Cahir's paćkanie.

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Cahir's paćkanie.

Post autor: smiejagreg »

Myślę, że powinieneś się jednak zdecydować, w jaki sposób chcesz malować ten chaos - wygląda, że wahasz się pomiędzy monochromatycznym, ciemnym chaosem, a oczojebnymi próbami NMM (?)... Osobiście zdecydowanie jestem za tą pierwszą opcją - oczojebność zostaw dla demonów, chociaż w zasadzie to i demony świetnie wyglądają ciemniejsze....
Taka mieszanka stylów malowania jakoś do mnie nie trafia...

Awatar użytkownika
cahir
Falubaz
Posty: 1025
Lokalizacja: Londyn

Post autor: cahir »

Nikt nie zauważa, że Lordunio został pobłogosławiony przez Khorne'a i dostał silną łapę. :(

Teraz dokleiłem mu naramiennik i to przejscie z metalu do czerwieni nie wygląda tak brutalnie.
"Jeździec patrzy na nią. Ciri widzi błysk oczu w szparze wielkiego hełmu, ozdobionego skrzydłami drapieżnego ptaka. Widzi odblask pożaru na szerokiej klindze miecza trzymanego w nisko opuszczonej dłoni."

Awatar użytkownika
Matysz
Mudżahedin
Posty: 215

Post autor: Matysz »

cahir pisze:Nikt nie zauważa, że Lordunio został pobłogosławiony przez Khorne'a i dostał silną łapę. :(
Raczej baby długo nie miał :D
cahir pisze:Teraz dokleiłem mu naramiennik i to przejscie z metalu do czerwieni nie wygląda tak brutalnie.
Wrzuć fotkę.

ODPOWIEDZ