5 miejsce było o krok.. rozpa zajebiscie mię się sprawdziła duży oras i 2 nocniki to jest to czego mi brakowało. trol dostał na ryj 30pare kusz, 2 multiple z bolcy przeżył . kurwa fajnie było żałujta żeśta niepojechała.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Się nie dało się, też żem żalu pełen.

Awatar użytkownika
muchozol
Falubaz
Posty: 1237
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: muchozol »

ha, wraca koko Loko Orki spoko :lol2: gratki, a która to ta spoko rozpa??
podpis był nieregulaminowy

oddajcie podpis łobuzy

rauliq
Chuck Norris
Posty: 376
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp

Post autor: rauliq »

katerek pisze:
rauliq pisze:Czy od słoneczka na inicjatywe jest ward save?.
Z opisu wychodzi że nie ma żadnego save.
W przypadku naszego słoneczka jest ward save Aron nie pitol bzdur. Jest wyrazinie napisane "take wound with no armour save" czyli zwykła ranka i tyle, jak masz warda to sloneczko dupa.
Grałęm z lizardmenami poszło slonko z inicjatywą i mowi bez sava i warda.
Straciłem około 18 savagy, rydwan, manglera
podpis był nieregulaminowy

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

No to purple sun z deatha. Proste, że bez warda, tylko na chujowe goblińskie słońce, które jest księżycem są wardy

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

Aron Katerek 1:0
Obrazek

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

rozpa taka
Unnamed2500 Pts - Orcs & Goblins Army

1 Orc Warboss @ 211.0 Pts
General; Great Weapon
Armour of Destiny [50.0]
Crown of Command [35.0]
Dragonbane Gem [5.0]

1 Savage Orc Great Shaman @ 305.0 Pts
Frenzy; Magic Level 4; Big Waagh; Warpaint
Fencer's Blades [35.0]
Lucky Shrunken Head [50.0]
Obsidian Trinket [15.0]

1 Goblin Big Boss @ 147.0 Pts
Short Bow; Battle Standard
Spider Banner [85.0]

1 Night Goblin Shaman @ 100.0 Pts
Magic Level 2; Little Waagh
Sceptre of Stability [15.0]

1 Night Goblin Shaman @ 115.0 Pts
Magic Level 2; Little Waagh
Dispel Scroll [25.0]
Ironcurse Icon [5.0]

1 Orc Big Boss @ 103.0 Pts
Light Armour; Shield
Sword of Striking [15.0]
Dragonhelm [10.0]
Luckstone [5.0]

1 War Boar @ [0.0] Pts

1 Goblin Big Boss @ 56.0 Pts
Spear; Light Armour
Charmed Shield [5.0]

1 Wolf @ [0.0] Pts

29 Savage Orc Big 'Uns @ 365.0 Pts
Frenzy; 2ndWeapon; Warpaint; Standard; Musician

1 Savage Orc Boss @ [15.0] Pts

30 Orc Boyz @ 230.0 Pts
Light Armour; Shield; Standard; Musician

31 Night Goblins @ 103.0 Pts
Shortbow; Musician

1 Trolls @ 35.0 Pts

15 Squig Herd @ 135.0 Pts


5 Night Goblin Herders

1 Orc Boar Chariot @ 85.0 Pts

1 Goblin Wolf Chariot @ 50.0 Pts

1 Doom Diver @ 80.0 Pts

1 Doom Diver @ 80.0 Pts

1 Goblin Rock Lobber @ 85.0 Pts

1 Goblin Rock Lobber @ 85.0 Pts

1 Mangler Squig @ 65.0 Pts

1 Mangler Squig @ 65.0 Pts


Models in Army: 126


Total Army Cost: 2500.0

1. Imperium 9-11 na 3 kurach, mega grejtach, 5 najtow , 10 innerów, blaster, 10 scoutów, 2x muszkiety, magowie z lajtem. blaster po mimo chęci kolegi strzelił tyko raz(?) ze względu na niebotyczny zasięg. kolcek grejtów był nietykalny on mi smietnik jak mu śmietnik kura na ostatniej ranie zwiała , nie dobiłem koników i tak wyszło remisowo 11 dla niego. niedosyt bo powinien mu zostać tylko klocor grejtów.
2. marcins skaweny 6-14. granie z kolegą z wrocławia było mi zupełnie nie w smak wiec zniesmaczony i bez pomysłu na bitwe robiłem za worek treningowy.
3. kuman i bestie 20-0 miał uber kloc gorów z bsb, 2 kloce minosów z doombulami, 3 magów z miasmą, i jakieś pierdoły. minoski ostroznie bały sie manglerow i łapały z doomów. w końcu wpadł gorami w trola overrun w orki. w mojej herdy na bok gorów i gory zagonione:) minoski z lewej wpadły w savage , wcześniej dostały manglera na ryj, i powoli je zabijałem. minoski po prawej dostały na ryj 30 strzałek z psn na 5 i to było dla nich zbyt wiele.
4. DE dziwna rozpa duża sucz z dark magic, kowboj, klepacz pieszy (nie bsb) gwardia, korsarze ,duże kusze małe kusze, szejdy, hydra, rydwan. kolega sie zdziwił jak to on musiał do mnie isć i że savage mają warda od magii na 4. moja tura strzelania to szejdzi i hydra w piach, i rana ze snajpy na suce. grałem ostrożnie wybierając tylko co lepsze punkty. w kocu suka spadła ze snajpy. połowa za rydwan, gwardie, ja straciłem katape, herdy i spanikował mi klocek z magami i bsb na szczeście nie za stół. 14-6 chyba.
5. tk bez świń , tytan, 4 magów , kaszkiet, 2x rydwany, gwardia, 2x szkiele,2 katapy, stalkery, najci z wykopaniem. z tk mam do przodu ale tu nie było świń po których bym mógł overruna zrobić. najci mieli misfire i zdechli pod piaskiem, a tak to herdy teleport na flanke i zjadły giganta potem kaszkiet, kowboj na wilku zjadł katape. kowboj na świni cała gre stał na flance i pilnowały go rydwany i gwardia więc 100 pkt zajmowało 500. w koncu dostał kaszkiet na ryj i przeżył. zabiłem rydwany (orki przyjeły na klate) . straciłem 3 maszyny i herdy, kowboja gobo. 12-8. a chciałem wziąc remis i zagrać na pełnej ku^wie:)
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

przepraszam za post pod postem ale chwilowo otchniony przez ewidentnie gorka (a może morka?) myśli swoje kieruje w strone korzeni tego co zielone. a więc ilość, i nie goblinów bo to już widywałem, lecz boyzów. taki wirtualny klocek 50 z muzykiem i szmatką zajmuje nam "jedyne" 370 to duzo bo mniej wiecej tyle ile kloc dzikusów. nocniki są fajne ale jakoś dziwnym trafem zawsze walczą z czymś co ma 5 ws i ssają pauke przez to bo trafiają na 5. oraski tego problemu nie mają a kostkowe symulacje ws lajoni przyznają rację orkom.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Z lionami to nie zapominaj o jeszcze fearze.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: - ork

Poza tym że z lekka nieruchawa horda i trza teleportować, to całkiem śmiszne trza sprawdzić z 2 choppami.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

dla 10 ataków?sejw od pestek i parry lepsze.a co savage są ruchawi? coś teleportowac w koncu trzeba:)
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

ODPOWIEDZ