Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Re: Dobry polski sklep internetowy z figurkami

Post autor: Rasti »

Bez przesady, do tego moment jest ok. Ktoś się zapytał gdzie można kupić to i owo i odpowiedź padła, co rawda z małym sprzedawczym flame'em ale na wojnę sklepową się nie zapowiada ;)

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Czy ktoś wie czy sklep jama normalnie funkcjonuje? Złożyłem tam zamówienie teraz we wtorek i od tamtego czasu ani widu ani słychu, żeby cokolwiek z tym zamówieniem ruszyło. Napisałem mejla z pytaniem czy to jest spowodowane brakami na magazynie, ale odpowiedzi też brak...



Edit:

Ok, dostałem odpowiedź zwrotną ;-) obsługa sklepu jednak żyje ;-)
Ostatnio zmieniony 10 maja 2012, o 19:57 przez The WariaX, łącznie zmieniany 1 raz.

Gronrim
Plewa
Posty: 5

Post autor: Gronrim »

Vanaheim- ma spory wybór to trzeba przyznać i się cieszyć, ale z 2 strony jest tam fatalna obsługa. Kupowanie przez neta spoko, szybko itd. ale na miejscu(odpycha) gość siedzi jakby się mu nie chciało i odwalał tylko robotę. Niedawno przyprowadziłem kolegę, żeby popatrzył na wystawione modele jak ja będę kupował i po wyjściu również on stwierdził, że gość mógłby być milszy itd. A ja z mojej strony polecam mgła.pl farbki są tam tanie zwłaszcza P3 no i czasem allegro:). Pozdro

Awatar użytkownika
Martin von Carstein
Kradziej
Posty: 947

Post autor: Martin von Carstein »

http://www.bazarek.pl/produkty/12960/empire.html

Centrum Strategii Gier. Fajne ceny i co więcej przyzwoita, bardzo wyrozumiała obsługa (i cierpliwa!). Sklep-cudo.

Grumsha
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37

Post autor: Grumsha »

http://jaskiniatrolla.megaserwis.com
a ja polecam ten sklep. Szybka profesjonalna obsługa, odpowiadają na wszystkie pytania i co najważniejsze paczkę dostałem juz na drugi dzień do tego konkurencyjne ceny :)

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Ostatnie 2 sklepy mają drogo.

Po prostu świetnie - sklep w którym kupowałem zszedł na psy. Następny - Hobbystore, który ma bardzo dobre ceny
ma niestety marną obsługę. Nie dość że pomylili mi paczki - i to nie już pierwszy raz to jeszcze czekałem
na zamówienie 2 tygodnie. Teraz kolejne zamówienie ma od 5 dni status "pakowanie". :lol2: i kolejne 10 dni mija....
Ile do ch...y można pakować 2 boxy?

Ci z kolei: http://www.superserie.pl/
Zapowiadają się ciekawie ale nie raczyli odpisać na maila - czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym sklepem?

Poszukuję sklepu który wysyłałby mi zamówienia nie dłużej niż w przeciągu tygodnia i miał oczywiście niskie ceny.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Mgłę mogę polecić. 2 razy u nich zamawiałem modele do WH&H w ostatnim czasie i po prostu dostawałem je expresem, bez pomyłek czy czegoś.

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Problem z Mgłą jest taki że nie mają prawie nic do warhammera :) ... wchodzę w dwarfy a tam 6 produktów, w TK a tam 4 ... dalej już mi się nie chciało sprawdzać.
Sklep ma mieć komplet a nie z każdego systemu po parę figurek - skupili by się lepiej na wfb, w40k i warmachines ale wzbogacili by ofertę lepiej.

Coś jeszcze? :)

ironhead
Chuck Norris
Posty: 458

Post autor: ironhead »

Rothand, patrzyłeś arena-sklep ?
I który sklep zszedł na psy ? Pytam w celu uniknięcia przykrych niespodzianek.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

ironhead pisze:Rothand, patrzyłeś arena-sklep ?
I który sklep zszedł na psy ? Pytam w celu uniknięcia przykrych niespodzianek.
Dzięki za namiary bo nie słyszałem wcześniej o tym sklepie :) Ceny mają chyba najbardziej konkurencyjne względem innych internetowych przybytków :)

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

O! - ceny mogą być - bardzo przyzwoite.
Dzięki za info. Sprawdzę sklep następnym razem.

Sklepy z którymi nie współpracuje mi się tak dobrze jak kiedyś:
Hobbystore - tanio ale długo , częste pomyłki przy zamówieniach.
Mroczny raj - tak jakby się już nie chciało, ale czasami wracam tam po bitsy...

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Rothand pisze:Problem z Mgłą jest taki że nie mają prawie nic do warhammera :) ... wchodzę w dwarfy a tam 6 produktów, w TK a tam 4 ... dalej już mi się nie chciało sprawdzać.
Sklep ma mieć komplet a nie z każdego systemu po parę figurek - skupili by się lepiej na wfb, w40k i warmachines ale wzbogacili by ofertę lepiej.

Coś jeszcze? :)
Ale przecież Mgła zapowiadała, że odchodzi od sprzedaży produktów GW na rzecz innych systemów, więc imo nie ma co się dziwić małemu wyborowi do wfb/40k.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Najlepsza jest zdecydowanie Arena ale u nich trzeba czekać na zamówione figsy do dwóch tygodni, jednak ceny mają rewelacyjne, ja bardzo często od nich kupowałem przy większych zamówieniach. Polecam :!:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Może i trzeba czekać dwa tygodnie na dostawę, ale paczki są dobrze zapakowane i zawsze dodadzą jakiś mały gratis :)
Poza tym niskie ceny i dobra obsługa.
Obrazek

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 820
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Orientuje się ktoś, czy w jakimś sklepie mają już ostatnio wydane failcasty (DE Harpie, BG itd. ) ?
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
szirer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

Post autor: szirer »

Ja tego w formularzu zamowienia nie mam więc chyba zostały w MO narazie

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

szukam sklepu, gdzie mają Mournfang Cavalry na magazynie, zna ktoś może jakiś?
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 820
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

W hobbystore chyba mają.
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Mr_Stud
Plewa
Posty: 7

Post autor: Mr_Stud »

Witam, szukam sklepu internetowego z figurkami "out of stock" wydawało mi się, że kiedyś ktoś na tym forum podał adres do jednego takiego, gdzie można było zaopatrzyć się w takie figurki. Pamięta ktoś, bądź ma namiar na jakiś inny?

Z góry dzięki :) .

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Wczoraj poleciałem do Cytadeli, żeby nabyć maga czincza, tego, o:
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1250028a

Zapłaciłem za niego dokładnie tyle ile jest na stronie GW, czyli 45 zeta. Tymczasem kupując figurkę Lorda Maga z SoM (tą drugą) w swoim sklepie w Łodzi zapłaciłem za nią jakie 32-35 zł (nie pamiętam dokładnie ile). Może mi ktoś powiedzieć, czemu nagle zwykły sklep stacjonarny ma ceny jak w GW:Warsaw?
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

ODPOWIEDZ