po co komu DoW?

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: po co komu DoW?

Post autor: Jankiel »

Macie ujawnioną dyskusję.

W zeszłym sezonie dopuściliśmy chaos dwarfy na nieoficjalnym podręczniku (a miały oficjalne zasady - dwie strony A4 w ravenig hordes) - armię ewidentnie martwą i zapomnianą. Kilka osób się ucieszyło.
Nie widzę powodu, dla którego mamy teraz zbanować DoW, które mają swoje oficjalne zasady, mogące być bez problemu adaptowane do 8 edycji.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 733
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

LS wydaje się być mało konsekwentna. Pomijanie zasad ze storm of chaos, wyższość zasad z albionu. Mega słabe i na siłe robicie te DoW. Napewno wszyscy się ucieszą widząc znowu 2 działa i mengili na stołach :roll:

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Dokładnie z tej dyskusji doskonale wychodzi jak Furion traktuje LS jako przyklepywanie swoich pomysłów... Dokładnie tak Sociu... 2 działa po 85 pkt./2 Hot poty po jakieś 50( :?: ). Supcio... Mengile to chyba akurat przy tym nie jakas tragedia choć nie wiem jak będzie działał.

Furion ma pacynki nie może nimi pograć bo GW zlikwidowało DOW ale have no Fear jestem w LS wprowadze DOW do Uściśleń i sobie pogram... żałosne.
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

@Przemcio
sorki ale #&#$^#%% od rzeczy, ile można o tym wałkować? zachowujesz się jak dziecko a chyba nim nie jesteś w sensie fizycznym :shock:
LS ma zdaje się system głosowań, a jest 5 członków, więc jest szansa na podjęcie decyzji w demokratyczny sposób lub jej zablokowanie

tak samo możesz na następny sezon nie wybrać obecnych członków LS poprzez głosowanie przedstawicieli klubów, nie podoba się to obwieś się plakatami i rób kampanię w tej sprawie, ale wówczas jak będzie głosowanie

jakby Shino redagował i udostępniał uściślenia to po nim byś cisnął? idź sprawdź czy ktoś ci w piaskownicy nie podebrał wiaderka

supcio kur** 2 działa i mengile, są lepsze komba w innych armiach i co z tego, kilka osób zagra tym i nigdy nie trafisz pewnie na te osoby na turnieju, idź się ogarnij i przestań trolować bez sensu, śmieszne to przestało być kilka stron temu
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7834
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Przemcio przerósł nawet mnie =D>
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

misha pisze: jakby Shino redagował i udostępniał uściślenia to po nim byś cisnął? idź sprawdź czy ktoś ci w piaskownicy nie podebrał wiaderka
To Furion założył temat (wyszedł z inicjatywą) o DoW nie Shino, redagowanie uściśleń nie ma tu IMO zbyt wiele do rzeczy.

btw. nie walczę o usuniecie czy też dodanie DoW, tak tylko dorzucam swoje 3 grosze do flame'u :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Misza zadaj sobie trud przeczytania ze zrozumieniem dyskusji LS na temat DOW a potem sie ciśnij...
Zresztą misha na ilu turniejach w tym sezonie grałeś :?:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

misha pisze:tak samo możesz na następny sezon nie wybrać obecnych członków LS poprzez głosowanie przedstawicieli klubów, nie podoba się to obwieś się plakatami i rób kampanię w tej sprawie, ale wówczas jak będzie głosowanie

Generalnie Przemcio właśnie robi to co napisałeś, tylko nie czeka pół roku, jak sprawa już będzie zamknięta.
Twoja rada jest więc generalnie badziewna, bo radzisz mu walczyć o coś po tym jak zostanie w tej sprawie podjęta decyzja. Co jest po prostu bez sensu.

LS ani nie była w tej kwestii wybitnie jednogłośna, ani sposób działania Furiona nie zyskał tam poklasku.
A członkowie LS, którzy byli przeciw zgłaszali zbliżone (co nie oznacza, że takie same) co Przemcio zastrzeżenia.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

jak jest udostępniona to przeczytałem i widzę, że trwa dyskusja i jakieś głosowania, skoro są głosowania to mam w 4 literach kto był inicjatorem pomysłu, ważny jest wynik końcowy ich pracy

chyba nie sądzisz, że muszę być na każdym masterze, żeby ocenić twoje trolowanie jako dziecinne
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Jacek pisze:LS ani nie była w tej kwestii wybitnie jednogłośna, ani sposób działania Furiona nie zyskał tam poklasku.
Prześledź daty i teksty tamtych postów.
Asassello pisze:
misha pisze: jakby Shino redagował i udostępniał uściślenia to po nim byś cisnął? idź sprawdź czy ktoś ci w piaskownicy nie podebrał wiaderka
To Furion założył temat (wyszedł z inicjatywą) o DoW nie Shino, redagowanie uściśleń nie ma tu IMO zbyt wiele do rzeczy.

btw. nie walczę o usuniecie czy też dodanie DoW, tak tylko dorzucam swoje 3 grosze do flame'u :)
:roll:

Od kiedy jestem w LS jestem założycielem większości tematów. Ten konkretny temat założyłem, żeby wydzielić dyskusję z innego. Wszystko zaczęło się od:
Jankiel w Śr 27 cze 2012, o 19:14 pisze:Co zrobić,żeby DoW można było normalnie grać w Polsce?
Wszędzie gra się na euro - czy dogsy potrzebują jakiejś łatki, żeby się wystawiać na euro, czy nie ma żadnego problemu i wszystkim można normalnie zagrać? Są tam jakieś przegięcia?

Jeżeli tylko wypuścilibyśmy ze dwa zdania - choćby, że zdaniem LS to a to w DoW jest 0-1 na zasady Euro, to wtedy DoW zaczęłoby się powoli pojawiać na jakichś turniejach. Tak jest z automatu zakazane, bo gramy euro.

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Misha ja ciebie na żadnym lokalu w Wawie nie widziałem... więc po co w ogóle zabierasz głos w dyskusji toż w domu możesz grać czym chcesz... swoją drogą zawsze wydawało mi się, że VC grasz...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Furion pisze:
Jacek pisze:LS ani nie była w tej kwestii wybitnie jednogłośna, ani sposób działania Furiona nie zyskał tam poklasku.
Prześledź daty i teksty tamtych postów.
Prześledziłem - 26.08 Kudłaty i Shino piszą, że nie są zadowoleni, że trafiło to do uściśleń bez głosowania.
Więc nie rozumiem o co chodzi.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

Przemcio pisze:Misha ja ciebie na żadnym lokalu w Wawie nie widziałem... więc po co w ogóle zabierasz głos w dyskusji toż w domu możesz grać czym chcesz... swoją drogą zawsze wydawało mi się, że VC grasz...
:lol2: ja ciebie nie widzę w poniedziałki McDonalds przy Marszałkowskiej, czy to znaczy, że nie wiesz z czego się składa hamburger? ogarnij się, poziom duskusji schodzi do piwnicy powoli

a ty grasz DoW, że się wypowiadasz w ogóle w tym temacie? o co ci chodzi
nabijam posty a co :D
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

poszedł update uściśleń.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Misza jeśli nie jeździsz na mastery i na lokalach nie bywasz to po co się w ogóle wypowiadasz :?: Uściślenia są używane na turniejach a ty na nich nie bywasz to nie wiem po co zabierasz głos w dyskusji.

Cóż nie poczytam uściśleń w pracy:/ ale jeśli jest tam dow mam nadzieje, że następna LS go z tamtąd wywali :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

La Viva LS! =D>

EDIT: nadużycie jednak przeszło :o
Nie dziwię się reakcji Shina i Kudłatego.
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Dziękuję! :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Nie podoba mi się dopuszczanie DoW - to takie wyciąganie czegoś ze śmietnika.

IMO to załatwianie prywatnych interesów przez Furiona, poparte przez purystę Jankiela i niezdecydowanego Liddera...

Shino i Kudłaty mają w tym temacie rację.

EoT z mojej strony.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

MKG
Mudżahedin
Posty: 230

Post autor: MKG »

Onanizm intelektualny Panowie uskuteczniacie. Wszyscy.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

I ten oto piękny sposób do odwiecznego wyścigu o dominację w warhammerowym świecie dołączył nowy pojazd. Obok wszelkiego rodzaju audi, mercedesów, volvo i fiatów, WoCh-owego kamaza, DE batmobilu i jadącej z gracją bryczką brety dołączyły psy wojny w maluchu.

Kaszlak jak to kaszlak, ledwo pyrka, wlecze się na końcu, no, ale jednak jedzie :) .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

ODPOWIEDZ