Nowy WoCh

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Re: Nowy WoCh

Post autor: Waldi »

No i wiadomo. Będą modele bloodcrushers of khorne, warshrine i hellriders of slaanesh. Do tego failasrowi Festus, valkia i scyla. Juz ceny znane.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Waldi pisze:No i wiadomo. Będą modele bloodcrushers of khorne, warshrine i hellriders of slaanesh. Do tego failasrowi Festus, valkia i scyla. Juz ceny znane.
Jakiś namiar ?
Poczyściłem nieco temat bo zaczął się bajzel robić.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Waldi gdzie to wyczaiłeś?
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

zajawki o nowościach od gw są coraz lepsze............not.
Obrazek

Awatar użytkownika
żuk
Mudżahedin
Posty: 200
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: żuk »

http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1160053a Exalted Hero magiem 2 lvl? i do tego w mniejszej wersji jako "aspirujący" :shock:
Heretic pisze:
elektron pisze: Jestem przeciwnikiem świąt związanych z porażkami,
A swoje urodziny obchodzisz? Pewnie tak. Co za hipokryzja!!!

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

http://www.youtube.com/watch?v=wgch7TpYkOQ

No to już pewne, że Woch:)

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Info ze znajomego sklepu.
Skullcrushers a nie bloodcrushers. Mi się pomyliło.

Skullcrushers i warshrine po ok 150 zł
Scyla ok 130
hellstriders ok 85
valkia 65
festus 52

W WD ma być up na nowe modele. poza tym herosi mają być w failcaście (wulfrik i reszta)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Post niezwiązany z tematem. Tak jak i reszta poprzednich. Wyczyszczony.

Awatar użytkownika
Mauler
Wodzirej
Posty: 734

Post autor: Mauler »

a co to jest hellstriders? fast na żmijach?
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Mauler ogarnij jakie żmije???? Maruderzy na tym samym co demonetki w DOCH
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Naprawdę, już nie ogarniam... To po co był rozdział Chaosu? Po to, żeby teraz robić identyczne jednostki w dwóch armiach? O ile jakiś lord WoCh na żmijce, juggerze czy mantysi jakoś wygląda z racji unikatowości, to powielanie regimentów rodem z DoCh jest imho bzdurnym pomysłem. Bez sensu jest wymyślać na siłę nowe jednostki - wystarczyłoby ugrywalnić stare, które przez dupiatego booka i/lub brak modeli nie są wykorzystywane. Dla mnie WoCh to zakuci w stal woje i dzicy maruderzy z niewielką ogrzo-trollową domieszką. Dlatego zbieram WoCh. A teraz zaczynają wymyślać jakieś bzdurne stworki dochowskie i udziwniać na siłę. I zrobi się armia nie wiadomo jaka :( :( :(

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

smiejagreg pisze:Naprawdę, już nie ogarniam... To po co był rozdział Chaosu? Po to, żeby teraz robić identyczne jednostki w dwóch armiach? O ile jakiś lord WoCh na żmijce, juggerze czy mantysi jakoś wygląda z racji unikatowości, to powielanie regimentów rodem z DoCh jest imho bzdurnym pomysłem. Bez sensu jest wymyślać na siłę nowe jednostki - wystarczyłoby ugrywalnić stare, które przez dupiatego booka i/lub brak modeli nie są wykorzystywane. Dla mnie WoCh to zakuci w stal woje, dzicy maruderzy z niewielką ogrzo-trollową domieszką. dlatego zbieram WoCh. A teraz zaczynają wymyślać jakieś bzdurne stworki dochowskie i udziwniać na siłę. I zrobi się armia nie wiadomo jaka :( :( :(
Agreed za wyjatkiem tego ze obecny plastikowy Lord na Mantysce jakos wyglada bo takiego szkaradztwa to prozno szukac w innych armiach ( choc zgadzam sie sa jakies wyjatki ). :D

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Odpowiedź prosta kasa misiu kasa...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Karpiu - nie chodziło mi o urodę poszczególnych figsów - to rzecz gustu. Bardziej o częstotliwość występowania jakichś bestii w armii WoCh - u lordów jeszcze to jest nawet fajne. Ale w regimentach to siara jest. GW poszło w maniackie różnicowanie i dodawanie nowych jednostek na siłę - we wszystkich prawie nowych rzeczach jest przerost formy nad treścią niezależnie od armii.
Co do urody mantysi - były gorsze figsy imho, do dziś nie mogę ścierpieć starych juggerów, choć niektórzy się nimi zachwycają... Jak widać - kwestia gustu. Ale to szczegóły - obecna polityka GW natomiast to już niestety nie szczegół :( ...

kemot
Wodzirej
Posty: 737

Post autor: kemot »

Mi się podoba, im więcej jednostek tym lepiej :), jest co zbierać. A puryści i marauderzy zawsze mogą grać czystym WoChem.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Ktoś z Was wie może o co chodzi z tym aspiring/magiem ?
http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1160053a
Mag 2 lev z 3 atakami i 6 inicjatywy ? Czy to błąd lub dowcip ?
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

kemot pisze:Mi się podoba, im więcej jednostek tym lepiej :), jest co zbierać.
Właśnie tego się boję. Boję się, żeby WoCh nie stał się taki, jak armia krasi - że NIE BĘDZIE czego zbierać, bo rzeźby nowych figsów będą obrzydliwe (jak ostatnia seria failcastowych) i trzeba będzie - chcąc nie chcąc bazować na starzyźnie, która jeszcze bardziej urośnie w cenę.
Oto esencja nowego WoChu wg GW:
http://www.games-workshop.com/MEDIA_Cus ... 45x319.jpg
Nie chcę takiego WoChu [-X [-X [-X

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Z drugiej strony ja chce taką esencje woch-u http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1340007a - więc nie ma co biadolić. Mi osobiście zależy tylko na tym by skullcrusher było czyś więcej niż tylko wariorami na Juggerach - bo to zbyt oklepane.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nurgle lord to jedyny naprawdę udany figs - cała reszta jest słaba, żeby nie rzec gorzej. Ale dopóki nie pokażą nowych rzeczy, nie ma to znaczenia. Szkoda tylko, że tak ciekawa fluffowo jednostka, jak foresakeni została zmarnowana przez GW :( ...

Catafractus
Mudżahedin
Posty: 231

Post autor: Catafractus »

wygląda na to, że każdy bohater Wochu będzie ze swej natury magiem i w ten sposób potanieją bohaterowie, bo nie trzeba będzie brać oddzielnych magów i zostaną punkty???

ODPOWIEDZ