po co komu DoW?

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Re: po co komu DoW?

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Przemcio pisze:Misza jeśli nie jeździsz na mastery i na lokalach nie bywasz to po co się w ogóle wypowiadasz :?: Uściślenia są używane na turniejach a ty na nich nie bywasz to nie wiem po co zabierasz głos w dyskusji.
Bo to jest forum a on korzysta z uprawnień jakie dają zasady tego forum oraz ogólno pojęte prawo jednostki do wyrażania swoich myśli? #-o

Ja nie jeżdzę na turnieje ale uważam, że mam takie samo prawo do wyrażania swoich myśli jak ty. Czy może się mylę?
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

IMO to załatwianie prywatnych interesów przez Furiona, poparte przez purystę Jankiela i niezdecydowanego Liddera...
Nie było takich lamentów, jak dopuszczaliśmy ChD.

Nie będzie takich lamentów, jak dopuścimy w 9 edycji WE, o których GW zapomniało.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Popieram LS w tej sprawie DoW są tak samo aktualne jak WE, DF czy Bret wiec czemu by tym nie pograć

A dlaczego nie wprowadza sie funowych booków ??

Bo mi sie wydaje ze wtedy dopiero byłby śmiecio armie bo żadne modele nie istnieją np do Cathayu, więc to odp. do wsyzstkich którzy się czepiali czemu nie ma funowskich booków

Fajnie że dopuścili sam z checia pogram DoW i przeciwko nim :)
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Jankiel pisze: Nie będzie takich lamentów, jak dopuścimy w 9 edycji WE, o których GW zapomniało.
Na razie jest 8-ma a i tak tweirdzicie, że GW o nich zapomniało...

Obrazek


Powoli już nie chce mi się udawać, że mi zalezy na niedopuszczeniu DoW i podsycać tego flame-a :D
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Grand Admiral Thrawn pisze:
Przemcio pisze:Misza jeśli nie jeździsz na mastery i na lokalach nie bywasz to po co się w ogóle wypowiadasz :?: Uściślenia są używane na turniejach a ty na nich nie bywasz to nie wiem po co zabierasz głos w dyskusji.
Bo to jest forum a on korzysta z uprawnień jakie dają zasady tego forum oraz ogólno pojęte prawo jednostki do wyrażania swoich myśli? #-o

Ja nie jeżdzę na turnieje ale uważam, że mam takie samo prawo do wyrażania swoich myśli jak ty. Czy może się mylę?

A może Panowie z Paradoxu - wielcy znawcy i wspaniali gracze jeżdżący na mastery pochwalą się swoim niesamowitym wynikiem na DMP???

Za trolling od mnie macie 10/10 za grę ocenę wystawiliście sobie sami... jesteście po prostu żenując ,wpierdalający się dosłownie we wszystko...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

SoCiu pisze:Mega słabe i na siłe robicie te DoW. Napewno wszyscy się ucieszą widząc znowu 2 działa i mengili na stołach :roll:
4 dziala.

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

PiotrB pisze: A może Panowie z Paradoxu - wielcy znawcy i wspaniali gracze jeżdżący na mastery pochwalą się swoim niesamowitym wynikiem na DMP???

Za trolling od mnie macie 10/10 za grę ocenę wystawiliście sobie sami... jesteście po prostu żenując ,wpierdalający się dosłownie we wszystko...
To wszystko przez Paradox. Ja sam nie gram w WFB, ale bywam często w Paradoksie i, trochę wstyd się przyznać, sam jestem po prostu żenujący i wpierdalający się dosłownie we wszystko. Także odpuść im, to wina negatywnych fluidów miejsca, w którym grają.

A poważnie(j): jaki rating w trollingu daje uogólnianie postów pojedynczych ludzi na ich grupę towarzyską, wypominanie im wyników na DMP i obrzucanie słownymi obierkami? Pewnie mniejszą niż 10/10 ale nic straconego - repetitio est mater studiorum. Wystarczy ćwiczyć.

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Szkoda, że wcześniej nie widziałem tego tematu! Gdzie jest mój popcorn?!

Przemcio w zasadzie to musisz sobie odpowiedzieć na jedno ważne ale to zajebiście ważne pytanie- o co Ci chodzi?
Czy te DOW jest naprawdę warte tego, żeby tak bić pianę? Ja nie widzę na razie w tej armii nic przegiętego, pomijając to, że można wystawić 2 cannony, 2 bronzino cannony i hotpoty, co już jest bardzo dobrym wsparciem artyleryjskim. Nadal to armia podatna na panikę, mająca tylko common itemy, drogich must-have championów itd. Pewnie da się złożyć coś mocnego ale czy będzie to przegięte? IMO nie.

Mi się pomysł na wskrzeszenie dow bardzo podoba:)
Obrazek

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

PiotrB pisze:A może Panowie z Paradoxu
Nie wiem dlaczego według ciebie cały klub ma takie samo zdanie jak Przemcio i Daw. Ja też mógł bym napisać że TL to same buraki, ale jedynie tylko ty nim jesteś.
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

A co to ma za znaczenie kto miał jakieś miejsce na DMP :?: ogólnie to żałosny jestes...

@Dastor:
Ja nie bije piany tylko nie podoba mi się wskrzeszanie armii przez Furiona, i tak się dziwnie składa że ma do niej pacyny. A i jeszcze sobie sam zasady updatuje. DOW umarło i trzeba się z tym pogodzic.. do kilku modeli wyszły zasady w SOM ale mają być używane stare :?: WTF :?:
Słuchaj dopuszczanie jakiejś armii bo ktoś ma pacyny i chce sobie pograć to głupota. Ja np chce sobie pograć na turnejach Great Host of Chaos :?: i co rozumiem, że teraz LS do uściśleń to doda bo chce sobie pograć :?:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Przemcio pisze:Ja nie bije piany tylko nie podoba mi się wskrzeszanie armii przez Furiona,
Przestań siać ferment. Już Ci to tłumaczyłem dwa razy, Jankiel też dorzucił coś od siebie. Jak dalej nie rozumiesz to nie jestem w stanie Ci pomóc.

Over and out, cheers
Furion

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

Wolałbym żeby dyskusja nie była sprowadzana do trollingu przez pr-owe zagrywki. Sprawa dopuszczenia DoW jest poważana i przykładowo ja jestem żywo zainteresowany, żeby tej patologii znowu na stołach NIE oglądać.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

A najlepsze jest to, że Przemcio nawet na DMP nie był =D>
Ogólnie to jeżeli wyniki na turniejach miałyby się odbijać w tym czyj głos się liczy na forum to tylko część Warszawiaków by miała posłuch plus jakieś rodzynki ale dobry troll nie jest zły :mrgreen:
Takimi uwagami sam sobie Piotrze większą krzywdę robisz niż nam i sam sobie świadectwo wystawiasz kogoś kto praktykuje jakąś dziwną odpowiedzialność zbiorową :roll:
aha i jak DOW zostaną dopuszczone to sam chętnie pogram.
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2012, o 19:38 przez Lazur, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Z tego co widze juz zostały dopuszczone więc mozecie zakonczyc bezsensowny flame który i tak od początku nie miał sensu

Ja sie cieszę że mogę pograć kolejna mało popularna armią bo nie lubie armii którą ma pare os na miasto
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Skoro DoW wskrzeszone to ja czekam na Hordes of Chaos. :roll:
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Lazur nie dostaniesz od nas więcej wódki! :mrgreen: :mrgreen: A tak poważnie - to powiedz kolegom z klubu ,żeby się zachowywali bo Ci dwaj Panowie to zwykłe trolle.. Przemcia to nie znam ale Daw był w Krakowie i zachowywał się przyzwoicie tu po prostu exelent troll. To wam jako klubowi to szkodzi .
eliah91 pisze:
PiotrB pisze:A może Panowie z Paradoxu
Nie wiem dlaczego według ciebie cały klub ma takie samo zdanie jak Przemcio i Daw. Ja też mógł bym napisać że TL to same buraki, ale jedynie tylko ty nim jesteś.
a Ty jesteś po prostu kmiotem
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

Dopuściliście DoW, to teraz dopuście Great Host of Chaos i poprawcie debilne uściślenie mówiące, iż czaru który dodaje +d6 A i S dla postaci nie można rzucić w kombat :roll:

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

PiotrB pisze:
a Ty jesteś po prostu kmiotem
Troll trollem, ale może bez przesady. [-X

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

eliah91 pisze: Ja też mógł bym napisać że TL to same buraki, ale jedynie tylko ty nim jesteś.
zgadzam się - bez przesady..
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Wybacz, tam wplecione w zdaniu mi umknęło ;) Choć i tak uważam, że ubliżanie sobie o to czy będzie można jakimś kawałkiem plastiku do którego kilku wyjadaczy ma sentyment śmigać po zielonej narzucie między styropianowymi bryłkami to przesada :lol2:

ODPOWIEDZ