Konwersja Shagotha

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
xaurus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Grodzisk Maz. Milanówek, Podkowa L, Wawa

Konwersja Shagotha

Post autor: xaurus »

Witam, konwertuje sobie Shagotha. Miałem nogi i łapki oraz ogon od nowego smoka od DE oraz głowę Mantikory. smoczy korpus, tułów shagotha z ramionami to ulepek z gs.
Dla porównania fotka z gigantem:

Obrazek

Obrazek

Mam problem z rękoma do shagotha, przymierzałem black orkowe łapki wyglądają fajnie ale wydaje mi się że są trochę za małe szczególnie dłonie i trochę przy krótkie przedramiona...

Obrazek

zakupiłem łapki od Cygora ale te z kolei wyglądają jak hodowane na sterydach. Nie sadziłem że to bydle jest tak przykokszone :/ Jeśli ich użyje będę musiał praktycznie od nowa robić górna cześć korpusu.

Obrazek

i zastanawiam się które Waszym zdaniem wyglądają lepiej? Czekam również na jakieś sugestie odnośnie samej konwersji.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Pomysł fajny. Ważne, być dobrze wykończył. Co do łapek to może po prostu te od Cygora lekko przytniesz(ramiona) i dolepisz trochę mniejsze mięśnie? Przedramiona są nawet ok. Tylko te ramiona potężne.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Czekam na koniec :D cos fajnego sie szykuje :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
xaurus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Grodzisk Maz. Milanówek, Podkowa L, Wawa

Post autor: xaurus »

zamontowałem ramiona od Cygora, powiększyłem znacznie klatę i nałożyłem podstawowe kolory.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zastanawiałem się czy dawać mu broń ale nie bardzo mam coś co by pasowało i ładnie wyglądało. Oryginalny Shagoth ma rogi, zastanawiam się czy mojemu tez dorobić.


Zapraszam do komentowania.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Rogi byłby fajne ;)

Awatar użytkownika
Matysz
Mudżahedin
Posty: 215

Post autor: Matysz »

Sutki mu dorób :P

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Matysz pisze:Sutki mu dorób :P
+1
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
xaurus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Grodzisk Maz. Milanówek, Podkowa L, Wawa

Post autor: xaurus »

sutki były ale odpadły, będę musiał jeszcze raz przykleić :D

ODPOWIEDZ