NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Re: NoWE.

Post autor: Lenart »

A tak odchodząc do tych tematów, to chętnie zobaczyłbym w nowym book-u wood elfickie rydwany, np na podobieństwo tiranoc chariot w HE. :D

Awatar użytkownika
sarlok
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Enchanted Glades of Athel Loren

Post autor: sarlok »

To możliwe. Jak ktoś kiedyś zauważył GW uwielbia odgrzewane kotlety. Do skavenów wrócił doomwheel, może jakies szanse na rydwan będą.

PS. Jeżeli miałby być jak u HE to spodziewajmy się multi-part plastic kitu w dwóch wersjach - z koniami i z jeleniami :mrgreen:

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3714
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Rydwany to moim zdaniem pewniak jeśli chodzi o nowe jednostki w WE. Dodatkowo chyba powinniśmy dostać jakieś swarmy czyli leśne licho :) Potwór też pewnie jakiś będzie no i może dorzucą jakieś pieski Oriona jak to zrobili u ogrów. Reszta jednostek powinna być odpowiednio dostosowana do realiów 8 edycji - potanienie, wzmocnienie o wardy i fajne zasady oraz magia.
:twisted: Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek :twisted:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Rydwany!? O zgrozo! Tylko nie to! Jakoś nie widzę rydwanów totalnie u nowych leśniaków! Nie pasują mi klimatem... ale jest to moje osobiste zdanie. Chętnie zobaczyłbym Ariel.

Chętnie zobaczyłbym nowe orły i jastrzębie tudzież jakieś inne ptaszynki :> ethernal guard... kawalerię i waywatchersów... a skoro nowe woodelfy mają być mroczne i krwiożercze to pewnie pojawią się jakieś potworki duże i małe... monstrous cavalry? elfy na żubrach :D No i ten leśny smok na bank...

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

Nie wiem czy z tego powodu miałbym się cieszyć czy nie, ale jeżeli nowe figsy będa aż tak ładne, to będzie trza kupić cała armie :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Dobrze, że jest trochę czasu na znalezienie kupca na nerkę i pół wątroby :P
Ciekawe czy pojawi się Arielka :D

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

a źle wam teraz? macie mase itemów, spajtów, kajndredów. połowa z tego sie wysypie.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

z checia oddam, 5 itemkow za kazde obnizenie kosztow o 15 procent, oddam wszystkie spity za dodatkowe zasady dla oddzialu ktory kosztuje 18 pkt za model z wardem na 6 i tafem 3, jezeli chcesz z checia nawet oddam kinderedy za to aby moi czarodzieje za 175 pkt mogli uzywec wiecej niz jednego lora
Obrazek

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

z checia oddam, 5 itemkow za kazde obnizenie kosztow o 15 procent, oddam wszystkie spity za dodatkowe zasady dla oddzialu ktory kosztuje 18 pkt za model z wardem na 6 i tafem 3, jezeli chcesz z checia nawet oddam kinderedy za to aby moi czarodzieje za 175 pkt mogli uzywec wiecej niz jednego lora
Lubię to!!!

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Lenart pisze:
z checia oddam, 5 itemkow za kazde obnizenie kosztow o 15 procent, oddam wszystkie spity za dodatkowe zasady dla oddzialu ktory kosztuje 18 pkt za model z wardem na 6 i tafem 3, jezeli chcesz z checia nawet oddam kinderedy za to aby moi czarodzieje za 175 pkt mogli uzywec wiecej niz jednego lora
Lubię to!!!
bananowo
xYz

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Oj tam, oj tam 8)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Słyszałem taką opinie że nowe WE to bedzie armia bezelfia oparta na demoanch lasu drzewach i innych szkaradach - przede wszystkim drzewa i jakies duże stworki
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1823
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

To byłoby megasłabe.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

-Qc- pisze:Słyszałem taką opinie że nowe WE to bedzie armia bezelfia oparta na demoanch lasu drzewach i innych szkaradach - przede wszystkim drzewa i jakies duże stworki
Na szczęście nie będzie tak jak piszesz...

+
My Wood Elf army book is older than some of the new Fantasy players in my local hobby shop!!
:roll:

Awatar użytkownika
żuk
Mudżahedin
Posty: 200
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: żuk »

Info z cytadeli odnośnie pojawienia się DE w 2013. Leśne mają się pojawić dopiero po Mroczkach. :roll: Powołują się na Warseer'a.

źródło
Heretic pisze:
elektron pisze: Jestem przeciwnikiem świąt związanych z porażkami,
A swoje urodziny obchodzisz? Pewnie tak. Co za hipokryzja!!!

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1823
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Okolice września/października 2013 to lepiej niż wcale (mam nadzieję). Taka bretka nawet jakoś bliżej określonych plot jeszcze nie ma.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1570
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

I tak w to nie wierzę.

Kiedy zaczynałem zbierać WE (kwiecień 2011) to od tamtej pory słyszałem takich newsów ze 20 już.

Ogólnie jedna plotka/news, który kiedyś mi się obiła o uszy dała mi najwięcej do myślenia i staram się trzymać tej wersji (najmniejszy zawód :? )

WE wyjdą prawdopodobnie na samym końcu tuż przed wydaniem 9 edycji WFB.

Nie zdziwię się jeśli w najbliższym czasie wyjdą HE (był pogłos o nich, że mają wyjść po WOCHu), DF (niejednokrotnie miał wyjść book), Bre (Ci to już wychodzą i wychodzą - obstawiam, że wyjdą przed nami jako przedostatni book przed 9ed. :mrgreen: ),
Woch ma wyjść podobno wrzesień/październik (zobaczymy ile w tym prawdy ale to podobno bardzo prawdopodobne)

Powoli oswajam się z tym iż trzeba grać tym co się ma i nie patrzeć w przyszłość i niepotrzebnie się wkurwiać.
Przydałby się taki "dodatek/uaktualnienie zasad" jak wyszło teraz dla Demonów.

Bardzo fajna sprawa, takie coś jakby wyszło dla WE by wystarczyło 8) ... tzn. osłodziło by czekanie na "upragnionego" booka.
Nie ukrywam, że przydałoby się parę poprawek dla rajtuzerów:



PS.Tak na boku się zapytam.

Kod: Zaznacz cały

Jakie 3 rzeczy Was wkurzają w WE ? lub jakich 3 rzeczy Wam brakuje u WE ?
Mi brakuje tylko tego:
1. Duży mag wszystkie lory / mały mag Loren/Beast/Life
2. Tańsze unity
3. Forest Spirit na wszystko

Niech mi to dadzą i mogę śmigać ;)
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Woch w listopadzie, HE w lutym, to najnowsza plotka ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1823
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Luc pisze:

Kod: Zaznacz cały

Jakie 3 rzeczy Was wkurzają w WE ? lub jakich 3 rzeczy Wam brakuje u WE ?
Mi brakuje tylko tego:
1. Duży mag wszystkie lory / mały mag Loren/Beast/Life
2. Tańsze unity
3. Forest Spirit na wszystko

Niech mi to dadzą i mogę śmigać ;)
Jak dla mnie
1. Poprawić lore Athel Loren
2. Lepsze strzały (dożucić np AP i dać bohaterom kilka sensownych magicznych strzał do wyboru na takiej samej zasadzie jak marki w WoChu)
3. Aby smok był sensowną konkurencją dla maga z wandem
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Jak dla mnie DE mogły by zostać i być ostatnie jakie wyjdą. :mrgreen:

Chciałbym nowy book do WE ale z tym wiąże się to że będą plastikowi np. wardancers, treeman itd. a najlepsze jest to że są w metalu. Będzie dużo mniej ciekawych itemów :?

Zablokowany