KRAKOWSKA LIGA BATTLA - 1.11.2011

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Re: KRAKOWSKA LIGA BATTLA - 1.11.2011

Post autor: PiotrB »

Jak dla mnie jesteś zwykłym cwaniakiem - nic więcej...mieliście grać Euro i tak było ustalone a ty za plecami swojego przeciwnika za wszelką cenę chcesz to zmienić...powiem Ci prywatnie jak Cię spotkam co o tym myślę - na chwilę obecną poprosiłem Undeada żeby zmienił zdanie.. jak tylko dostanę odpowiedź to ją tu zamieszczę.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Ej, dorośli jesteście obydwaj, nie możecie się po ludzku dogadać? Tak bardzo wasze musi być na wierzchu? To jest tylko gra. Stawką zwycięstwo w najdłużej trwającej lidze WFB na świecie. Faktycznie wielka renoma.
Format ligi okazał się babolem, dograjcie to po ludzku do końca i tyle.

Rozwiązanie? Zamiast jednej bitwy rozegrajcie dwie: na euro i 2800. Zobaczymy komu lepiej pójdzie w dwumeczu.
Wisła Kraków.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

I co jak będzie remis? :D

A może rzut na 4+? :wink:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

z dwoma bitwami to taki problem jest ze nie ma kiedy ich rozegrac bo zaraz potem ide na koncert i zbieram sie do Lublina, a lepiej chyba juz nie przedluzac tej ligi:D

Jak dla mnie sprawa jest jasna, Undead, organizator sie wypowiedzial i eot.
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

<przygotowywuje piwo, popcorn i czeka na flejm>

:D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

to ja napisze tak:
w tym tygodniu na 100% nie dam rady, trochę mi się pokićkało i pewne sprawy mnie zatrzymują.
Być może następny tydzień będę mógł co nie jest pewne.
Jednak w końcu znajdę czas na bitwę ale jeśli Górken nie odpowiada Ci czekanie to spoko, wygrywasz ligę ale zważ na to, że ja również czekałem.

Co do formatu, sensowne są i tak te dwie bitwy. 2800 arenowo i euro. Liga trwa wiecznie więc niech jeszcze trwa. Nie ma co zaczynać kolejnej w czasie wakacji. Trzeba poczekać do października tak czy owak.

@ Co do remisu, są jeszcze małe punkty prawda? W nich, podczas rozegrania dwóch bitew cięzko o remis.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1444
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Post autor: X.Maciek »

Tak jak mówiłem wcześniej winą organizatora jest to, że nie wstawił do regulaminu formatu finału przed wyłonieniem finalistów.

Teraz organizator powinien się wypowiedzieć w tym temacie co i jak, bo można odnieść wrażenie, że ma w dupie to co się tu dzieje. Tym bardziej, że są różne opinie na temat tego kto jest organizatorem.

A skoro nie możecie dojść sami do porozumienia, a organizator się nie odzywa, to powinniście zagrać tak jak wcześniejsze bitwy, czyli dwumecz na wybierane przez każdego z was formaty.
"Armia baranów dowodzona przez lwa jest silniejsza niż armia lwów dowodzona przez barana"

Obrazek

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Jezu bo się pozabijacie...:ppytano mnie jaki format ma być i napisałem że 2800arenowe ,ale napisałem to od tak na chybił trafił...teraz widzę ze wojna z tego wynikła więc przemysłem dogłębnie sprawę i stwierdzam iż Piotrek.b ma rację...regulamin to regulamin...nie ma porozumienia odnośnie formatu to decyduje sklep i gracie Tak jak zostało ustalone przez sklep...

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

X.Maciek pisze:Tak jak mówiłem wcześniej winą organizatora jest to, że nie wstawił do regulaminu formatu finału przed wyłonieniem finalistów.

Teraz organizator powinien się wypowiedzieć w tym temacie co i jak, bo można odnieść wrażenie, że ma w dupie to co się tu dzieje. Tym bardziej, że są różne opinie na temat tego kto jest organizatorem.

A skoro nie możecie dojść sami do porozumienia, a organizator się nie odzywa, to powinniście zagrać tak jak wcześniejsze bitwy, czyli dwumecz na wybierane przez każdego z was formaty.
Naucz się najpierw czytać a potem pierdol głupoty...ale ci podpowiem bo bez tego się nie obejdzie...pierwszy post pierwsza strona i uwaga uwaga napisano czerwoną czcionką...i tada...

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

No to jednak będziesz grał na euro Górken :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

dziękuję :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

ale to nie znaczy, że liga jeszcze trochę potrfa :D

prawdopodobnie rozegramy tą grę we wrześniu :mrgreen:

albo poczekamy na nowe booki ; )
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Kosa pisze:prawdopodobnie rozegramy tą grę we wrześniu :mrgreen:
Fajny wpis :D
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=829702#p829702

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

wieszcz Asassello ;)

jednak bądz co bądz można juz mysleć o kolejnej lidze.
Więc Butan jak ją widzisz? I od kiedy start? Październik jak mniemam?
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Kosa pisze:wieszcz Asassello ;)

jednak bądz co bądz można juz mysleć o kolejnej lidze.
Więc Butan jak ją widzisz? I od kiedy start? Październik jak mniemam?
Sprawdzony sposób. Agile. Sprinty 28 dniowe. Maks 16 osób. Gramy 4x szwajcarem. Odgórnie ustalony format na czas trawania ligi, możliwość zmiany rozpisek. Tydzień na rozegranie gry. W przypadku nierozegrania wpisujemy ID 10:10. W przypadku uników i problemów z dogadaniem się - master osądzi po wysłuchaniu obu stron i wpisze odpowedni wynik np 15:0.

Wpisowe do dogadania z V.

Możliwe wydłużenie okresu na rozegranie bitwy na np. 1.5-2 tygodnie.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

myślę, że wpisowe powinno wynosić z 20 zł, albo i więcej... moze to bardziej zaangazuje graczy?
Bo znów będzie, że sporo ludzi się zapisze i mało kto w ostateczności gra.

I pytanie czemu maks 16 osób przy takim parowaniu?
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Kosa pisze:I pytanie czemu maks 16 osób przy takim parowaniu?
Aby zmieścić się w czterech grach.
5-8 osób -> 3 rundy swissa
9-16 osób -> 4 rundy swissa
17-32 osób -> 5 rund swissa

itd.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Kosa pisze:Październik jak mniemam?
Dlaczego tak późno? Można byłoby zacząć od początku lipca.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

wakacje to nie jest miły czas dla studentów :D z resztą nie wiadomo kto będzie, a kto nie w Krakowie, do tego może od października nowy narybek będzie (Siscov przykładowo).
ja raczej odpadam ale kto wie.
Od października jak najbardziej za :)
Jednak można i od lipca organizować.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Kosa pisze:wakacje to nie jest miły czas dla studentów :D z resztą nie wiadomo kto będzie, a kto nie w Krakowie, do tego może od października nowy narybek będzie (Siscov przykładowo).
ja raczej odpadam ale kto wie.
Od października jak najbardziej za :)
Jednak można i od lipca organizować.
Idea jest taka aby orgowac regularne ligi co 1 - 1.5 miesiaca. Czy bedzie 16 czy 8 osób wszystko jedno. Bo jest odnowienie chęci co te kilka tygodni. A tak macie bubla który wystartował z pompą i zakonczyć nie możecie.


jak długo jeszcze będziecie się masturbować bez wystrzału ??

ODPOWIEDZ