KRAKOWSKA LIGA BATTLA - 1.11.2011

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Re: KRAKOWSKA LIGA BATTLA - 1.11.2011

Post autor: Kosa »

racja, po prostu przyzwyczajenie co do starej ligi :)

Więc niech startuje jak najszybciej, prawda.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

c4h10 pisze:
Kosa pisze:wakacje to nie jest miły czas dla studentów :D z resztą nie wiadomo kto będzie, a kto nie w Krakowie, do tego może od października nowy narybek będzie (Siscov przykładowo).
ja raczej odpadam ale kto wie.
Od października jak najbardziej za :)
Jednak można i od lipca organizować.
Idea jest taka aby orgowac regularne ligi co 1 - 1.5 miesiaca. Czy bedzie 16 czy 8 osób wszystko jedno. Bo jest odnowienie chęci co te kilka tygodni. A tak macie bubla który wystartował z pompą i zakonczyć nie możecie.

jak długo jeszcze będziecie się masturbować bez wystrzału ??
Zgaduje, że do momentu, aż spuchnie pała.

Gorken trochę wygląda jak Onan Barbarzyńca.
---------------------
Imo w nowej lidze, termin 2tyg na rozegranie gry byłby ok. ( tak średnio jestem w krk, a tez chciałbym pograć - na cotygodniowe wizyty niestety nie mam czasu). A i swifcik z 5 grami wydaje mi sie bardziej ok :P. wiecej ludzi, więcej frajdy. Tyle ze przy 4rech grach spokojnie mozna by się zamknąć w 2miesiącach. Ergo 6 sezonów ligowych w ciągu roku.

p.s. zaktualizowano ranking :) - wszystkie turnieje w V chyba zostały już uwzględnione.
xYz

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Fluffi nasz czempion bezdomnych prowadzi 8) :mrgreen:
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

O w pyte... nasz team ma obecnie trzech najlepszych graczy w Polsce :lol2: :mrgreen: :twisted:

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

:mrgreen:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Gremlin pisze:Gorken trochę wygląda jak Onan Barbarzyńca.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale będzie z tego beka dziś na imprezie, szykuj się Górken :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

Andrzej pisze:
Gremlin pisze:Gorken trochę wygląda jak Onan Barbarzyńca.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale będzie z tego beka dziś na imprezie, szykuj się Górken :D
nie masz wstepu xD
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Górken pisze:
nie masz wstepu xD
Andrzej nie ma wstępu, Górken woli zostać sam... :mrgreen:
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

Sevi pisze:
Górken pisze:
nie masz wstepu xD
Andrzej nie ma wstępu, Górken woli zostać sam... :mrgreen:
ale ja nie rozumiem o co wam chodzi:D
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Gremlin pisze: Gorken trochę wygląda jak Onan Barbarzyńca.
:mrgreen:
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1444
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Post autor: X.Maciek »

Undead pisze:
X.Maciek pisze:Tak jak mówiłem wcześniej winą organizatora jest to, że nie wstawił do regulaminu formatu finału przed wyłonieniem finalistów.

Teraz organizator powinien się wypowiedzieć w tym temacie co i jak, bo można odnieść wrażenie, że ma w dupie to co się tu dzieje. Tym bardziej, że są różne opinie na temat tego kto jest organizatorem.

A skoro nie możecie dojść sami do porozumienia, a organizator się nie odzywa, to powinniście zagrać tak jak wcześniejsze bitwy, czyli dwumecz na wybierane przez każdego z was formaty.
Naucz się najpierw czytać a potem pierdol głupoty...ale ci podpowiem bo bez tego się nie obejdzie...pierwszy post pierwsza strona i uwaga uwaga napisano czerwoną czcionką...i tada...
Napisałem tylko to co widzę jako obserwator, a Twoja odpowiedź utwierdziła mnie tylko w tym, że nie masz pojęcia co się dzieje i nawet nie wiesz co sam napisałeś w regulaminie. Ponadto staram się pisać kulturalnie i oczekiwałbym tego również od Ciebie.

Oto cytat z pierwszego posta, o którym mówiłeś:
"...obie strony muszą zaakceptować wybrany przez Chalengera scenariusz , w przypadku braku porozumienia w czasie 1 tygodnia scenariusz wybiera losowo obsługa sklepu..."

Nie odnosi się on nijak do zaistniałego problemu. Po pierwsze w finale nie ma "Chalengera", bo nie ma dwumeczu, a po drugie nie chodzi o scenariusz tylko o format. W regulaminie stoi natomiast: "W grze o puchar gracze rozgrywają jedną bitwę.Forma ustalimy w późniejszym czasie."
Nie jest sprecyzowane nawet kto ma ten format ustalić. A do tej pory co najmniej 3 osoby podały różne formaty, więc nie dziw się, że jest zamieszanie, bo chłopaki nie wiedzą co mają grać.

Ponadto format finału powinien być ustalony przed rozstrzygnięciem kto gra w tym finale, bo wybieranie go po tym czasie jest zawsze krzywdzące dla któregoś z graczy. I to Ty jako organizator powinieneś tego dopilnować. A Ty zamiast przeprosić graczy i coś teraz ustalić to napisałeś: "regulamin to regulamin...nie ma porozumienia odnośnie formatu to decyduje sklep i gracie Tak jak zostało ustalone przez sklep..." co w dodatku nie jest prawdą, bo regulamin tak jak wcześniej pokazałem nic nie mówi na ten temat. I nie czuj się atakowany przeze mnie, bo ja Cię nie atakuję, piszę tylko to co obserwuję.
"Armia baranów dowodzona przez lwa jest silniejsza niż armia lwów dowodzona przez barana"

Obrazek

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Ciiiii...

... to ni czas, ni miejsce na zawody w długości kutasków - zresztą Górken i tak wygra w tej dziedzinie. Liga od początku była niedopracowana, nie mówiąc, że bublasta - co do tego doszla chyba większośc graczy, już na etapie grupowym. Zatem udowadnianie sobie i innym, że kupa jest kupą i nie smakuje jak piernik, chociaż wygląda podobnie, mija się z celem.
xYz

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

X.maciek...co ty tam wiesz...każdy Legionistów ci powie i nawet Piotr.b ci powie że Undead jest bogiem i ma zawsze rację...a jak się gdzieś myli to nie jego tylko twoja wina...:p

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Lepiej wracaj od tych wikingów i odkurz ludki, wyjdzie Ci na dobre :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

No to panowie kiedy startujemy z nowa liga ? Halllo co to za spam tutaj i zero konkretow :D

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Czekam na odpowiedz z V.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Jestem bardzo za rozpoczęciem wakacyjnej ligi :)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Sevi pisze:Jestem bardzo za rozpoczęciem wakacyjnej ligi :)
+1 :)
Pałam rządzą mordu

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

ok, jestem już w Krakowie i możemy wreszcie rozstrzygnąć tą ligę:) mogę grać w każdy dzień prócz wtorku i środy
Podpis usunięty - nieregulaminowy. Administracja

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Lol, nekromancja pełną gębą.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

ODPOWIEDZ