Rothand Gallery update. Kholek, Malek i undeady

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Re: Rothand Gallery

Post autor: Morsfinek »

Szczurek bardzo fajnie wyszedł i czekam tylko aż sięgo popacia jakoś ładnie.

Dwarfy dwarfami i największym problem będziesz miał z wyborem czy chcesz iść w stronę nowych krasnoludów wydawanych przez GW czy skupisz się "kreacji" na oldsqlowe modele. Ja osobiście wolę proste, stare edycje mające w sobie to coś niż obecne dokonania mistrzów dłuta GW. Projekt fajny ja czekam aż ktoś weźmie się za lepienie niziołków ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Stylem będę szedł we własny design - ten jednak będzie pasował do warhammera i innych systemów - będą kurduple
z dużymi brodami ale nie chodzące brody - taki koncept GW mi się wcale nie podoba.

Nie zamierzam się ograniczać tylko do krasnali - jeśli macie jakieś pomysły na wfb lub w40 k
tzn figurki które są grywalne a których nie ma, bądz takie które są klimatyczne a których nie ma
to będę wdzięczny. Temat do dyskusji jest otwarty :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Człowieku - toż Chaos tylko na Ciebie czeka! Valkia Krwawa, Kholek, Vilitch, Festus, Throgg, a oprócz bohaterów - gigant - to przecież wieloarmijna postać, shaggoth smoczych ogrów,warshrine, forsakeni - chociaż tutaj myślę, że GW coś upichci w końcu - to przecież regiment. Na pewno jeszcze sporo innych rzeczy Ci zgłoszą :D .

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

Ja proponuję może jakiegoś szalonego demon princa? I do WH40k i do WFB :)
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Dzięki - o Chaosie to dużo myślałem bo sam jestem graczem :)
Co do giganta to na razie za duże koszta - zacząć muszę od pieszych bohaterów.

A co z innych rzeczy / armii?

C'tanie - a w w40k grasz? Ja niestety nie mam czasu na więcej niż wfb :(
Jaki mark u demon princa jest najbardziej popularny? - też tzeentcha?

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

C'tan - nie, no - ja zajadę do Krakowa i cię powieszę - TYLKO WFB... No, jeśli ten demon prince będzie pasował do WFB, to od biedy ujdzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Rothand - jako kraśkofil, chciałbym te krasnoludy, z tym, że winny być w starym stylu... Sądzę jednak, że woch byłby bardziej chodliwy - wielu figsów w ogóle nie ma, a przydałyby się do funowych gier i rozpisek, a przy twoim talencie - także do gablot. Pomyśl i wciel w czyn [-o< :P .

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

No co? Przecież DP może być i do 40k i do WFB... Mi zawsze jakiegoś fajnego Tzeentha brakuje, takiego powywijanego chopa w trakcie jakiejś popieprzonej demonicznej przemiany.
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

No dobra, jesteś usprawiedliwiony, alleeee, alllleeeeeee.... WFB rulez :!: 8)

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

Art fajny tylko czemu siekierę uciąłeś?:( A broda krótka bo to widać młodzież:P
Mysza na ogrze też mimo że dość prosta konwersja;]

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

jeszcze odnośnie rysunków dorzucę swoje dwa grosze :)
Myślę, że powinieneś popracować nad fakturami różnych powierzchni, bardziej je zróżnicować bo odnoszę wrażenie, że wszystko na tych kraśkach się świeci. Metale to rozumiem, że mają świecić ale reszta detali aż tak bardzo nie musi :)
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Nie jestem za tym, aby Twoje krasie były masywniejsze od GW - krasie generalnie są małe i każda różnica w wielkości figsa jednak daje mocno po oczach i psuje imho regiment, a jednak raczej w regimentach będą oni siedzieć. Co innego chaos. Sam specjalnie kupiłem sobie figsa z Enigmy z dwurękim toporem - Crimson death bodajże, który jest sporo większy od zwyklaków - WoCh to chaos przecie - nie muszą być same pokurcze :wink: . Czekam z niecierpliwością...

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

smiejagreg pisze:Nie jestem za tym, aby Twoje krasie były masywniejsze od GW - krasie generalnie są małe i każda różnica w wielkości figsa jednak daje mocno po oczach i psuje imho regiment, a jednak raczej w regimentach będą oni siedzieć. Co innego chaos. Sam specjalnie kupiłem sobie figsa z Enigmy z dwurękim toporem - Crimson death bodajże, który jest sporo większy od zwyklaków - WoCh to chaos przecie - nie muszą być same pokurcze :wink: . Czekam z niecierpliwością...
Nie będą masywniejsze... a jeśli będą to bardzo nieznacznie (mówię o herosach bo normalne krasie będą miarowe)
Chodzi mi tylko by było coś widać oprócz bród i butów :D
O WoChu pomyślę... - zobaczymy najpierw co zrobią z nową edycją.
ctan pisze:jeszcze odnośnie rysunków dorzucę swoje dwa grosze :)
Myślę, że powinieneś popracować nad fakturami różnych powierzchni, bardziej je zróżnicować bo odnoszę wrażenie, że wszystko na tych kraśkach się świeci. Metale to rozumiem, że mają świecić ale reszta detali aż tak bardzo nie musi :)
Te malunki to mają z 7 lat :D ...mimo to nie reprezentuję wcale dużo wyższego levelu...
Taki styl mam po prostu - ale dzięki za opinie. Krasnal z rogami na tle gór to tak miał być - "kąpać się w słońcu "
a ten pierwszy to moim zdaniem się nie "świeci" - ktoś jeszcze ma takie wrażenie - może mam niedokontrastowany monitor :/
vocal pisze:Art fajny tylko czemu siekierę uciąłeś?:( A broda krótka bo to widać młodzież:P
Mysza na ogrze też mimo że dość prosta konwersja;]
Z góry mówię że to będą "moje" krasnale i że koncept GW mi się nie podoba.
Jak ktoś może być dobrym wojownikiem potykając się o własną brodę? :D
Arty doskonale odzwierciedlają jakiego "typu" to będą krasnale.
Jeśli ktoś zna świat forgotten realms to wie czego może się spodziewać :)
ctan pisze:No co? Przecież DP może być i do 40k i do WFB... Mi zawsze jakiegoś fajnego Tzeentha brakuje, takiego powywijanego chopa w trakcie jakiejś popieprzonej demonicznej przemiany.
Jak tylko będę w stanie ruszyć coś większego niż modele piechotne to na pewno zrobię jakieś "ptaszysko" ;)

.....

No a co z innymi armiami? :) Woch i TK to ja znam doskonale.
Myślałem by zrobić treekiny ale te ok 130 zł to wcale nie jest jakaś masakra...
Drzewiec jest marny ale zawsze można skonwertować sobie tego z Lotra...
DE wszystko mają... ...pociągnie ktoś temat? :)

....

Ok ... no to teraz jesteście sobie w stanie zrobić hierotytana sami:

Obrazek

ceny na blogu.

Znalazłem też w kamerce fotkę części gabloty - pracownię może Wam pokażę później jak troszkę tu ogarnę :D

Obrazek

Awatar użytkownika
kuyash
Oszukista
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław gamblers

Post autor: kuyash »

niezla gablotka ;)
DE 8k
VC 3k
ChD 3k

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Nie wiem, co tam masz w tej gablotce, bo aż mi się fotka nie otwiera :mrgreen: :wink:

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Zrób zdjęcie tego giganta z gablotki:D Bo ciekawi mnie jego wygląd;)
I nie wiem czy teraz robić hierotytana tak jak mam czy z tymi częściami-.- Mogłeś je pokazać za parę dni to bym akurat skończył swojego i bym nie miał dylematu:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
ismael
Wodzirej
Posty: 670
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ismael »

Nie zamierzam się ograniczać tylko do krasnali - jeśli macie jakieś pomysły na wfb lub w40 k
tzn figurki które są grywalne a których nie ma, bądz takie które są klimatyczne a których nie ma
to będę wdzięczny. Temat do dyskusji jest otwarty
Imperium - jakieś modele pasujące pod Middenheim / Ulryka. Sporo osób zbiera armię Empire w klimacie tej prowincji, a oryginalnych - pasujących wyglądem figurek albo nie ma, albo są bardzo drogie i ciężko osiągalne (typu teutogen guard).
Wood Elves - Treekiny. Oryginalne modele są brzydkie i drogie.

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 820
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Rothand, mógłbyś zrobić Kourana i Tullarisa do DE, może i nie są zbyt grywalni, ale za to bardzo klimatyczni.
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Jak możesz, to sieknij jakieś drugie zdjęcie tej gabloty - nic a nic nie chce się ta fotka u mnie otworzyć... Ponawiam prośbę o figsy do wochu i krasi :wink: .

Awatar użytkownika
kuyash
Oszukista
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław gamblers

Post autor: kuyash »

DarkAngel pisze:Rothand, mógłbyś zrobić Kourana i Tullarisa do DE, może i nie są zbyt grywalni, ale za to bardzo klimatyczni.
no i myślę, że znaleźliby się chetni np ja
DE 8k
VC 3k
ChD 3k

Awatar użytkownika
Kapso
Mudżahedin
Posty: 267

Post autor: Kapso »

dla Grzesia

http://postimage.org/image/5dqvrllmp/

(wystarczyło kliknąć "zacytuj" i tam miałeś link) :wink:

ODPOWIEDZ