Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Re: Piłka nożna

Post autor: Robson »

Amatorzy z tv oczywiście nie pokazali za co była czerwona kartka, a przegapiłem ten fragment. Czy ktoś mógłby opisać tą sytuację?
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

http://www.youtube.com/watch?v=skhuW_HUkk0

Nie wiem czy w pierwszej połowie nie powinien grać Real w dziesiątkę. Di Maria zaatakował ładnie od tyłu, z nogami na wysokości biodra-uda.

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Hehe, to się niektórzy nie nacieszyli z transferu :

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 4107_n.jpg

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Oj, jak wchodzimy w wymiane zlosliwosci, to nie ma sprawy. W koncu real wygrywa jedno trofeum na sezon za kadencji Mou. Czyli panienkom juz podziekujemy :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

We wczorajszym meczu najbardziej podobał mi się sędzia. Czerwoną kartkę wlepił słusznie, w pozostałych interwencjach pokazywał dobre wyczucie, jak na hiszpańskie warunki. Gdyby taki sędzia sędziował w Barcelonie, to Barca spokojnie miałaby ten puchar - ale taki sędzia nie sędziował... Mecz, mimo swojej widowiskowości był słaby imho. Obie drużyny grały po prostu kiepsko - Real nieskutecznie i bojaźliwie w II połowie, zaś Barca w I połowie - szkoda mówić po prostu, później już było lepiej, ale wyrwa w szeregach była za mocna - praktycznie grali bez prawej strony... Widać było w tym meczu, jak Real góruje nad Barcą w jakości ławki rezerwowych. W Barcelonie jednak jest cienko pod tym względem, za bardzo się usztywnili transferowo, Alba z songiem są ok, ale to jednak mało. Ten element właśnie może zdecydować o kolejnym mistrzostwie Hiszpanii, obym się mylił [-o< :wink: .
Co do transferu Songa, to myślę, że katalończycy będą mieli z niego pożytek.
PS. Ingen - myślałem, że stać Cię na coś więcej :mrgreen: ...

Kozioł
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Kozioł »

Legia miała dzisiaj świetne zmiany....
69 minuta wchodzi Zyro, fauluje, wolny, gol dla Norwegów
87 minuta wchodzi Furman, zle wybija, Norwedzy przejmują, gol dla Norwegów
Obaj mieli wejście smoka...

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

na szczęście Legia też odpadła:)

Dwumecz Śląsk vs Hannover 4:10 :/
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dmtrij pisze:na szczęście Legia też odpadła:)

Dwumecz Śląsk vs Hannover 4:10 :/
A w telegazecie czytałem, że jadą walczyć o honor....
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

co za jełopy, po co zarobić dla klubu pare milionów? jeszcze by kazali grać 6 spotkań więcej w sezonie! po co się przemęczać :?
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Ingen175
Kradziej
Posty: 950

Post autor: Ingen175 »

Smiejagreg, oj tam no zajęty teraz jestem. Uczę się i tym podobne sprawy, a poza tym co tu komentować ? Jest wygrany i jest przegrany.
Ważniejsze były dla mnie losowania LM, 4 mistrzów w jednej grupie to niesamowicie ciekawa sprawa ! Grupa D zagwarantuje emocje od początku.

Za to grupa B ... jak Arsenal nie wyjdzie to się chyba kibice zirytują, zwłaszcza iż ma uciec jeszcze Walcott. W tej drużynie to chyba nie lubią graczy z Nazwiskami, bo Oxlade choć niesamowity to jeszcze marki sobie nie wyrobił, a i umiejętności musi rozwijać. A reszta to marny substytut, nie wiem jak oni planują utrzymać 3 miejsce.

BTW. Gratulacje za Tytuł najlepszego piłkarza europy, należało się Inieście.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Gratz Polonia.

Gratz Wszołek.

:mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

A ja tęskinie za czasami, kiedy jedynym pewnikiem w lidze była wygrana wisły w (prawie) każdej kolejce :cry:

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

łatwo
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ciekawe kogo wezmą po Lenczyku:/
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

A myślałem że większej pyty niż w zeszłym sezonie nie da się grać...

Dmitrij - może Skorża? ;) Bo na Weissa raczej bym nie liczył.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Konrad
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Żary

Post autor: Konrad »

Chelsea też się nie popisała :?

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

słyszałem plotki:
Trener Rapidu Bukareszt
Były terner czeskiej kadry
Trener z Czechosłowacji
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

MUnited ma spore szanse na mistrza Anglii, znowu - jak co sezon - wygrywają przegrane mecze. Dzisiaj RvP załatwił im hat-trickiem 3 punkty w samej końcówce meczu. Southampton pogubił się znowu pod koniec, tak jak w meczu z MCity. Oj nie umieją oni wytrzymać presji... Arsenal zaskoczył mnie dzisiaj, wygrywając w Liverpoolu :D . Choć raczej to in minus zaskoczył Liverpool - po świetnym meczu z MCity liczyłem na dużo więcej, tymczasem ani nie zipnęli...

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Co ja przeżyłem na meczu moich Diabłów :shock: Huśtawka nastrojów pełną gębą !
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Jeżeli wygrywają takie mecze, to będzie dobrze. Na razie ich gra wygląda dosyć siermiężnie - nie są zgrani, mało ruchu z przodu a i obrona póki co nie zachwyca. Powinien być progres, bo jest się z czego odbijać :mrgreen: . Dla Fergusona póki co punkty są ważne...

ODPOWIEDZ