Modele

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Re: Modele

Post autor: cahir »

Co myślicie o przerobieniu Lordunia kejosu z DV na BSB do WoChu?

Obrazek

Mam zamiar obciąc mu pistolet i dać mu w łapkę sztandar, a zamiast plecaka wsadzic tarczę. Macie jeszcze jakieś sugestie?
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Zasadniczo da radę, nie wiem, jaki on jest wymiarowo, bo nie mam do czynienia z figsami z 40-tki. Ile kosztuje ten model?

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

tyle co jakiś wojak z IoB - też starterludek

może 25zł :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Ja go kupiłem na Alledrogo zaraz jakbył wysyp DV na części za jakieś 15 zeta. Tak go próbowałem maziać, ale wrzuce do DOTa, bo kolorki w armii mam inne niż go pociapałem. Skala jest ta sama. Płynnym GSem zamaskuję te rurki przy hełmie i łączenia pancerza, bo na razie wyglądają mało battlowo, raczej jak kolanko pod kiblem. =D
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Da radę, ja kiedys zrobiłem lorda Khorna z korniarza na Juggu z 40 stki :D A fluffowo to nawet plasma by przeszła, z warpa mu spadło ;)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Ja mam w armii z 4 modele z 40k i moim zdaniem wpasowuja sie idealnie. Ten powyzej tez jest super, az sobie go chyba sprawie :]

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

sorinmarkov pisze:http://asur.republika.pl/herald3.jpg

Oto, jak można zje.......bać
Czy to nie jest z armii Jacka?

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Jest i bardzo mi się podoba :)
Obrazek

Chłopska Bretka ;) : W/R/P: 4/2/4

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Wlaśnie rozpakowałem swoje ołtarze. Z przyzwyczajenia i swoich zasad kupiłem właśnie wydane przez GW modele. Po 1 fali sceptycyzmu musze jednak ugryźć się w jeżyk i przyznać GW racje. Może nie każdemu może przypaść do gustu wygląd modelu i wizja na ołtarze ale wykonanie jest naprawdę mega !!. Dawno nie widziałem tylu detali na plastikowym modelu. To samo Crushersi naprawdę ładnie. Wszystko jest wykonane super widać ze GW poszło po rozum do głowy.

Edit, Sorki za koszmarny styl ale to była wina tych modeli :D
Ostatnio zmieniony 5 lis 2012, o 21:28 przez ^Karpiu^, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

rowalem, kupiel, lapdeni ? Po jakiemu to ? :shock:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Grolshek pisze:rowalem, kupiel, lapdeni ? Po jakiemu to ? :shock:
Po flamandzku :?: #-o

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

mala poprawka :)

Awatar użytkownika
MlSlEK
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Łódź

Post autor: MlSlEK »

Detali ołtarzowi nie odmawiałem, raczej braku spójnej wizji jako całości. Dwa małe trolle kradną świecznik ze stołu w jakości HD :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Ja już od kilku osób słyszałem że na żywo Shriney prezentują się na prawdę przyzwoicie i przy lepszym malowaniu to wcale nie musi być taki kiepski model. Jest w nim potencjał dlatego za jakiś czas nabędę na początek jednego i dam do malowania Rothandowi żeby zrobił z niego coś konkretnego. Jeśli się okaże że wygląda to dobrze to jestem w stanie nawet sprzedać swoje konwertowane Shriney zamieniając je na te od GW. Mam też koncepcję żeby te nowe Ołtarze zmontować trochę bardziej efektownie, a jeśli okaże się to niemożliwe zostanę przy moich konwersjach, a bitzy z tego nowego na pewno się przydadzą :wink:
Teraz jednak priorytetem są Skullcrusherzy i zwiększenie ilości Corów w mojej armii przed rewanżową bitwą ze Śmiechem na 20k :twisted:
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Karlito pisze:Ja już od kilku osób słyszałem że na żywo Shriney prezentują się na prawdę przyzwoicie i przy lepszym malowaniu to wcale nie musi być taki kiepski model. Jest w nim potencjał dlatego za jakiś czas nabędę na początek jednego i dam do malowania Rothandowi żeby zrobił z niego coś konkretnego. Jeśli się okaże że wygląda to dobrze to jestem w stanie nawet sprzedać swoje konwertowane Shriney zamieniając je na te od GW. Mam też koncepcję żeby te nowe Ołtarze zmontować trochę bardziej efektownie, a jeśli okaże się to niemożliwe zostanę przy moich konwersjach, a bitzy z tego nowego na pewno się przydadzą :wink:
Teraz jednak priorytetem są Skullcrusherzy i zwiększenie ilości Corów w mojej armii przed rewanżową bitwą ze Śmiechem na 20k :twisted:
Z Crusherami bedze pewnie problem przez jakis czas. Lud sie pewno rzucil na nich jak szczerbaty na suchary. Ja obecnie kupilem jednego boxa na test i musze powiedziec WOW. naprawde duze WOW. Masa detali i super modele. Jedyna bolaczka to to ze jezdzcy beda zintegrowani z juggami i bedzie problem z transportem.

Karlito moze zgadamy sie na jakis wiekszy tur i sprobujemy zwiesc nasze armie chaosu na wystawe :) Bede mial motywacje by swoje graty pomalowac :D

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

^Karpiu^ pisze:
Karlito pisze:Ja już od kilku osób słyszałem że na żywo Shriney prezentują się na prawdę przyzwoicie i przy lepszym malowaniu to wcale nie musi być taki kiepski model. Jest w nim potencjał dlatego za jakiś czas nabędę na początek jednego i dam do malowania Rothandowi żeby zrobił z niego coś konkretnego. Jeśli się okaże że wygląda to dobrze to jestem w stanie nawet sprzedać swoje konwertowane Shriney zamieniając je na te od GW. Mam też koncepcję żeby te nowe Ołtarze zmontować trochę bardziej efektownie, a jeśli okaże się to niemożliwe zostanę przy moich konwersjach, a bitzy z tego nowego na pewno się przydadzą :wink:
Teraz jednak priorytetem są Skullcrusherzy i zwiększenie ilości Corów w mojej armii przed rewanżową bitwą ze Śmiechem na 20k :twisted:
Z Crusherami bedze pewnie problem przez jakis czas. Lud sie pewno rzucil na nich jak szczerbaty na suchary. Ja obecnie kupilem jednego boxa na test i musze powiedziec WOW. naprawde duze WOW. Masa detali i super modele. Jedyna bolaczka to to ze jezdzcy beda zintegrowani z juggami i bedzie problem z transportem.

Karlito moze zgadamy sie na jakis wiekszy tur i sprobujemy zwiesc nasze armie chaosu na wystawe :) Bede mial motywacje by swoje graty pomalowac :D
Spoko nie ma problemu.
Ja też czekam na moich pierwszych Skullcrusherów, Festus już stoi na biurku i czeka na decyzję o malowaniu.
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Karlito pisze:
^Karpiu^ pisze:
Karlito pisze:Ja już od kilku osób słyszałem że na żywo Shriney prezentują się na prawdę przyzwoicie i przy lepszym malowaniu to wcale nie musi być taki kiepski model. Jest w nim potencjał dlatego za jakiś czas nabędę na początek jednego i dam do malowania Rothandowi żeby zrobił z niego coś konkretnego. Jeśli się okaże że wygląda to dobrze to jestem w stanie nawet sprzedać swoje konwertowane Shriney zamieniając je na te od GW. Mam też koncepcję żeby te nowe Ołtarze zmontować trochę bardziej efektownie, a jeśli okaże się to niemożliwe zostanę przy moich konwersjach, a bitzy z tego nowego na pewno się przydadzą :wink:
Teraz jednak priorytetem są Skullcrusherzy i zwiększenie ilości Corów w mojej armii przed rewanżową bitwą ze Śmiechem na 20k :twisted:
Z Crusherami bedze pewnie problem przez jakis czas. Lud sie pewno rzucil na nich jak szczerbaty na suchary. Ja obecnie kupilem jednego boxa na test i musze powiedziec WOW. naprawde duze WOW. Masa detali i super modele. Jedyna bolaczka to to ze jezdzcy beda zintegrowani z juggami i bedzie problem z transportem.

Karlito moze zgadamy sie na jakis wiekszy tur i sprobujemy zwiesc nasze armie chaosu na wystawe :) Bede mial motywacje by swoje graty pomalowac :D
Spoko nie ma problemu.
Ja też czekam na moich pierwszych Skullcrusherów, Festus już stoi na biurku i czeka na decyzję o malowaniu.
To bedziemy sie zgadywac i bede dawal info o progresie w malowaniu :D

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Tylko Ty się weź za to malowanie wreszcie bo na razie to tylko zapowiadasz że się zmobilizujesz i na tym się kończy ](*,)
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Karlito pisze:Tylko Ty się weź za to malowanie wreszcie bo na razie to tylko zapowiadasz że się zmobilizujesz i na tym się kończy ](*,)
+1

ODPOWIEDZ