Kozie Sukcesy i Porażki

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Re: Kozie Sukcesy i Porażki

Post autor: Khuman »

reklamowanie podobno jest zabronione :P

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Dzięki za zwrócenie uwagi :mrgreen: Już sie poprawiłem.
Proszę wybaczyć ale to specyfika Krakowskiego środowiska.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

CAR2N
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Kraków

Post autor: CAR2N »

A o jakim sklepie mowa bo nie wiem nic ? :mrgreen: Jutro powinien AB-ek dojechać , będzie co poczytać w weekend :twisted:
WFB playing since 1994

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Wpadnij jutro http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=24&t=34513 :wink:
Ja nie na turniej to chociaż towarzysko :wink:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

CAR2N
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Kraków

Post autor: CAR2N »

Gdybym to ja mial czas ... Po tygodniu to tylko spac sie chce caly dzien .

PS: mam juz nowy imperium AB , i musze stwierdzic ,ze jak dla mnie lipa , nie czaje tych mechkoni , itp gadzetow , chociaz te gryfokawalerie za 58pkt model moga siac postrach z sv1+ i uderzeniem nie gorszym jak minos.

Nie wiem kto tworzy coraz durniejsze AB-ki ,ale jak tak popatrze to max komercha skierowana do wiadomego klienta ;) szkoda ,oby nowy bestiobook (za 3 lata) nie byl tak mierny :(
WFB playing since 1994

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

ch*j mi w czoko pochwa' le się.
Dziś zająłem 4 miejsce na lokalu w ..Nikozji 8) bestiami oczywiście. Mimo iż na emigracji
sieje spustoszenie niczym esperal. Na starcie miałem woch, następnie TK i WE na deser.
Jak zejdzie mi faza po dragach i emocjach wrzucę rozpe do działu :wink: trzeba jednak być szczerym, nikt nie znał tej armii, w zasadzie gracz woch myślał że to jednostki z jego booka #-o pozdr kozy :wink:

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

:lol2:

GZ :)

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

CAR2N pisze:Gdybym to ja mial czas ... Po tygodniu to tylko spac sie chce caly dzien .

PS: mam juz nowy imperium AB , i musze stwierdzic ,ze jak dla mnie lipa , nie czaje tych mechkoni , itp gadzetow , chociaz te gryfokawalerie za 58pkt model moga siac postrach z sv1+ i uderzeniem nie gorszym jak minos.

Nie wiem kto tworzy coraz durniejsze AB-ki ,ale jak tak popatrze to max komercha skierowana do wiadomego klienta ;) szkoda ,oby nowy bestiobook (za 3 lata) nie byl tak mierny :(
z tym 3 lata to taki szczal czyza dlugo cpalem i przegalilem??

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Turniej w krk.
Rozpiska:
1 Bray Shaman @ 150.0 Pts
General; Lore of Beasts; Magic Level 2; Braystaff
Ruby Ring of Ruin [25.0]
Scroll of Shielding [15.0]

1 Gorebull @ 247.0 Pts
Frenzy; Heavy Armour; Shield; Battle Standard
Gnarled Hide [15.0]
Ram Horn Helm [15.0]
Sword of Battle [15.0]
Luckstone [5.0]

38 Gor Herd @ 321.0 Pts
2ndWeapon;FCG

10 Gor Herd @ 85.0 Pts
2ndWeapon; Musician

5 Ungor Raiders @ 30.0 Pts
Short Bow

5 Ungor Raiders @ 30.0 Pts
Short Bow; musican

5 Minotaurs @ 325.0 Pts
Great Weapon; Light Armour; Musician

25 Bestigor Herd @ 345.0 Pts
FCG; Standard of Discipline [15.0]

5 Harpies @ 55.0 Pts

Models in Army: 95
Total Army Cost: 1600.0

1 Bitwa z OK. Ogolnie bardzo fajna bitwa 1 tura szachownaie się, jednak przeciwnik nie docenił 5 minopsów z GW i Gorebulla bo Arachna spadła już w 2 turze. Pozniej duże gory wpadły z minosami w savage i złamali ich, niestety nie dogoniłem. Przeciwnik szarżuje 9 Troli w moje Bestigory i łamie trole które ustały na 1;1 :? Co zaważyło o wyniku. 14:6 do przodu a nie 20;0.

2 Bitwa SKv i B&G. Zaczynam podszedłem delikatnie, z magi niewiele zrobiłem majac słabe czary. Pozniej przeciwnik na pałe szarżuje 4 oddziałami! Slaves i Clan raty w bestigory z czego slave pala :twisted: Monki z BSB i Gienem w środku pala w moje duże gory a kolejne Clanraty w harpie i dochodzi. Abona w minosy i też pali. Moja tura Minosy w Abone i zjadają ją w 1 ture walki. Bestigory dożynają clanraty. W następnej minosy dostają od monków szarże na bok z Gorkiem. Niestety Łamie mnie ale zabijam mu generała. Ostatnia tura Gory wsparte 0 z beast wpadają od tyłu ( bo tak akurat się ustawił przeciwnik zaganiajac mionosy ) i łamią je bez problemu 19;1 dla mnie.

3 Bitwa Imp na samej kawie demisiach i ST. Imp zaczyna. Popełniłem błąd bo mogłem pozwolić przeciwnikowi wpaść w 2 turze 4 demigryfów w moje Bestigory a tak troche źle je odgiołem i przez to straciłem bestigory z generałem. ST po tym jak lekko przetrzebił gory dostał szarże od Minosów od boku i spadł 1 ture (3 duży monster zabity w 1 ture przez minosy! :D ) Jednak Pozniej gory dostay szarze od demków i bsb i też spadły wkoncu za to ja minosami zajadłem jeszcze jedne Demki przeciwnikowi i zabiłem maga. Ogolnie gdybym lepiej zagrał wygrał bym to i wskoczył bym na top a tak to 7;13.

5 miejsce na 16 osob. Jak na 1 turniej bestiami czuje się usatysfakcjonowany.

Pozdro
GarG
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

buniek
Chuck Norris
Posty: 443

Post autor: buniek »

A te gory coś zrobiły wgl? Bo IMO bez 206BSB gory ssą... W każdym razie, gratulacje wyniku, ja na swoim pierwszym turnieju bestiami byłem 3... od końca ;)

Tak mi się wydaje, że przydałyby ci się jakieś rydwany (miast gorów), są naprawdę niezastąpione gdy trzeba mordować skinki (ale jak gory się sprawdziły, w co wątpię, to ich nie wywalaj), driady albo inne MSU barachło, i tych bestigorów wgl coś mało (ze 30 by było gites), harpii obowiązkowo 2x5. Jenerał może na luzie popylać w raiderach, np. 10 raiderach... no ale to takie moje refleksje dot. rozpy.

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

gralem na tym samym turnieju co Garg i bylem 11 na 21 osob o tez uwazam za calkiem spoko wynik biorac pod uwageze byl to 1 tur bestiami

mialem

2xLore of Beast
shaman Stoneherd
shaman Ruby ring, DS
wargor bsb save na 2plus(bez 2h bo mala pomylka zaszla przy drukowaniu rozpiski...)

35gor fcg
32gor fcg
10gor
25 bestigor fcg dyscyplinka
2x5 harpie
2x5 raidersi

pierwsza bitwa orki 18:2
druga OK 20(byl to scenriusz blood and glory i szarza na 15 cali bodajze piechoty ogrowej co przesadzilo o wyniku walki gdzie z impatow spadlo 7 bestigorow...)
trzecia bitwa WoCh gdzie wynik wyniosl chyba 13:7 dla Wochu, ale gralem z moim koleg dla ktorego byl to pierwszy tur dlatego tez nie mialem cisnienia na wynik

generalnie gdyby nie szarza na dlugi dystans 2 walce ogrow to utrzymalbym sie gdzie w top 5 a byc moze stoczylbym bratobojcza walke z Gargiem:P Bestie sa zajebiste i mam nadzieje ze ludzie nadal beda mowic ze bestie obssysaja gdyz to tylko powoduje ze ludzie nie wiedza jak z znimi grac:P
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

niewiedzą jak grać z nimi bo mało kto nimi gra a ogranie jednak jest ważne, nawet dla ludzi którzy graj tą armią, inaczej myśli się o swojej armii jeśli się widzi jak inni nią grają i jakie mają pomysły, pamiętam bitwę z Crusę, on grał Lizakami, widziałem na jego twarzy nieco brak pomysłu na grę, co prawda nie gram na klockach więc w tym mógł być problem większy dla lizaków, 12 / 8 chyba wtedy się skończyło :)

Pozdrawiam Szanownego Pana :D

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

buniek pisze:A te gory coś zrobiły wgl? Bo IMO bez 206BSB gory ssą... W każdym razie, gratulacje wyniku, ja na swoim pierwszym turnieju bestiami byłem 3... od końca ;)

Tak mi się wydaje, że przydałyby ci się jakieś rydwany (miast gorów), są naprawdę niezastąpione gdy trzeba mordować skinki (ale jak gory się sprawdziły, w co wątpię, to ich nie wywalaj), driady albo inne MSU barachło, i tych bestigorów wgl coś mało (ze 30 by było gites), harpii obowiązkowo 2x5. Jenerał może na luzie popylać w raiderach, np. 10 raiderach... no ale to takie moje refleksje dot. rozpy.
Napisałem co zrobiły gory które wpadły na tył monków. Imo wygrały bitwe, a 206 nie moglem wrzucic na 1600 pts ( tak tak bestie nie miały ulg ). majac gorebulla który sie splacil wielokrotnie. Rydwanow nie mialem gdyż cały turniej zawdzieczam Dibowi ( dzięki! ) bo pożyczyl mi figsy bo mi się nie chciało po swoje jechać do domu a on miał jechać na rydwanowej rozpie. Besigorów wiecej nie moglem mieć gdyż ograniczenia 350 pts. za odział/model. A harpii wiecej nie potrzebowałem poza tym nawet ich bym nie zmieścił. Btw. 8 LD w 12 calach robi swoje :P

Caledor polecam się na przyszłość o tym co rozmawialiśmy ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

10/10 Khumek ^^

co do gorebulla to ja bałbym się zrobic go BSB - jeden oblany break i lezy ; ( a ja po Poznańiu uważam ze oblany break zawsze się może zdarzyć, kiedy majac doombulla od tyłu ironów i żeby wygrac combat potrzebowałem z 9 atakó zadać 2 rany a zadałem 1ną to uważam ze głupie breaki się zdarzają ; p
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Nie porównujcie małych ptk do dużych... Na małe Gorebull Jest na prawde mocny.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Garg - przeczytaj. ja nie czepiem się gorebulla, choc złożyłbym go inaczej - danie na neigo BSB imo było ryzykiem i tyle ; )
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

Garg a bedziesz gral na Strychu na minosach?
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Bardzo długo w Krakowie byłem jedynym władca Kóz a teraz:
Ja, Caledor, Stone, Archeolog (jak wróci), Garg na gościnnych występach, i może Qc jeśli będzie częściej wpadał bo wróciły cykliczne turnieje na "Styrchu".
Małopolska Kozą stoi !!
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Na razie nie wiem czy wogole bede brał w nich udział bo nie jestem z krk a nawet z okolic wiec jestem w krk od czasu do czasu. Za to prawdopodobnie będe na następnym turnieju Ciupagi.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

Dibo! gdyby nie to ze mialem pare HE figurek z czasow malolata to bym zbieral juz od dawna beasty :D

Ale na stare lata czlowiek odkrywa przeznaczenie kopytnego stada :twisted: :twisted:
Warhammer to nie jest sport

ODPOWIEDZ