Podstawowe zasady po polsku

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Radimm
Plewa
Posty: 7
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Podstawowe zasady po polsku

Post autor: Radimm »

Witam!
Chciałbym się dowiedzieć co zawiera polski podręcznik z podstawowymi zasadami do Warhammera za 49,99zł. Jest on dostępny na stornce sfan.pl i czy ktoś wie może czy posiada on wszystko to co wersja ze Skull Pass czyli: wszystko o poruszaniu, o strzelaniu, o walce, o bohaterach, harcownikach, lataniu, domkach, przeszkodach, machinach oblężniczych, bohaterach, potworach, magii itp.
Z góry dziękuje.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2007, o 13:45 przez Radimm, łącznie zmieniany 1 raz.
Haddaway - What is love?!

What is love?
Baby don't heart me!
Don't heart me!
No more!

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1722
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Tak, ale to zasady do 6 ed., więc się różnią od tego co w Skull Passie

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

jest on juz nieaktualny, wiec szkoda kasy

Radimm
Plewa
Posty: 7
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Radimm »

No to szkoda i dzięki za info.
P.S. Czy ktoś ma na przykład polski podręcznik ze skull passa i kupił sobie ten pełny i może odsprzedać to prosze o kontakt na gg 4214614.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2007, o 13:45 przez Radimm, łącznie zmieniany 1 raz.
Haddaway - What is love?!

What is love?
Baby don't heart me!
Don't heart me!
No more!

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Radimm pisze:No to szkoda i dzięki za info.
P.S. Czy ktoś ma na przykład polski podręcznik ze skull passa i kupił sobie ten pełny i może odsprzedać to prosze o kontakt na gg 4214614.
Allegro
Obrazek

Radimm
Plewa
Posty: 7
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Radimm »

Którą konkretnie licytacje masz na myśli bo ja się jakoś nie moge doszukać tego co chce.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2007, o 13:45 przez Radimm, łącznie zmieniany 1 raz.
Haddaway - What is love?!

What is love?
Baby don't heart me!
Don't heart me!
No more!

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Radimm pisze:Którą konkretnie licytacje masz na myśli bo ja się jakoś nie moge doszukać tego co chce.
zadnej nie mam na mysli.. bo nie przegladałem tego dokładnie - nie chce mi sie.. dałem Ci tylko namiar na miejsce gdzie mozna kupic tanio zasady do WFB.. moze tam sa..
Obrazek

Radimm
Plewa
Posty: 7
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Radimm »

Ok. Bez nerwów. A może ktoś zamierza kupić Skull Passa a ja bym sie tylko dorzucił na zasadzie, że ja daję powiedzmy 50zł a gość kseruje se podręcznik i odsyła mi go.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2007, o 13:44 przez Radimm, łącznie zmieniany 1 raz.
Haddaway - What is love?!

What is love?
Baby don't heart me!
Don't heart me!
No more!

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

"Kseruje" to złe słowo. Nie nadużywał bym go.

Awatar użytkownika
Wych
Mudżahedin
Posty: 273
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wych »

Radimm pisze:Ok. Bez nerwów. A może ktoś zamierza kupić Skull Passa a ja bym sie tylko dorzucił na zasadzie, że ja daję powiedzmy 50zł a gość kseruje se podręcznik i odsyła mi go.
Mysle ze musialbys do tego zaplacic taka oplate za uzywanie praw autorskich, ze kupilbys za to kilka oryginalnych podrecznikow :roll:

Radimm
Plewa
Posty: 7
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Radimm »

No w sumie to źle się wyraziłem, ale na przykład odeśle po przeczytaniu czy coś
P.S. A tak w ogóle to kto nie kseruje? Ja tam nie lubię kopii, ale i tak wiele osób woli ksero.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2007, o 13:44 przez Radimm, łącznie zmieniany 1 raz.
Haddaway - What is love?!

What is love?
Baby don't heart me!
Don't heart me!
No more!

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Wych pisze:
Radimm pisze:Ok. Bez nerwów. A może ktoś zamierza kupić Skull Passa a ja bym sie tylko dorzucił na zasadzie, że ja daję powiedzmy 50zł a gość kseruje se podręcznik i odsyła mi go.
Mysle ze musialbys do tego zaplacic taka oplate za uzywanie praw autorskich, ze kupilbys za to kilka oryginalnych podrecznikow :roll:
Niekoniecznie - punkty ksero odprowadzają, jeśli działają legalnie odpowiednie opłaty do organizacji dbających o prawa autorskie. Tak więc w tym wypadku skserowanie na własny użytek nie powinno stać w kolizji z prawem. Co innego jak ktoś kseruje i to sprzedaje potem.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Radimm
Plewa
Posty: 7
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: Radimm »

Czyli jeśli ktoś pójdzie na jakiś ważny turniej typu ETC z ksero podręcznik nie rzuci się na niego armia prawników przy wejściu? Tak poza tym nie sądzę by jakiś gracz z ETC posiadał ksero podręcznika.
Haddaway - What is love?!

What is love?
Baby don't heart me!
Don't heart me!
No more!

Awatar użytkownika
Wych
Mudżahedin
Posty: 273
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Wych »

Radimm pisze:Czyli jeśli ktoś pójdzie na jakiś ważny turniej typu ETC z ksero podręcznik nie rzuci się na niego armia prawników przy wejściu? Tak poza tym nie sądzę by jakiś gracz z ETC posiadał ksero podręcznika.
Nie sadze, ale wiem ze swojego czasu gralem na jakims masterze (to bylo zdaje sie GT) to ktos sie przyczepil do jakiegos goscia za to ze mial kserowany Armyy Book. I tak mowiac szczerze to wcale mu sie nie dziwie, bo o ile RB jestem jeszcze w stanie zrozumiec, o tyle uwazam ze kazdy gracz ABooka swojej armii powinien miec.

ODPOWIEDZ