Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Yourself
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna

Post autor: Yourself »

Ingen175 pisze: BTW. Radwańskiej nie idzie :( I do tego ten komentator na Polsacie ...
Niestety przegrała choć brawa dla niej za piękną walkę . Co do komentatora to się zgodzę,gorszego wybrać nie mogli,w pewnym momencie doprowadził mnie do wyłączenia dźwięku :roll:
matilizaki napisał:
Na brete

wybiegac biegaczem do przodu i wbijac sie od tyłu w kawalerie jak sie wyjdzie z tyłu

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Radwańska walczyła ale bądźmy szczerzy, jest chora, nie ma doświadczenia w tak ważnych pojedynkach i co chyba najgorsze Williams potrafi bardzo mocno posyłać piłki. To był trudny przeciwniki dla chorej Isi.
Ważne że nie poddała się i zmęczyła Williams.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

To wielki wyczyn i tak, że w tym stanie walczyła, dała imho z siebie tyle, ile była w stanie. Przeszła już i tak do historii =D> =D> =D> .
Szkoda mi Arsenalu :( Straty są duże, w dodatku zakupy imho kompletnie nietrafione. Podolski był dla mnie najsłabszym zawodnikiem z graczy ofensywnych zespołu niemieckiego. Nie wiem, w czym ma pomóc Kanonierom. A Giroud - to wielka niewiadoma jest. Miał dobry jeden sezon i tyle. Kiedyś też jeden sezon miał gość z naszej ligi o ksywie "Kiełbasa" :mrgreen:
Ciężko będzie Arsenalowi, a co za tym idzie mi także :( . Ale może na przekór wszystkiemu okaże się, że ten zespół odpali, choć to chyba pobożne życzenia [-o< .

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

smiejagreg pisze:Kiedyś też jeden sezon miał gość z naszej ligi o ksywie "Kiełbasa" :mrgreen:
A figę, kłamiesz. :mrgreen:
Facet miał ksywę "Kiełbas". :wink:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Ten zespół nie odpali. Nie teraz. Na miejsce starych (przecież RvP i Walcott nie odejdą za darmo, Arsenal będzie chciał na nich zarobić) wejdą nowi, nie zgrani z drużyną i będący niewiadomą.
Nie wiem czyj to pomysł, ale stawiam na Wengera który może i zapewnia 3 miejsce ale i od 7 lat Arsenal mistrzostwo ma tylko w sferze marzeń.
Zbroją się MC i Cwelsi na potęgę, MU też powalczy. Koguty się zmieniają. Arsenal chyba nie wie co robi.

Yourself
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Yourself »

Arsenalowi nie wróżę niestety nic dobrego w nadchodzącym sezonie :| . Borussia będzie miała ciężko bo Bawarczycy wydają kolejne miliony na nowych zawodników,Barcelona kupiła Jordiego Albę, a Juve szykuje się do obrony mistrza, do tego 4 Polskie drużyny grają w pucharach. Zapowiada się naprawdę ciekawy sezon :)

Ps: Siatkarze grają jutro o złoto ligi światowej!!!!
matilizaki napisał:
Na brete

wybiegac biegaczem do przodu i wbijac sie od tyłu w kawalerie jak sie wyjdzie z tyłu

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Co do Arsenalu - chyba przyjdzie nastawić się na ciężkie czasy...
Siatkarze są zajebiści =D> - oby tak na Olimpiadzie [-o< .
Dzisiaj Polscy żużlowcy ograniczyli sobie mocno możliwość obrony drużynowego mistrza świata. Dzięki "koncertowi" Walaska przegrali 1 punktem z Ruskimi awans do finału. A w barażach łatwo nie będzie...

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

I tak już wygrali 3 razy z rzędu i dostali puchar na własność :wink:
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Do boju o RvP staną Manchester City, FC Barcelona i Juventus.
W sumie jak dla mnie to Juve może być, choć z nieoficjalnych informacji wiadomo że RvP już kupił dom w okolicach Manchesteru.

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Stadion Euro, murawa uefy, dobrze zapełnione trybuny, jak zwykle świetny doping, ładna oprawa, docierający się, przemeblowany skład Lecha, emocje bo rozstrzygnięcie pada późno. Mecz oglądałem i gra całkiem ładna. Jugole poddawali się po straconych bramkach bo to tylko armia zaciężna Kazachów. Grać potrafią i w rewanżu może być różnie. Dla mnie skandal, że meczu nie było na żywo w żadnej TV.

Bramki:
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/liga-eu ... an/7919049

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Skandal ?
Skandalem jest to że nie było nigdzie poza Polsatem Sport finału Wimbledonu. Podniecanie się krajowymi drużynami, niezależnie jaki to stadion (i to po euro), jest grubą przesadą.
Mamy i inne sporty, które też muszą walczyć o czas antenowy.

BTW. Na Robina spada coraz większa krytyka : http://www.kanonierzy.com/shownews_id-2 ... bina.shtml

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Ingen175 pisze: Podniecanie się krajowymi drużynami, niezależnie jaki to stadion (i to po euro), jest grubą przesadą.
A potem dziwisz się, że przegraliśmy Euro. Większość europejczyków dba o swoje ligi. My tylko jedziemy po PZPN.
Graty dla polaków. Kolejne 40 lat porażek. :wink: :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Ingen175 pisze:Nie wiem czyj to pomysł, ale stawiam na Wengera który może i zapewnia 3 miejsce ale i od 7 lat Arsenal mistrzostwo ma tylko w
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-2 ... wsza.shtml

Polecam.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dastor pisze:
Ingen175 pisze:Nie wiem czyj to pomysł, ale stawiam na Wengera który może i zapewnia 3 miejsce ale i od 7 lat Arsenal mistrzostwo ma tylko w
http://www.kanonierzy.com/shownews_id-2 ... wsza.shtml

Polecam.
Też polecam, jako że obok artykułu jest tabela ligi angielskiej. I KTO JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU :?: :?: :?: :mrgreen:
Chyba jednak pierwsza i ostatnia taka pozycja Kanonierów...

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Długo się nie utrzymają :(

EDIT : Niektórzy tak się spinają o ten nasz football, a siatkarze właśnie rozjeżdżają przeciwników.

EDIT 2 : OK Bratoyew dostaje najlepszego rozgrywającego, na pewno nie dlatego, że jest z BUŁGARII, a pewnie dlatego, że zawalił 2 z 3 meczy.

Yourself
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Yourself »

Brawo dla siatkarzy za historyczny sukces =D> =D> =D> =D> . W nagrodach indywidualnych wszystko ok po za tym że Bułgarzy dostali jakiekolwiek nagrody oprócz dla najlepszego punktującego.
matilizaki napisał:
Na brete

wybiegac biegaczem do przodu i wbijac sie od tyłu w kawalerie jak sie wyjdzie z tyłu

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Siatkarze piszą historię :!: Szkoda tylko kontuzji Możdżonka, mam nadzieję,że to jednak nie jest aż tak groźny uraz i że wyleczy się do Olimpiady [-o< .
Jeszcze więcej kasy pakować w naszych futbolistów, a mniej w inne sporty, np. siatkówkę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Ingen175 pisze:Mamy i inne sporty, które też muszą walczyć o czas antenowy.
Ingen175 pisze:Niektórzy tak się spinają o ten nasz football, a siatkarze właśnie rozjeżdżają przeciwników.
To jest temat o futbolu, a nie o przerzucaniu piłki przez siatkę. Kibice sukcesu węszą tylko tam gdzie dzieje się dobrze, a później tylko narzekają na wtopy. Nic dziwnego bo głośno się robi dopiero po sukcesach, po których z kolei najczęściej przychodzą porażki. Potem chodzi naród wq*viony.

btw. Polsat Sport to mało? Zresztą tenisa ciężko wpisać w program TV bo mecze mogą trwać godzinę, albo 5 albo kilka dni.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Siatkówka to nie jednorazowe sukcesy - to kilka pokoleń graczy, będących cały czas w światowej dziesiątce i mającej wiele sukcesów. Wtopy ofc też były. Ale tak bywa w sporcie. Jednak przez doskonałe szkolenie młodzieży , dobrą pracę trenerów i umiejętne wprowadzanie juniorów do składu przekłada się to na stałe utrzymywanie wysokiego poziomu reprezentacyjnego polskiej siatkówki. A żeby było i o futbolu - tutaj jest akurat odwrotnie, naród nie chodzi wk...wiony po porażce następującej po sukcesach, bo od medali w Hiszpanii sukcesów żadnych nie było :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Ingen175 pisze: Niektórzy tak się spinają o ten nasz football, a siatkarze właśnie rozjeżdżają przeciwników.
Poczytaj Swoje posty o Realu. Też jest fajnie. :wink:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

ODPOWIEDZ