Euro 2012 w piłkę nożną

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Re: Euro 2012 w piłkę nożną

Post autor: loko »

chyba moja kobieca część mózgu buntuje się przeciwko temu erło bo zaczynam mieć już dość tego że każda reklama czegokolwiek musi mieć akcent piłkarsko- kibicowski. jeszcze trochę i mi urosną cycki..
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Mnie dobija za to ciągłe wypominanie Cr Ronaldo jego gejowatości, kobiecości, etc. Ubiera się jak ubiera, ale to jego sprawa.

Messiemu mało kto wypomina że jest karłem. To jego sprawa.

Prawda jest taka, że g**** kogo powinno obchodzić co poza boiskiem robi piłkarz. Jak Rooney będzie się chciał przejść na plażę dla nudystów to jego sprawa. Ma zachwycać na boisku - i to robi. Tak samo Ronaldo, tak samo Messi.
A jak komuś nie pasuje, że Ronaldo zmienia fryzurę w trakcie to niech to zachowa dla siebie. Połowa z tych pajaców, co wygwizdali Ronaldo na meczu z Czechami nawet się nie zbliży do jego fenomenu. I w ten sposób tylko okazują swoją bezsilność i szarość.

EDIT ; Tak w kontekście dzisiejszego meczu mi się przypomniało
Obrazek
I naszej pseudohisotrycznej dyskusji :lol2:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Z tą różnicą, że teraz Ruscy nie przyjdą ze wschodu. Doszli do Wisły i się wycofali :mrgreen:

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

1920 rok ! Jak nic. Toć prezes przewidział że ich przegonimy. Tylko kasztankę gdzieś zgubił.
Ale jak coś to Niemcy kijów zdobędą a nie Warszawę. Także jest git.

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

smiejagreg pisze:Z tą różnicą, że teraz Ruscy nie przyjdą ze wschodu. Doszli do Wisły i się wycofali :mrgreen:
Co zabawne - przez obce sily, bo cudu nad wisla nie bylo.
No chyba, ze nierozstrzygnieta bitwa to juz cud.

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Dooobryy meczyk Niemcy dziś zagrali! A karnego z litości, to lepiej przemilczeć :P

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Jakiej litości ? Była ręka ? Była. Zasady są w tej kwestii jasne.

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Vallar chcesz zeby ten temat tez nam zamkneli :P

Mecz dopiero obejrzalem na powtorce bo wczoraj nie mialem mozliwosci :) Ja tam sie ciesze ze szkopy dokopaly grekom.
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

ja greków nie trawię najbardziej generalnie za to co się wydarzyło np. w pierwszej połowie, kiedy ozil "sfaulował" jakiegoś niezłego aktora...
Obrazek

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Ozil zasługuje na specjalne pochwały. Po tym jak wczoraj grał stwierdzam że jest najlepszym piłkarzem tych mistrzostw. Może to nie strzelec bramek, ale wypracowuje sukcesy dla drużyny.

Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Ciut spóźnione, ale co tam:
Obrazek

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Tak jeszcze w kontekście Messi vs Cr Ronaldo :lol2: :

Obrazek

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Allez les Bleus :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Druchii pisze:Allez les Bleus :!: :!: :!:
=D> =D> =D>
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Figa :mrgreen:
Iniesta, Alba i perfekcyjna glowka pana perfekcyjnego, jak nazywaja go wszystkie moje kolezanki 8)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Póki co mecz jakiś taki... letni. Nie widzę u Francuzów, żeby gryźli trawę - za mało agresji w ich grze. Hiszpanów można pokonać tylko grając agresywnie i twardo. Może Francuzi coś zmienią po przerwie...

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

http://www.tvn24.pl/euro-2012,61,m/11-d ... 60480.html

Ahaha, padłem. Chinole biją wszystko. Swoją drogą co on oglądał, bo takie mecze to 90 minut trwają. A resztę dnia co robił ? Fajki palił. Ok Ale żeby nie wstać sprzed TV ?

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Najgorszy mecz mistrzostw...
Zarzygałem się z nudów...
I ten sędzia :roll:

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Hah.
Nie chcialo mi sie klocic z tymi, ktorzy na poczatku skakali do mnie, ze sie nie znam na pilce skreslajac francje, anglie i wlochow. Poki co kij wam w oko, francja nie pokazala nic poza Riberym, Benzema drewno jak zawsze (tak, jestem fanem Igly), ladny gest hiszpanii by strzelal znow Xabi =D>

Yourself
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Yourself »

Druchii pisze: I ten sędzia :roll:
Prawda jest taka że sędziowanie podczas tych mistrzostw stoi na żenującym poziomie . Nie ma chyba sędziego który nie popełnił jeszcze błędu.
matilizaki napisał:
Na brete

wybiegac biegaczem do przodu i wbijac sie od tyłu w kawalerie jak sie wyjdzie z tyłu

Zablokowany