Konri w Starym Świecie (Ogry)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
konri
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Mielno koszalińskie

Re: Konri w Starym Świecie (Ogry)

Post autor: konri »

GrimgorIronhide pisze: Dobra nie wypominaj mi mojego lenistwa.
Wypominam swoje własne czterdziestkowe lenistwo, ale właściwie ta uwaga pasuje, też do twojego... Tak, jednak wypominam także twoje lenistwo! :wink:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Bardzo fajne te ogry =D> Jedyne, co mi się nasuwa, to fakt, że są one wymarzone do tego, żeby urozmaicić jakoś podstawki. To by naprawdę dodało nową wartość. A podstawki duże i aż się o to proszą...

Awatar użytkownika
konri
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Mielno koszalińskie

Post autor: konri »

Właśnie zmajstrowałem dla BSB'ka podstawkę z martwym lordem chosu, wiec jakieś urozmaicenie będzie.

I jeszcze mam takie pytanie - myślicie że małpka na ramieniu sztandarowego może uchodzić za look out gnoblara?

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

konri pisze:Właśnie zmajstrowałem dla BSB'ka podstawkę z martwym lordem chosu, wiec jakieś urozmaicenie będzie.

I jeszcze mam takie pytanie - myślicie że małpka na ramieniu sztandarowego może uchodzić za look out gnoblara?
Moze i moze wiesz jaki budzet takie gnoblary :D

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

W bitsach do ogrów jest taki gnoblar co siedzi w sztandarze. Aż się prosi o pocięcie nóg w plasterki, sklejenie do pozycji siedzącej i siedzenie na ramieniu bsb

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1002
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Już wiem na czym będę się wzorował robiąc moją armię ogrów:)

Awatar użytkownika
konri
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Mielno koszalińskie

Post autor: konri »

No i przybyła (na razie) ostatnia fala ogrów. Wszystkie nowości idą na pmotm.

10 mournów:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Drużyna dowodzenia irnsów:
Obrazek
Obrazek

BSB:
ObrazekObrazek

Fota grupowa:
Obrazek

WiP meanetera:
ObrazekObrazek

Dzięki wszystkim za komenty.

@Necromanter:
Haha, ktoś się będzie na mnie wzorował? Ni powiem - miło mi. :P

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Doskonała armia - nie wątpię, że utrzymasz poziom i na stole będzie wyglądała za...iście.

Ave
Niedźwiedź

adm
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43
Lokalizacja: Wwa
Kontakt:

Post autor: adm »

Zdecydowanie inspirujące :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Wyglądają bardzo baśniowo. :) Super!

Awatar użytkownika
konri
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Mielno koszalińskie

Post autor: konri »

Dzięki za pochwały, ale jeszcze zapomniałem sfotografować działo. :? Wieczorkiem wrzucę fotosy.

A poza tym... nie mogę znaleźć regulaminu tutejszego pmotm - mam zwyczajnie rzucić fotosy do tamtego tematu?

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Co do modeli - świetnie się prezentują. Na stole muszą robić prze zajebiste wrażenie ;)
Gratki tempa i poziomu =D>

a co do PMotM'u to jak już masz prace w swojej galerii, to wysyłasz mi PMkę jako zgłoszenie, podajesz które prace, link do galerii ze stroną prac, tak, żebym trafił ;)

Awatar użytkownika
Odoamar
Wodzirej
Posty: 759
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Odoamar »

Bardzo fajna armia, pierwsze zdjęcia nie robiły na mnie wrażenia ale potem zdałem sobie sprawę, że jest super:D bardzo mi się BSB podoba i Champion ironów.
Obrazek

Awatar użytkownika
konri
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Mielno koszalińskie

Post autor: konri »

Działko:
Obrazek
Obrazek
Mourny na dziś zrobionych movement tray'ach:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ZOO Art Studio
Chuck Norris
Posty: 424
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: ZOO Art Studio »

Uuuu... Jak byłem pod wrażeniem poprzednio, to Ironblaster znacząco odbiega od pozostałych modeli. Kiepsko pomalowane drewno i koszmarny róg z tyłu, od którego nie mogę oderwać wzroku szpecą Twoją pracę. IMO te elementy koniecznie do poprawy jeśli chcesz, by trzymał poziom kawalerii :)

Ave
Niedźwiedź

Awatar użytkownika
konri
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Mielno koszalińskie

Post autor: konri »

Tak, bo to mój najszybciej pomalowany model - szybko zerwać plaster i się nie męczyć. Znaczy z takich dużych - jakieś 5h pracy. Wstyd mi, ale tak być będzie... obiecuję poprawę przy tyranie i ogniobrzuchu.
EDIT:
A co sądzicie o meaneterze? Ma byc podobny do krasnoludów chaosu, zresztą chciałbym zrobić w tym stylu całą drużynę i nie wiem... karność i jednolitość to nie jest raczej cecha ludożerców... ale przecież mogli ruszyć w świat kompanią. Bo pozostaje możliwość z e zrobieniem tego jednego krasnoludzkiego, 4 od różnych bogów i jednego może jako zwierzoczłeka. Nie wiem, nie wiem...

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Strasznie ostre te przejścia, ale dodają bajkowości. Z wysokości stołu muszą być efektowne jak cholera. :)

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

To jest efektowne, żałujcie że nie wrzucił swoich orasów do 40k bo również jest na co patrzeć

Awatar użytkownika
Konrad
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Żary

Post autor: Konrad »

Jest fantastycznie! Super kolory i mega klimat. Tak trzymaj! =D>

Awatar użytkownika
Andrut
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Andrut »

Malowanko na prawdę pro. Chciałoby się żeby każda armia trzymała taki poziom. Jedyne co mnie razi to podstawki. Tak Bogiem a prawdą- posysają. Totalnie mi ta trawka statyczna nie pasuje. Zdecydowanie lepiej wyglądałaby albo w mniejszej ilości, albo z krzaczkami, albo z kępkami GW/AP. Podsumowując- malowanie 3x tak, podstawki bym pomyślał nad inną konwencją. No chyba że na zdjęciach tylko tak to razi. Czekam na dalsze prace ;)
Skaven: W/D/L 2/0/1

ODPOWIEDZ