Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Re: Piłka nożna

Post autor: Robson »

BTW. Real jest podobno znów zainteresowany Piszczkiem, tylko nie wiem czemu.
może po prostu Real ma lepszych specjalistów niż border princes :mrgreen: widocznie dostrzegają coś czego my nie potrafimy ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Ingen175 pisze:Ja to mogę zarzucić Murawskiemu, Piszczkowi, ...
Poza tym zaangażowanie na treningu to wykazuje nawet reprezentacja Kazachstanu, Trynidadu i Tobago czy Walii.
Jestem pewien, że jesteś etatowym oglądaczem treningów Murawskiego i Piszczka. Dodatkowo Twój asystent przywozi nagrania treningów w/w reprezentacji. Dlatego Twoje informacje są pewne, sprawdzone i nikt nie może ich podważać. :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Oglądam Piszczka w miarę regularnie w Bundeslidze i nie dziwię się specjalnie, że Real jest zainteresowany. O tak chodzącego po skrzydle prawego obrońcę za w miarę rozsądne pieniądze wcale nie jest łatwo. To że kiepsko grał na ME wcale go nie deprecjonuje. Na ME wielu grało słabo, to kwestia cykli treningowych i przygotowania fizycznego, a te mają miejsce w klubie i robione są pod sezon ligowy. Czy może stanowić zastępstwo dla Arbeloi? Myślę, że jak odzyska siłę to może go nawet wygryźć ze składu. Oczywista trochę chciejstwa z mojej stronyw tym jest, bo fajnie by było, żeby w PD, a jeszcze w takim klubie, grał Polak. Choć wolałbym inny klub :wink: .

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Tak, ja pisałem przeca że to świetny skrzydłowy. Ale obrońca z niego jednak przeciętny jest.
Same też bym bardzo chciał tego transferu, ale nie jestem pewien Piszczka po prostu.


No i coś na poprawę humoru : http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,121 ... og_oneline

BTW. Nie wiem czy niektórzy słyszeli, ale : "Barcelona oferuje Afellaya Arsenalowi za 4,75 miliona funtów!"
Affelay miał słaby sezon, ale po części dlatego że spędził sporą część na ławce. IMo da się z niego jeszcze trochę wykrzesać, i Arsenalowi się przyda. Zwłaszcza w kontekście innych transferów, które delikatnie mówiąc nie są pewne.

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

jak tam kariera Piszczka w Realu się rozwija? :mrgreen:
bo mecz 1 kolejki się zbliża i Polak miałby zapewne powstrzymać
piattiego/canalesa/guardado:
http://www.youtube.com/watch?v=CXnEOouRfh0

kadra Hiszpanii na olimpiadę, w przeciwieństwie do me - veri veri najs
niezależnie od wyniku- jak dla mnie

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Obrazek

To co ? Powoli czas na Londyn ?

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

olej Londyn - dziś Śląsk!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Polska piłka ? Nie, dzięki :P

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Już wygrywają 1-0 :P

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

proste:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Z niedosytu pilki kopanej postanowilem sobie odpalic ten mecz... naprawde sie ciesze, ze mam piwo i fajki pod reka. Tego sie normalnie nie da ogladac, a jak jeszcze do mnie dotarlo, ze gra mistrz polski, to az boli.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

aż ciężko się przyznać, ale to prawda. chociaż z drugiej strony mecz trzyma w napięciu.
Biorąc pod uwagę sytuację w klubie to i tak jestem dumny z ich motywacji :/
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

czyżby 2:0..?


... proste
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Vallarr pisze:Z niedosytu pilki kopanej postanowilem sobie odpalic ten mecz... naprawde sie ciesze, ze mam piwo i fajki pod reka. Tego sie normalnie nie da ogladac, a jak jeszcze do mnie dotarlo, ze gra mistrz polski, to az boli.
+1 :( Toż Śląsk nie potrafi nawet paru podań wymienić, zagrać płynnej akcji. Obie bramki (póki co) szczęśliwe, podarowane przez przeciwnika. Przestałem oglądać, bo faktycznie boli nieporadność tych piłkarzy...

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Zwycięstwo nieporadnością...
Jak się nie kibicuje to nie ma co oglądać. Lenczyk od dwóch lat, kiedy jest w Śląsku, wiadomo że zamienił styl na zwycięstwa.
Niestety jeszcze trzy mecze w ciągu jednego tygodnia na antenie TVP z udziałem Śląska, a potem może następne :)

Bardziej ładnie dla oka grający Lech czy Legia niestety dziś nie do obejrzenia. Są ważniejsze rzeczy do pokazywania:
TVP Sport - powtórki z olimpiady 2008
Polsat Sport - Żużel, II liga angielska
Polsat Sport Extra - Golf
nSport - powtórki z poprzedniego sezonu z Ligi Mistrzów
pozostałe kanały to dopiero porażka #-o

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

To jest skur......two, żeby nie pokazywać meczy polskich drużyn w pucharach europejskich, szczególnie że od dwóch/trzech sezonów wreszcie stały się one zauważalne w tych rozgrywkach. Przecież to są drużyny, które zapewniłyby nawet na tym szczeblu wystarczającą publikę żeby je puścić na jakimś kanale z mniejszą oglądalnościa jak np TVN Turbo, TVP Sport itp. Mam nadzieję że uda mi się wyczaić jakąś transmisję w necie.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Transmisja niewątpliwie powinna być, wtedy każdy, kto chce, ma możliwość obejrzenia meczyku... Może stacje TV stwierdzają jednak, że tylko dla garstki kibiców nie ma co wywalać kasy #-o ... Bo faktycznie, osoby trzecie nie bardzo mają rozrywkę :( ... Mimo wszystko jednak chciałbym, żeby tych meczów Śląska było maksymalnie dużo :P .

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Good Job, Legia 2-2 Metalurgs Lipawa. Do gnoju nie do boju :lol2:

Awatar użytkownika
Pieta
Chuck Norris
Posty: 493
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pieta »

Legia miała przewagę i ładnie grała w składzie Kucharczyk, Łukasik, Żyro, Kosecki. Się Urban nie popisał, chcąc podwyższyć wynik z 2:1, wpuścił dziadów Saganowskiego i Ljuboje. Tylko ten drugi cienias wlazł, zrobił parę strat i się skończyło, tak jak skończyło.

Ruch nie miał nawet transmisji w necie, a końcówka musiała być piękna. Z 0:1 wyszli na 3:1.

Jak do tej pory polskie drużyny zdobyły 1,125 punktu. Jeszcze 5 razy tyle w pucharach i będzie postęp...

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Szkoda że Legia i Lech nie wygrały swoich meczy, żeby dobić do tego 15-go miejsca w rankingu nie możemy remisować w takich meczach :( Mam nadzieję że wszystkie nasze drużyny wejdą do fazy grupowej rozgrywek europejskich i uciułamy tych punktów trochę, chociaż to raczej marzenie ściętej głowy... Fajnie by było mieć możliwość wystawiania w Lidze Mistrzów dwóch drużyn :|
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

ODPOWIEDZ