Vanaheim 1600 07.07.2012 - Kraków

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: Vanaheim 1600 07.07.2012 - Kraków

Post autor: Xier »

A co takiego się stało? :shock: Byłbym wdzieczny jakby ktoś mógł mi napisać na pw.
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

Nie zbyt szybko rzucacie tymi oskarżeniami? To że człowiek nie daje znaku życia przez tydzień to jeszcze nie powód...
A potencjalnych przekrętów przy takim disappear mógł zrobić znacznie więcej.

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

Kurde az ciezko mi w to uwierzyc
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
hassan_the_grim
Wałkarz
Posty: 63

Post autor: hassan_the_grim »

Sevi pisze:Jest zalogowany na komputerze w Vanaheim, jak Bartek odpala forum to loguje go na Przemka (tak było przy poprzednim logowaniu, nie wiem jak teraz)
Tru. Wlasnie mnie dzis zalogowalo z automatu na forum jako general Baga...

+1 dla Michala, powstrzymajcie sie od oskarzen do momentu as sie dowiemy co sie de facto stalo.
War does not determine who is right - only who is left.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

ależ ja wiem dokładnie co się stało...NIE RZUCAM SŁÓW NA WIATR! ani nie oskarżam nikogo bezpodstawnie...za stary na to jestem.
1. Przemek wziął ode mnie pieniądze w wysokości 150 zł za malowanie smoka ponad 3 msc temu - kilka razy pytałem go jak tam mój smok - powiedział ,że jest skończony tylko ma w domu - i tak kilka razy. Po zniknięciu Przemka właściciel V znalazł mojego smoka w częściach w pudełku...
2. Wziął ode mnie 300 zł zaliczki za malowanie Imperium - zwodził mnie ,mówił że już prawie koniec ,że zdąży przed Nowym Sączem - nawet bezczelnie pytał ,czy może je pożyczyć jak skończy...ja jestem człowiekiem cierpliwym..Teraz większość moich figurek - było rozpieprzona po całym sklepie - w stanie słabym. Przemkowi nie chciało się po prostu uczciwie zarobić - wolał oszukać kolegów i po prostu ich okraść...
Oszukał też Catafractusa na mniejszą kwotę pieniędzy - który też naiwny wypłacił mu zaliczkę...

Który normalny i uczciwy człowiek nie podaje nikomu swojego telefonu? Sądzę ,że to wierzchołek góry - i takich oszustw było zapewne więcej - sprawdziłem jego historię wstecz - nie jest to jego pierwszy raz. Szczerze rozważam pójście na Policje - oni go znajdą! I nawet jeśli nie pociągną do odpowiedzialności to przynajmniej będzie miał kłopoty... Albowiem ja OSZUSTOM i ZŁODZIEJOM mówię NIE! Zwłaszcza takim którzy kradną kolegów...
Przemek ma 31 lat i jest osobą dorosłą - poniesie więc konsekwencje jak osoba dorosła...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Może to mierne nadzieje ale jeszcze bym poczekał... heh.
Może rzeczywiscie coś się stało?
Tylko ten argument Twój o tym smoku nie rokuje pozytywnie :(
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

General Baga pisze:smoczyslaw w domu stoi :] jeno rogi do domalowania - wiec pewnie sie wyrobie :]
z rydwanow samo khermi bo DE nie mamy
General Baga pisze:eeee a na jakiego maila pisales? :)
Najwiecej roboty i malowania mam z planetarium - glupi model :D
Jesli mozna to do sacza z checia pojade w pelni pomalowanym Twoim emp :]
aha co do Twojego zamowienia - tych bochaterow (ksiedza i maga) beda mieli dopiero za tydzienu dostawcy - wiec u nas bylby dopiero na poczatku lipca - chcesz czekac czy cancel?

ja nie chcę mówić w jakim stanie jest planetarium z którym miał tyle roboty...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

garga nie bedzie :)

Hm? tylko 12 osób planuje przybyć?
xYz

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Mnie Przemek również oszukał, ok 1,5 roku temu. Udało się jakoś odzyskać rzeczy i dojść do jakiegoś porozumienia - po bardzo długich i ciężkich bojach - ale $ i tak wtopiłem. Przemek notorycznie kłamie, zaciemnia fakty. Uważam że nie można mu wierzyć w żadne słowo.

Koko spoko, napewno jeszcze się ktoś zapisze ;)
12 osób i tak nie jest źle (wiadomo przyzwycziliśmy się do duzej frekwencji) ale są wakacje i zapewne parę osób wyjechało.

21 lipca gramy turniej na Euro! Szykujcie się!
Wisła Kraków.

Catafractus
Mudżahedin
Posty: 231

Post autor: Catafractus »

jednak nie dam rady dotrzeć

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

I mój przyjazd stanał pod wielkim znakiem zapytania.
xYz

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Mówiłem i ostrzegałem że nie można mu ufać bo wiem o nim dużo więcej niż każdy z Was z osobna i szczerze ta sytuacja mnie nie dziwi. Płacić malarzowi wcześniej? No fukin łej, nie robi się tak ( a przynajmniej ja w życiu nie biore kasy wczesniej za zlecenia). Smok za 150zł? U mnie na TT z klejeniem i malowaniem to ceny od 200zł/250zł wiec też się nie dziwię że nie udało mu się go pomalować. Próbowałem go dla Was namierzyć, ale niestety moim znajomym też zniknął z radaru, jak coś się dowiem nowego to wam przekażę info.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Panowie sensacja ! ... Koza przydrepta na turniej :mrgreen:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Panowie, sensacja ! ... Nie dam rady przyjsc :evil:

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

w związku z małą frekwencją zagram sobie for fun...czyli mocna eksperymentalną armią którą normalnie bym nie zagrał :shock:
KOZA! CHALENGE! Będę mroczny władcą na raptorze! A Ty kim będziesz? :)

...Skaven ma racje :( zachowaliśmy się jak kretyni dając mu kasę wcześniej...na swoje usprawiedliwienie powiem ,że ja po prostu chcę wierzyć ludziom - zwłaszcza takim z którymi łączy mnie hobby (bądź co bądź nie ma ich tak dużo i wszyscy musimy trzymać się razem a na pewno nie okradać czy okłamywać)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Ja będę mała mecząca kózką na kopytkach !

Co do zasady przyjmuje czeledże z automatu z osobami z którymi nigdy nie grałem, ale dla ciebie zrobię wyjątek.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Dibo pisze:Ja będę mała mecząca kózką na kopytkach !

Co do zasady przyjmuje czeledże z automatu z osobami z którymi nigdy nie grałem, ale dla ciebie zrobię wyjątek.
Znaczy zgadzasz się czy nie bo nie zakumałem :)...?
Skoro będziesz małą kózką to może poświecę Cię w ofierze a potem zjem? :mrgreen:

Jestem na urlopie i nie mam w domu drukarki - mógłby ktoś mi to druknąć? PLS! :mrgreen:

1600 Pts - Dark Elves Roster

Hag Queen (4#, 200 pts)
1 Death Hag, 200 pts (Beserk Rage; General; Khainite; Hand Weapon; Extra Hand Weapon; Eternal Hatred; Extra Attack; Frenzy; Poisoned Attacks)
1 Cauldron of Blood (Altar of Khaine; Attendents; Beserk Rage; Blessings of Khaine; Khainite; War Machine; Causes Terror; Eternal Hatred; Frenzy; Magic Resistance (1))
2 Hags (Beserk Rage; Khainite; Hand Weapon; Extra Hand Weapon; Eternal Hatred; Extra Attack; Frenzy; Poisoned Attacks)

Noble (1#, 175 pts)
1 Master (Battle Standard Bearer), 175 pts (Hand Weapon; Heavy Armour; Sea Dragon Cloak; Battle Standard Bearer; Eternal Hatred)
1 Dark Steed
1 Soulrender (Always Strikes Last; Great Weapon)
1 Pendant of Khaeleth

Corsairs (27#, 320 pts)
26 Black Ark Corsairs, 320 pts (Slaver; Musician Mus; Standard Bearer Std; Hand Weapon; Extra Hand Weapon; Light Armour; Sea Dragon Cloak; Eternal Hatred; Extra Attack)
1 Sea Serpent Standard (Beserk Rage; Frenzy)
1 Reaver (Slaver; Hand Weapon; Extra Hand Weapon; Light Armour; Sea Dragon Cloak; Eternal Hatred; Extra Attack)

Harpy Coven (5#, 55 pts)
5 Harpies, 55 pts (Beasts; Flyer)

Harpy Coven (5#, 55 pts)
5 Harpies, 55 pts (Beasts; Flyer)

Cold One Knights (10#, 335 pts)
9 Cold One Knights, 335 pts (Musician Mus; Standard Bearer Std; Hand Weapon; Lance; Heavy Armour; Shield; Eternal Hatred)
1 Dread Knight (Hand Weapon; Lance; Heavy Armour; Shield; Eternal Hatred)
1 Whip of Agony
10 Cold One (Thick-skinned; Causes Fear; Immune to Psychology; Stupid)

War Hydra (3#, 175 pts)
1 War Hydra, 175 pts (Fiery Breath; Monsters and Handlers; Causes Terror; Eternal Hatred; Large Target; Regenerate; Scaly Skin; Thunder Stomp)
2 Beastmaster (Hand Weapon; Eternal Hatred)
1 Beastmasters Scourge

Cold One Chariot (1#, 100 pts)
1 Cold One Chariot, 100 pts (Chariot; Scythed Wheels)
2 Crew (Repeater Crossbow; Spear; Eternal Hatred)
2 Cold One (Thick-skinned; Causes Fear; Immune to Psychology; Stupid)

Cold One Chariot (1#, 100 pts)
1 Cold One Chariot, 100 pts (Chariot; Scythed Wheels)
2 Crew (Repeater Crossbow; Spear; Eternal Hatred)
2 Cold One (Thick-skinned; Causes Fear; Immune to Psychology; Stupid)

Dark Riders (5#, 85 pts)
5 Dark Riders, 85 pts (Hand Weapon; Spear; Light Armour; Eternal Hatred; Fast Cavalry)
5 Dark Steed

Validation Report:
Army Subtype: Dark Elf Army; Edition: 8th Edition; Game Type: Normal Game; Special Rules: Forbid Special Characters, Forbid Regiments of Renown, Allow Forge World
Roster satisfies all enforced validation rules

Composition Report:
Points of Lords: 0 (0 - 400)
Points of Heroes: 375 (0 - 400)
Points of Core: 405 (400 - Unlimited)
Points of Special: 535 (0 - 800)
Points of Rare: 175 (0 - 400)

Total Roster Cost: 1600

Created with Army Builder® - Try it for free at http://www.wolflair.com
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Syraf
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: True Legion Kraków

Post autor: Syraf »

falszywa rozpa !
ja niestety musze odwolac swoje przybycie wypadlo mi cus ale moze dam rade wpasc troche poogladac

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Mnie również nie będzie - utknąłem w pracy... a miał być dzień "wolny"... . Na turnieju na te okolicznośc równiez nie zagoszczę. Next Time, kurcze a mialem taka fajna rozpiske. Powodzenia i miłej zabawy.
xYz

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

tym będą grał - obiecuję :)... wydrukuje mi ktoś? To w ogóle ilu nas będzie :(?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

ODPOWIEDZ