Rothand Gallery update. Kholek, Malek i undeady

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Re: Rothand Gallery

Post autor: RedScorpion »

Do DE przydałaby się jeszcze Crone Heleborn - nie ma jej figurki a używanie w jej miejsce Death Hag z obsługi kotła to nie to co powinno być.

Poza tym figsy do Chadecji: kdaii destroyer, bohater bull centaurów. No i jeszcze Khatep do TK.

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Taak, Rothand dawaj chadecję !

Robisz fajne krasie i fajny chaos.... z równania wynika że Twoje chaos dwarfy byłyby zajebiste!
Obrazek

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Fajny Kdai destroyer taaaak, zwłaszcza, że masz już doświadczenie w większych figsach czego przykładem jest przerośnięta mumia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

smiejagreg - problem rozwiązany? :) (gablota) ...Krasie będą , na Woch zaczekamy z nową edycją :)

Cookie Monster - Kurcze... gigant jest bazowo pomalowany.. chciałem go zabrać na jakiś konkurs ale
wszędzie chcą "niespodkładowane figsy" Jakby sędziowie nie wiedzieli jak wygląda bazowy gigant :/
Pokaże go jak będzie pomalowany... a toi zależy od ilości zleceń na których na razie brak nie narzekam :/

ismael - Z imperium ciekawy pomysł. Co do treekinów to nie są wcale takie złe jak się je pomaluje.
Po za tym są też inne modele np z "Ragingheroes"

DarkAngel, kuyash - Jakąś figse Dark elfa kiedyś na pewno zrobię :) ...nie mniej jednak na razie muszę brać pewniaki,
a pięknych miniaturek DE jest aż za nad to :/

RedScorpion - Figurek witchek jest tyle co rybek w oceanie - Nikt nie kupi pomarszczonej elfki. Liczą
się tylko te most sexy ;) Jak chcesz Helleborn to moge Ci ją skonwertować i pomalować skórę
tak że będzie wyglądać jak prababcia :)
Destroyer to jest to - mimo że mam własny koncept (ten z FG oczywiście mi się nie podoba :/ )
Bull centaury łatwo zrobić z chaos knightsów i ogrów. Nie jest to może najtańsza opcja ale daje 100%
satysfakcji.

NIE ZAPOMINAJCIE PANOWIE ŻE MOJĄ SPECJALNOŚCIĄ JEST W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI KONWERTOWANIE...
a dopiero potem malowanie :)

JochnyWalker, Morsfinek - dzięki :) co do chadecji to jak wyżej z tym że oprócz destroyera nie bardzo jest co do nich robić :P

Morsfinek
Wodzirej
Posty: 692

Post autor: Morsfinek »

Rothand pisze: JochnyWalker, Morsfinek - dzięki :) co do chadecji to jak wyżej z tym że oprócz destroyera nie bardzo jest co do nich robić :P

Bredzisz :) nie ma hobów a są bardzo potrzebne, Kdaia destroyera wspomnianego już wcześniej i bullcentaurów.
Obrazek

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Rothand pisze: RedScorpion - Figurek witchek jest tyle co rybek w oceanie - Nikt nie kupi pomarszczonej elfki. Liczą
się tylko te most sexy ;) Jak chcesz Helleborn to moge Ci ją skonwertować i pomalować skórę
tak że będzie wyglądać jak prababcia :)
Destroyer to jest to - mimo że mam własny koncept (ten z FG oczywiście mi się nie podoba :/ )
Bull centaury łatwo zrobić z chaos knightsów i ogrów. Nie jest to może najtańsza opcja ale daje 100%
satysfakcji.
A masz jakąś figurkę na Helleborne na myśli, bo dziewczyny GW i Avatars of War do końca mnie na jej miejsce nie przekonują.

Pisałem specjalnie o bohaterze bull centaurów bo tam mógłby być jakiś wielki bydlak, samo połączenie knighta z ogrem nie wystarczy. Wielkością jak shagoth, albo jeszcze większy :)

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Morsfinek - Jak to nie ma? :) Hobgoblinów masę widziałem w necie - nie wiem jak z dostępnością tych figurek
ale nawet jak nie ma to można ich zrobić z gnoblarów i goblinów. Bull centaury to tak jak
mówiłem - są doskonałe części do ich konwersji i nie ma potrzeby by się bawić w nowe figurki.

Chodzi mi o figurki których skonwertowanie jest extramalnie trudne... takie które się da w miarę łatwo zrobić
nie wchodzą w grę :(

RedScorpion - Bohater bull centaurów jest taki wielki? Kurczę na razie wykonanie dużych modeli
jest mało prawdopodobne - a jak będzie to mam parę innych priorytetów
(chociażby figurka pasująca pod destroyera)

Moim zdaniem dobre figurki na hellebornkę:
http://toyarmies.com/sites/default/file ... ll/zn1.jpg
(sztandar fajny do jakiegoś oddziału, mała konwersja ręki ... i cycki do zakrycia bo są paskudne)
Cholera - nie myślałem że kiedykolwiek stwierdzę coś takiego ;)

Bardzo niedoceniania figurka:
http://www.games-workshop.com/MEDIA_Cus ... 73x627.jpg

Jeszcze bardziej niedoceniana figurka:
http://www.beastsofwar.com/wp-content/u ... ceress.jpg

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Zbuduj chadeckie ciuchcie [-o<

No albo Kislev :)
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Gablotę widzę :P , dzięki, Kapso... Ale nie wiem czy to dobrze - ten smok mnie wk...wia, bo ja takiego nie mam :evil: :wink:

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

a w gablocie Icewind Dale <3

Ja ostatnio pykam w Tormenta

[offtop mode off]
Obrazek

Awatar użytkownika
ismael
Wodzirej
Posty: 670
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: ismael »

ismael - Z imperium ciekawy pomysł. Co do treekinów to nie są wcale takie złe jak się je pomaluje.
Po za tym są też inne modele np z "Ragingheroes"
Jeżeli chodzi o treekiny to nie zgodzę się z Tobą - te by GW są oryginalnie fatalne. Może po jakiś konwersjach wyglądają lepiej.
Natomiast odnośnie Imperium - mógłbyś zrobić zestaw bitsów Ulrykańskich. W takim zestawie można umieścić: parę głów, trochę płaszczy / skór wilków, młoty / topory, jakieś odpowiednie sztandary, może części figurek - górna część ciała ulrykańskiego kapitana / kapłana. Zestaw dzięki któremu po zakupie boxa figurek GW i zestawu Twoich części - każdy zainteresowany mógłby sobie sam zrobić odpowiedni oddział, ale na modłę ulrykańską. Zestaw mógłby być uniwersalny, albo inny do state troops, inny do rycerstwa, inny do herosów.

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Ja bym chciał ładną cycatą demonetkę, coś w stylu tych starych metalowych. A nie jakieś takie brzydactwa co są teraz:D
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie żeby coś ale ostatnio wielu ludzi zaczyna grac bestiami... nic nie sugeruję ^^ Ale akzdego hero twojej rzeźby do bestii biore w ciemno ; )

CHD to taka armia, że albo ktoś wyda kupe kasy na figruy bo jest kliamciarzem, albo jest PG, a wtedy kupi tanszego i przechodzącego na turach Balroga...

Ja bym czekał na plotki do chaosu - jest niemal pewne ze wyjdzie tam jakies paskudztwo które każdy bedzie musiał miec żeby przyjechać na turniej ; )
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

ismael pisze:
ismael - Z imperium ciekawy pomysł. Co do treekinów to nie są wcale takie złe jak się je pomaluje.
Po za tym są też inne modele np z "Ragingheroes"
Jeżeli chodzi o treekiny to nie zgodzę się z Tobą - te by GW są oryginalnie fatalne. Może po jakiś konwersjach wyglądają lepiej.
Natomiast odnośnie Imperium - mógłbyś zrobić zestaw bitsów Ulrykańskich. W takim zestawie można umieścić: parę głów, trochę płaszczy / skór wilków, młoty / topory, jakieś odpowiednie sztandary, może części figurek - górna część ciała ulrykańskiego kapitana / kapłana. Zestaw dzięki któremu po zakupie boxa figurek GW i zestawu Twoich części - każdy zainteresowany mógłby sobie sam zrobić odpowiedni oddział, ale na modłę ulrykańską. Zestaw mógłby być uniwersalny, albo inny do state troops, inny do rycerstwa, inny do herosów.
Świetny pomysł!

To samo można pomyśleć o Kislevie. Na husarię bądź części do niej miałbyś w Polsce zbyt niemały :wink:
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak tak takt (uszanuj że ro nie copypast i zrób gyphone legion kislevicvki :mrgreen: )
Obrazek

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Kislev chętnie bym zrobił ale na razie bezpieczniej robić figsy do "grywalnych" armii... i tak na minusie
będę jechał przez najbliższy rok (oby tylko). Ale pomysł wpisany do "wielkiej księgi planów" :)

Icewind dale to fajna gra... big fan , big fan... mam nadzieję że zrobią kolejną - są jakieś plany podobno.
(baldurs ssie ;) )

Trekinów nie robię bo "Ragingheroes" ma fajne.

Co do Ulrykańskich klimatów to zobaczymy :) - na razie pojedyńcze figurki herosów.

Cycate demonetki też z "Ragingheroes" są :)

Bestie... są :( ..AoW , BaneLords itd
Co do chaosu to taki plan - czekamy :)

OK - jedziemy dalej...

Ikona i waga:

Obrazek

Sztandar ze smoczych łusek - wielkością pasuje do armii ogrów ;)

Obrazek

Anubis archer bits (pasują do bone giant - zdjęcia konwersji lada dzień)

Obrazek

..i troszkę prywatnych zdjęć...

Fragmet stołu do TK:

Obrazek

..jedna z niezliczonych figsów Karlita -_-::

Obrazek

..parę fotek od łapy i na dodatek za szybą ale idzie poczuć klimat ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

...kilka zaczętych projektów które musiałem odstawić na półkę...

Obrazek

Obrazek

...i pracowni ciąg dalszy...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

...pudło marzeń czyli to co chcę ale nie mogę pomalować:

Obrazek

Wierzcie lub nie ale każde z tych pudeł czeka na swoją kolej :(

Obrazek

...ale nie samym warhammerem człowiek żyje :D

Obrazek

...i coś czemu nie mogłem się oprzeć robią fotki :D

TA TAMMMMM!

Obrazek

i tym wesołym akcentem znikam w pracowni.

Jeśli wpadniecie na pomysł odnośnie figurek których nie ma a które są potrzebne proszę śmiało pisać. :)

pozdro,
R

Awatar użytkownika
krusk
Chuck Norris
Posty: 545
Lokalizacja: Nikt się nie spodziewa...

Post autor: krusk »

Co to za "jedna z niezliczonych figsów karlita"?
Infernal Puppet pisze:Skavenom udaje się 100%, nieudane projekty to sabotaże konkurencji więc się nie liczą :wink: .

Awatar użytkownika
Irek_Dwarf
Chuck Norris
Posty: 418
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Irek_Dwarf »

Bloodthirster z FW
Obrazek

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Kisleviccy husarze są bardzo grywalni. Pasują ekwipunkiem na count-as Knightly Orders (i tak zapewne ludzie by je wystawiali) a w nowej edycji kawa imperialna jest bardzo grywalna
Obrazek

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Jak to wszystko twoje to ja się pytam, gdzie ty pracujesz?? :shock: =D>

ODPOWIEDZ