7 ed. - nowe HE

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
redyforaction
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41
Lokalizacja: konopnica near lublin

Post autor: redyforaction »

podobno ma byc 4 special characterow ale imryka wsrod nich zabraknie :cry: :cry: :cry:

Moim zdaniem to jeda z najpiekniejszych figurek w wfb... ta jego lanca no ten potezny rog i te rozwiane wlosy... :oops: tragedia

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

to sobie zrobisz nowego on na pewno będzie a może dojdą ci co byli w 5 edycji hehehe

a może Imrik w końcu zostanie królem i się trochę zmieni mi osobiście było by żal WL jak by nie mieli sztandaru bo mam taki ładniusi bo tam gdzie feniks jest w górze tam generał walczy do upadłego ciekawie to wszystko sie zapowiada :D
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

core 2+, speciach 0-6, rare 0-4
może w ogóle niech będzie core 0+ a reszta bez ograniczeń, bo po co
te ploteczki sa niepokojące - poprzeginane z lekka. jak nie podejde, to mnie wystrzelaja i wymaguja, a jak podejde to i tak pierwszy oberwe - bez sensu :?
ja rozumiem, ze chca dodac nastroju elitarnosci i magicznosci jednostek, ale bez przesady... zobaczymy co bedzie ostatecznie.

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Jakie poprzeginane?
To ze zamiast 2 bolcow i 2 orlow moge wziasc 3 bolce i orla lub odwrotnie jest przegieciem?
Jest to fajna sprawa i moze znikna armie HE 4x4x4.

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Będą wszystkie miały ASF ?????????????? No to na bank sporo graczy zrezygnuje spotkania z HE :P:P:P:P

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

to nie zmienia duzo, tylko daje powera drogiej i wrażliwej piechocie, an pewno będzie tylko z frontu
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Lord MC
Wałkarz
Posty: 85
Lokalizacja: dziedzina Chaosu

Post autor: Lord MC »

Widzę, że im dalej w las, tym dziwniejsze i bardziej niespokojne plotki chodzą. Armia HE nie będzie chyba aż tak extremalna jakby wynikało z tych głupich plotek.

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

http://upload2.postimage.org/210471/photo_hosting.html

chyba jeszcze nikt nie dawal linka do tego obrazka.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

podoba mi się nowy army book, bardzo ąłdny i mistyczny :)

no i sporo smoków w tle, coś to musi potwierdzać ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

ta tylko podrasują piechote co sprawi, że stanie sie ona bardziej przydatna choć nie ukrywam ze na każdą bitwę biorę sobie regimencie elitarnej piechoty i co wszyscy sie jej boja hhe zawsze

a co d ostrzelania to co robią dwarfy co?

okładka fajna jak okładka a czołg imperialny jeszcze lepszy heheh
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Loremaster z NG pisze:To co ja widzialem szybko wyparowalo z neta, oczywiscie mam tez informacje te szczatkowe od kolesia z GW, ale nie ma nich nic szczegolnego bo sa ogolnikowe. \\


W tej liscie bylo m.in (tylko zaznaczam ze nie jest to oficjalne ani nic , po prostu pisze z pamieci , GW to wykasowalo a pare osob potwierdzila ze drobne szczegoly sie nie zgadzaja.)

- brak Intrigue at Court
- ASF z frontu
- Lord (Prince) moze jezdzic na Star Dragon - S7, W7, T7, A7, Ld9. nie zajmuje slotu herosa.
* informacja ta zostala niejako potwierdzona przez pracownika GW na Niemieckim GamesDay-u. , ktory na pytanie czy wiekszy smok ma T7 powiedzial, iz "chyba nie chcialbys aby smok zyjacy 10tys lat moglbyc zabity przez lucznikow" czy cos takiego.
- Archmage moze jezdzic na "nomrlanym smoku" (statsy zwyklego smoka) ktory jest 2lvl magiem
- Nowy heros - Dragon Mage - mag-wojownik(min. 2A, WS5) 1lvl tylko lore of fire , nie ma +1 do dispela, ale moze/musi miec malego smokoa T5 W3 A4 Ld7(chyba statsow nie pamietam juz) moze miec upgrade to 2lvl maga, i kazdy czasr wylosowany moze zamienic nie na 1 z fire ale na fiery sword of rhuin

- spearmani walcza z 3rank tez chyba o punkt tansi
- archersi strzelja z 2 rank i troche tansi
- LSG 13punktow bez tarczy, walcza w 3 strzelja w 2 rankach

- brak 2za1 slot
- swordmasters WS6, S3, A2
- Pheonix Guard fear, S3, A1, 4+ Ward save
- White Lions S4, A1, zawsze sa stubborn, skirmish(chyba to tutaj bylo z tch skirmishem ale nie jestem pewnien)
- Lion Chariot M8, fear, kazdy lew ma 2A S5(2 lwy) na gorze siedza White Lioni wiec dodtakowo 2A S5
- Shadow Warriors z -1 do hita przy strzelaniu cos ala Waywatchers
- Dragon Princes 2A S4 (ae podobno w rzeczywistosci S3) duzo drozszi
- Silverzy max3+save , w special,barding (nie maja eavy armour ) tansi podajze 19 punktow

i to chyba tyle co pamietam z tamtej listy, nie bylo tam nic o magii ani o przedmiotach magicznych.

całkiem miłe, prawda??
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Ale w wiekszosci raczej nie prawdziwe. Tak patrzac zdroworozsadkowo.

czesc rzeczy na pewno sie sprawdzi. Wierze w wiekszosc zasad specjalnych, ale czesc statystyk jest imo troszke zbyt podrasowana.

Poczekamy, zobaczymy... jak zawsze :wink:

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

dziwne to wszystko ale miłe jedni mówią tak inni tak na ostateczna wersje jeszcze sobie poczekamy ale mile sie zapowiada jak zawsze napewno dożo zmienia :lol2:
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
jackert
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 115

Post autor: jackert »

...a znalezione w sieci

Obrazek

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

have talked to a guy who have seen the new HE book, he confirmed following:

All HE units always strike first (already cofirmed by many though)

2000 pts army composition will be: 2+ core, 0-5 special choices, 0-3 rare

There WILL be a hero on a dragon. Wether this is a special character or an ordinary hero I do not know about, yet.

Swordmasters get 2 attacks each

There will be a spell which give one of your units a 5+ ward save.

Drain magic has changed, it will give +3 to the casting value of every spell on the affected wizard. Fireball cast on 8+ etc...

Honours is gone

Afraid it's too early to leak magic items and more stats, you'll have to wait for that.

-Pelle
z asur org

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

wszystkie źródła mówią podobie bardzo co nawet może sie sprawdzić na 100% sesesesese
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

mi tam proponowane zmiany sie podobaja..
bedziemy nadal walczyli elita.. tylko ze teraz ta elita bedzie potrafiła cos zrobic :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

tak samo jak ja zawsze i wszędzie na każdym turnieju i bitwie to będzie teraz dopiero masakra hehehe seseses

no elita zawsze potrafiła coś zrobić tylko miała kiepski pancerz i mi zawsze rozstrzelali 50% albo i więcej jak do nas strzelali a jak nie mieli to sie bali i s.......... w gacie na widok WL i SM hehehe
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Tych silverków szkoda... :cry:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

no i dziwne to troche dla mnie jeszcxze 3+sv bym przezył ale specjal ha to juz przesada jest jak dal mnie bedze tyle specjali ze ot armia specjali bedzie
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

ODPOWIEDZ