Oficjalny sklep GW w Warszawie (wreszcie?).

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Re: Oficjalny sklep GW w Warszawie (wreszcie?).

Post autor: Lazur »

Klafuti to, że nie wiem czy czytałeś akurat było skierowane do Wieszkto bo ja piszę o jednym czyli MtG, planszówki a on mi o figurkach :roll: jakby ktoś wchodząc do nas nie znalazł figurek :mrgreen:
A co do tego co napisałeś to akurat wiesz nie każdy wchodząc ma świadomość że mamy w ofercie tylko figurki i pytania o MtG, planszówki czy Inwazje są bardzo częste.
Obrazek

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Panowie chodzi mi o jawną dyskryminację innych sklepów na rzecz gralla , być może dlatego iż cześć pracowników tam wcześniej pracowała.
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

O matko, wychodzi polskie czepialstwo. Jakby kierowali do Cytki to byście się darli, ze do Cytki. Jak do Faberów to byście się darli, że do Faberów. I tak w koło Macieju.

Tam kiedyś pracowali, mają sentyment i tyle. Jak ktoś rzeczywiście się zainteresuje i dowie to sam będzie wiedział, gdzie ma kupić.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Wieszkto pisze:Panowie chodzi mi o jawną dyskryminację innych sklepów na rzecz gralla , być może dlatego iż cześć pracowników tam wcześniej pracowała.
Za to Ty możesz przywrócić balans na świecie i puścić z dymem swoje poprzednie miejsce pracy :roll: .
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Klafuti pisze:
Wieszkto pisze:Panowie chodzi mi o jawną dyskryminację innych sklepów na rzecz gralla , być może dlatego iż cześć pracowników tam wcześniej pracowała.
Za to Ty możesz przywrócić balans na świecie i puścić z dymem swoje poprzednie miejsce pracy :roll: .
Skąd wiesz że tego nie uczyniłem :twisted: .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Wieszkto pisze:Panowie chodzi mi o jawną dyskryminację innych sklepów na rzecz gralla , być może dlatego iż cześć pracowników tam wcześniej pracowała.
Man jak ktoś mnie pyta gdzie najbliżej od ZT dostanie karty do MGT albo planszówki to mam ludzi wysyłać na Ursynów? :roll: To Grall dyskryminuje inne sklepy bo jest najbliżej od nas :D i to gdzie ktoś kiedyś pracował nie ma na to żadnego wpływu. Zaznaczę tylko, że kiedy ktoś nas pyta o inne sklepy z figurkami w W-wie (choć to rzadka sytuacja) wymieniamy także inne sklepy.
Obrazek

ODPOWIEDZ