Galeria Mordheim

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Heh... Na turnieje raczej ich nie będę wystawiał... no może czasem jak mi się znudzą skaveni, reikland i WH :D Ich celem jest przede wszystkim upiększanie mojej półeczki :D
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Dwalthrim pisze: Sykstus - Łowcy wymiatają! SZACUN :!:
Dzięki ostatnio zacząłem nimi nowa kampanie :) z pieskami :) Pomalowałem teraz Penitent Engine ale nie mam aparatu przy sobie zęby posłać zdjęcie ale myślę ze coś wykombinuje :P

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Leżał i sie kurzył, teraz będzie stał i robił to samo, zmalowany w 1 dzień:
ObrazekObrazek
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Biorąc pod uwagę wielkość podstawki to masz racje :P Przyjemnie tylko zewnętrzna część tarczy jest taka nijaka ;/

Awatar użytkownika
gnom
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Gnomowa Dziura w Sosnowcu

Post autor: gnom »

Witam
Za zgodą i wiedzą naszego kolegi Łukasza zamieszczam zdjęcie jego gangu Skavenów, jako tło nasz nowy stół bitewny, również jego własność.
Obrazek

No i moje orkaski szarżujące na resztki baru, stoły i takie tam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

BuXi - mój rozmiłowany w teoriach spisku umysł wietrzy tu wielki plan przeciwników mego syna Maxa, którego bronię do ostatniej kropli krwi! Z pewnością przekupili Cię, byś zrobił kontrowersyjne figurki, aby sprawdzić, czy jestem hipokrytką i spalę Cię na stosie, skażonego Chaosem syna pierworodnego w swej hipokryzji oszczędzając. Niedoczekanie :badgrin:

Szczerze? Mnie ten pomysł ani ziębi, ani grzeje. Nie działa na mnie zupełnie, ani nie oburza, ani nie śmieszy, ani nie denerwuje. Do turnieju dopuszcza się z reguły wszystko, nawet niepomalowane baryły bez łapek, więc i to by przeszło. Jeśli miałbyś odwagę spojrzeć w oczy przeciwnikowi, to czemu miałbyś tym nie zagrać :badgrin: ;)

Cieszę się jednak, że to skullpassowe modele :)

Kurka - zagrałbyś w Mordheim, a nie tylko malował ;)

Gnom - średnio widoczne są te modele na zdjęciach :?

Awatar użytkownika
gnom
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Gnomowa Dziura w Sosnowcu

Post autor: gnom »

Skavenblight pisze:
Gnom - średnio widoczne są te modele na zdjęciach :?
Wiem, wiem ale cykaliśmy na szybkensa w mrocznych czeluściach Gnomowej Dziury. Jak tylko sie da, sie poprawi.

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Niemniej jednak, z tego, co widać, całkiem elegancko banda się prezentuje.

Przede wszystkim zaś widać, że makiety macie porządnie wykończone co do ostatniego detala i ostatniej kostki bruku, co na rodzimych stołach mordheimowych nieczęsto się zdarza.

Wracając do bruku, jest świetny. Uchylisz rąbka tajemnicy, jak i z czego wykonany? Tylko nie mów, że każda kostka po kolei wycinana i przyklejana ;) (co prawda tym większy byłby należny Wam szacunek, ale mam jednak nadzieję, że jest to jakaś efektywna metoda hurtowo-taśmowa).
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
gnom
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Gnomowa Dziura w Sosnowcu

Post autor: gnom »

Tak jak pisałem w temacie Nasze Miasta, nie jestem autorem stołu na którym obecnie gramy ale wczoraj przeprowadziłem mały test i bruk został wykonany w taki sposób że płaską płytę styrodurową ponacinano , tępą częścią noża (takiego jakiego używa się przy np. tapetowaniu), więc jeszcze raz nie ostrze a tępa część delikatnie rozpychając na boki aby szczeliny były troszkę szersze, następnie szary akryl jako baza ( świetnie sprawdza się chiński do kupienia w sklepie dla plastyków), jak wszystko ładnie zaschnie zalewamy bardzo rozwodnionym chaos blackiem lub jeszcze lepiej i taniej pactrą (UWAGA Musi być dosyć rzadka, jeśli nie chcemy mieć czarnego bruku), i jeszcze raz jak wszystko ładnie zaschnie delikatnie rozjaśniamy szarym i później białym (drybrushem). Widoczne gdzieniegdzie czerwone kostki brukowe trzeba już namalować.

Awatar użytkownika
Epidural
Pseudoklimaciarz
Posty: 20
Lokalizacja: Krater Pana Cieni

Post autor: Epidural »

No cacuszka, chętnie zobacze makiety i stoł z dalszej perspektywy. Chłopaki łapcie za aparat i pstrykajcie ile wlezie bo widzę że jest co fotografować.

No i gratuluje wykonawcy cierpliwości.
Kompilacja zasad oficjalnych i nieoficjalnych w naszym ojczystym języku.
http://paradoks.net.pl/read/1698

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Skończona banda Łowców Czarownic...

Obrazek

Czemu imageshack tak bardzo psuje jakość zdjęć? :/ Zna może ktoś lepsza opcje wrzucania fotek na net?

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Komercyjna czy będziesz tym grał?

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Nom ładnie to wygląda ale nie masz Ogóra więc status mej bandy uratowany ;) Raczej tym nie można grać bo tego za dużo :P 3 modele out i jest full banda :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

no niestety banda nie moja... jedynie malowałem i konwertowałem na zamówienie. Z tego co wiem to i tak nie jest pelna. Koleś planuje dokupić jeszcze zealotów i flagellantsów i chyba jeszcze jakiś stary wzór łowcy... kolekcjoner... :)

Za to moja banda jest w trakcie malowania. Własciwie są to figurki wyciągnięte z armii krasnoludów WFB ale wszystko pasuje więc jest ok :)

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Zajebioza :shock: mnie powaliła na kolana i już zaczynam odczyniać znak Sigmara i modlić się do tego człeczego boga, a przecież moje kohorty wyznają i walczą ku większej chwale Rogatego Szczura.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Banda naprawdę konkret! Świetnie pomalowana i skonwertowana - szacuneczek :wink:

He -he :D, Motor czyżby Twoje szczurki na widok lśniących zastępów Sigmara popuściły kleksa piżma strachu ? :P
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Ja to nazywam odwrót taktyczny i jeszcze tu wrócę;p
Po prawdzie kiedyś im się zdarzyło spieprzyć przed stunded Warior Priestem i Knocked down Flagelantem a miałem na stole 12-13 szczurków z 17 osobowego składu. Shit hapens;p
Obrazek

Awatar użytkownika
gnom
Wałkarz
Posty: 86
Lokalizacja: Gnomowa Dziura w Sosnowcu

Post autor: gnom »

Sympatyczni chwytacze czarnodziejów, Priesta chyba widziałem na Coolmini. Mnie zawsze wykańczają drobiazgi, podstaweczki, duperelki, trawki. SZacunek za wkład pracy

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Bardzo fajni, gratuluję
Wrzucaj fotki na photobucket.com i obok miejsca do wczytywania są opcje, tam nastaw limit fotek do 1MB
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Rakso, zanim pochwalę Twoich Łowców, stwierdzę iście offtopicowo, że masz świetną paszczękę krasnoluda w awatarze. Strasznie mi się ten grymas gniewu podoba. Czy mógłbyś wrzucić zdjęcie całej tej figurki?

Przechodząc do meritum pochwały, nie mogę chyba nie zauważyć, że dzięki takim bandom jak Twoja, czy Sykstusa, bandy WH skaczą na pierwsze miejsca rankingów najbardziej estetycznych rodzajów band w polskim Mordheim :).
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

ODPOWIEDZ