Nowy WoCh

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2257
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Re: Nowy WoCh

Post autor: Mishu »

Azgaroth pisze:Jugger robi wrażenie bardzo pozytywne, reszta to straszne dno...:(
Dokładnie to samo pomyślałem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Warshrine strasznie przekombinowany,bohaterowie trudno ocenić bo słabe zdjęcia.Mam nadzieje że ta kawaleria będzie dosyć dobra bo fixy całkiem niezłe ale to według gustu :)
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

Widziałem w życiu już dużo gumowych zabawek na stołach, które prezentowały się lepiej niż te figurki.

Awatar użytkownika
sarlok
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Enchanted Glades of Athel Loren

Post autor: sarlok »

Posunę się do głębszych przemyśleń. Figurki jakie obecnie serwuje nam GW idą z popkulturowym trendem naszych czasów. Tak samo jak w filmach czy grach komputerowych brakuje tak zwanej duszy, wszystko skupia się na bajeranckim wyglądzie. Kreatywność została zastąpiona robieniem crossoverów. W tym przypadku co jeszcze na czym nie jeździło, domyślam się, że w nowych bestiach monster kawa na razorgorach będzie a u leśniaków na great stagach. I tak samo jak obecne filmy robione prawie w całości na kompie nie robią wrażenia, tak samo kolejne projektowane komputerowo figurki. Gbyby ten warshrine, marudy i juggery wyszły w 5 edycji wszyscy by piali z zachwytu, że WoCh ma najpiękniejsze figurki na świecie. Teraz to już tylko nuda...

Awatar użytkownika
Caman
Mudżahedin
Posty: 315
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Caman »

Thain pisze:Widziałem w życiu już dużo gumowych zabawek na stołach, które prezentowały się lepiej niż te figurki.
+1

Jak ja się cieszę, że nie zacząłem zbierać WoChu. Warshrine - konwersje ludzi z mojego klubu przy tym to poziom Masterclass. Z całym szacunkiem, ale ten model to jakieś nieporozumienie. #-o
Najbardziej podobali mi się jeźdzcy Juggerów, ale też tyłka nie urywają. :roll:
Spodziewałem się czegoś znacznie lepszego.

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

sarlok pisze:wszystko skupia się na bajeranckim wyglądzie.
Tylko że i jego tu zabrakło :oops: :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Może doczekamy czasów, gdy monopol GW na bitewniaki skończy się [-o<

Takie modele to jak splunięcie w twarz graczom, malarzom i kolekcjonerom. :evil:

PS: dzis może doczekacie się recki nowych modeli na moim blogu (ale mam dużo roboty na wieczór, więc to nie jest żadna obietnica)
Obrazek

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

Jest coś jeszcze gorszego ;D Gościu który ma tego WD dzieli się informacjami i w shrinie nie zmieniły się żadne zasady ... ciekawy jestem ilu z was Panowie zakupi sobie takie 2 - no bo jak choseni to 2 shriny. Na dodatek dwa gówno-stwory + ogrom plastiku u góry i to coś ma mieć stare zasady ? 4A bez impaktów - no kurwa lekki przerost formy nad treścią ...
Obrazek

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Nie wiem czy jest sens przyszywać na siłę tym modelom "popkulturowy trend". To po prostu słabe modele, w marudach na slaneshach nie ma ni grama ułańskiej fantazji, podobnie w scylli itd. Zdarzają się ładne modele i brzydkie, tutaj mamy przewagę tych drugich. To, że zostały zaprojektowane komputerowo, jest bez znaczenia.


@Artur
Co nie znaczy, że nie zmienią zasad przy AB.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

Najgorsze że te juggery mają niezmienną zasadę frenzy czyli będzie miło ganiać za skinkami,orzełkami.itp =D>
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Drugie podejście do figsów, już po po pierwszym złym wrażeniu: nie o taki Chaos walczyłem. :P
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
kuyash
Oszukista
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław gamblers

Post autor: kuyash »

jak zobaczyłem marasy na spreżnkach to parsknąłem śmiechem. Little pony
DE 8k
VC 3k
ChD 3k

Awatar użytkownika
Mishu
Masakrator
Posty: 2257
Lokalizacja: Fenix Włocławek

Post autor: Mishu »

Robert.P pisze:Najgorsze że te juggery mają niezmienną zasadę frenzy czyli będzie miło ganiać za skinkami,orzełkami.itp =D>
I najciekawsze jest to, że GW pewnie puści niedługo jakąś erratę, albo coś, co zrobi z tych kolegów mega must have.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

O ile chaos do czterdziestki dech zapiera ten raczej rozluźnia zwieracze...

Awatar użytkownika
sarlok
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Enchanted Glades of Athel Loren

Post autor: sarlok »

Mam pomysł na przekonwertowanie warshirene'a. Ponieważ ma Movement 4 więc nigdy raczej nie pasowało, żeby ciągneły go konie. Można zrobić tak:
do tego co jest na górze dorabiamy jakieś koła i jeden z tych dziwolągów go ciągnie, a drugiego wykorzystujemy jako spawna. Dzięki temu pan siedzący na górze nie będzie miał karuzeli:)

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

o ja pierdziu myslalem ze GW zasadniczo nie umie zrobic gorszych modeli ale sie mylilem :(. Juggery jeszcze daja rade ale reszta to porazka. Za niedlugo pewnie sprawdze w Ajwajheimie i zadecyduje czy naprawde potrzeba mi 2 modele shrinow. Chyba faktycznie przerobie stedzia na shrina.

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

sarlok pisze:Mam pomysł na przekonwertowanie warshirene'a. Ponieważ ma Movement 4 więc nigdy raczej nie pasowało, żeby ciągneły go konie. Można zrobić tak:
do tego co jest na górze dorabiamy jakieś koła i jeden z tych dziwolągów go ciągnie, a drugiego wykorzystujemy jako spawna. Dzięki temu pan siedzący na górze nie będzie miał karuzeli:)
Może górę zostawić ale dać to na jakiegoś mamuta, a kolosy jako spawny?
Obrazek

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Kefas pisze: rozluźnia zwieracze...
Jezu... dzięki że mi przypomniałeś, bo byłaby katastrofa :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
sarlok
Mudżahedin
Posty: 211
Lokalizacja: Enchanted Glades of Athel Loren

Post autor: sarlok »

jawor pisze:Może górę zostawić ale dać to na jakiegoś mamuta, a kolosy jako spawny?
Też dobry pomysł, chociaż dałbym coś mniejszego niż mamuta bo 5 ataków z S 4 i 4 W to raczej za słabe na monstera.
Może żubr chaosu?

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

juggery są bardzo fajne.... ale tego się nie dało zepsuć.... ale shrine? marudy? WTF?
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

ODPOWIEDZ