MASTER Puchar Szczecina, 2-3.06.2012 WYNIKI S. 15

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Re: MASTER Puchar Szczecina, 2-3.06.2012

Post autor: Solo »

co prawda niczego takiego nie widziałem :D ale chyba ktoś mi się żalił o słabych rzutach ^^

Zostaw Marysia bo jeszcze powie że go zwałowałeś na rozpisce :D

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Jagal !
Daj ten filmik wszyscy chcą zobaczyć klopsa i andrzeja przy jednym stole !
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Dzięki za git turniej, świetnie się bawiłem. Gratki dla organizatorów. Za rok pojawię się na pewno!

Szacun dla Młodego za trzymanie formy :)

Moje dzielne imperium z prowincji "ułan bator" dzielnie walczyło.. zostało tylko mocno spenetrowane przez "analkę" Sola :P


Gratki dla Radka z RS, walczył dzielnie na swoim pierwszym turnieju :)
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Krotko bo z komorki.

@Kocon - popracuj nad soba bo o niczym nie pamietasz w czasie bitew...

mistrzostwo to zadac 16 ran 14 atakami:-D

Podziekowania dla Kajdana i Dondera za goscine - Kajdan szacun za postawe - mistrz spokoju:-)

Co do samego turnieju - byl rewelacyjny, swietna organizacja, widac ze wiele osob wlozylo mase pracy w przygotowanie imprezy - brawo!

Najlepiej zorganizowana impreza na jakiej bylem.

pozniej wiecej
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2938

Post autor: Golonka »

Butanku :D Bitwa o której mówisz to było "Pierwsze Waaagh Black Orca" zorganizowane 3 lata temu, więc powiedzmy, że od tamtego czasu się lekko zmieniłem. Co do bitwy z młodym koconiem, ni cholery tego nie pamiętam, ale może coś takiego było, chociaż co to za spina była nie pamiętam również, z tego co pamiętam to bitwa wyglądała prosto, słonko zajebało stedzia łucznicy drugiego, a udało nam się zagrać całe 4 tury i wszystko w temacie. O proszę coś jednak pamiętam. Fakt faktem Kocoń zachował sie w porządku wobec sędziego.
EOT z mojej strony.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

Z tego co się orjętuję to prawo zabrania Jagalowi publikowania tego filmiku w takiej formie :D

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Nie pierdol :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

to może być ciekawe ;];]
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Golonka pisze:Butanku :D Bitwa o której mówisz to było "Pierwsze Waaagh Black Orca" zorganizowane 3 lata temu, więc powiedzmy, że od tamtego czasu się lekko zmieniłem.
Albo i 4 :D Młody gniewny kindermetalku :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Klops pisze:Z tego co się orjętuję to prawo zabrania Jagalowi publikowania tego filmiku w takiej formie :D
z akcentem na "Jagalowi" ^^
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Erratu87
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: Erratu87 »

też myślę że filmik powinien się pojawić
Ciąć byle pociąć ,to jak pie.... bedąc impotentem . Niby można, ale po co ?

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Układ odpowiedzi w teście wiedzy jest tendencyjny :lol2: miałbym maxa :D

Spoko test, taki akurat, szkoda że zero fluffowego pierdzenia w nim.
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Malin pisze:Układ odpowiedzi w teście wiedzy jest tendencyjny :lol2: miałbym maxa :D

Spoko test, taki akurat, szkoda że zero fluffowego pierdzenia w nim.
Dzięki!

Z założenia: test miał graczom ułatwić grę w WFB na tym turnieju i nie tylko. Przeprowadzony został podczas drugiej rundy.

Na turnieju było 15 graczy lizardmeńskich, a domki były na co czwartym stole. Uważam, że należało wiedzieć jak się szarżuje w skirmish i jak on strzela. Od trzeciej bitwy, kiedy ogłoszone były wyniki testu wraz z odpowiedziami, nikt nie pytał mnie czy skirmish może strzelać po marszu :) Uważam, że test wiedzy powinien być prosty i powinien być z podstawowych zasad warhammera, czyli taki jaki był ;) Pytania z fluffu w mojej ocenie są w teście wiedzy wliczanym do klasyfikacji końcowej nie na miejscu, bo z grą mają niewiele wspólnego.

Na przyszły rok zrobię usprawnienie: dla osób, co uzyskają maksa z malowania przeprowadzę test wiedzy z fluffu. Będzie to dobra wskazówka, kto jest najlepszym hobbystą.

pozdrawiam
Furion

PS. Solo - mam nadzieję, że pamiętasz jak ma się zaczynać i kończyć Twoja relacja? :D Oprócz tego słowa klucze: gąsieniczka, Jagal, pułapka :D

Awatar użytkownika
Justyna_89
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 45

Post autor: Justyna_89 »

Cieszę się niezmiernie, że byłam na tym turnieju, to był chyba najlepszy master na jakim w życiu byłam. Szacun dla Augusta i wszystkich tych, którzy pomagali przy organizacji. Panie i Panowie czapki z głów przed Wami. :) Obiad + śniadanie to najlepszy pomysł ever. Ogromny szacun dla Moniki za ciacha, były pyszne (oby poszło w cycki :D). Nie znalazłam ani jednego minusa (no może poza drogą do i ze Szczecina, ale wiadomo, jak się nie ma co się lubi, to trzeba się przemęczyć…).

Dziękuję bardzo Grzesiowi, Radkowi, Pająkowi, Bartskullowi i Tofikowi za bardzo przyjemne bitwy. Ósma edycja nie jest taka zła jak się wydawało i czas już zakończyć battlowy urlop i wziąć się trochę za siebie, zwłaszcza, że mam teraz motywację, żeby grać więcej i pomalować w końcu potrzebne figurki. :)

Pozdrawiam
J.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Solo pisze:Ja sobie zapisuje i nikt już mnie nie wałuje :p
+20 do surrealizmu

Kapitanie - wiemy że o wielu rzeczach zapominasz, choćby przypominając KAŻDĄ naszą bitwę. Tu warto zaznaczyć, że jestem wyjątkowym graczem który bitwy z ww. nie dograł tylko raz (5 tur), a w dodatku po bitwie potrafił przeciwnikowi rękę podać ze wzajemnością i czystym sumieniem:)

A co do zakładów - nie wiem czy siłowanie się "na rekę" jest wyznacznikiem czegokolwiek.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Może być na przykład wyznacznikiem, kogo nie należy wk*rwiać podczas bitwy :wink:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Dmtrij pisze:A co do zakładów - nie wiem czy siłowanie się "na rekę" jest wyznacznikiem czegokolwiek.
Powiedz to Piotrowi G. albo Siweuszowi :P

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Akurat Piotra czy Siweusza to ciężko wkurzyć podczas bitwy.
Choć może Ty Andrzej dałbyś radę. :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Andrzej pisze:Może być na przykład wyznacznikiem, kogo nie należy wk*rwiać podczas bitwy :wink:
mocne słowa w ustach 50kg faceta:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Zazdrosny :>?

ODPOWIEDZ