DMP 2008 - Polcon, Zielona Góra

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

Okazało się jednak, ze przeciwnik, mimo młodego wieku, wie jak grać w Warhammera
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: omało z krzesła nie spadłem :P

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1557
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

więc aż rwałem się, żeby zmasakrować jakiegoś dzieciaka
Mnie bardziej rozwaliło to :wink:

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

a przeciez fisch to taki slodki chlopaczek... :twisted:
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Mor
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: Mor »

:P

kędzi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124

Post autor: kędzi »

Dmp jak zawsze robi wrazenie,choc nie poszlo najlepiej 4 gra,ktora miala byc dla nas najwazniejsza nie wyszla tak jak powinna, a szkoda bo apetyt na lepsze miejsce byl
Ja osobiscie zadowolony jestem ze swoich wynikow i to co moglem zrobic wlasciwie zrobilem tak jak nalezy.Chcialbym rowniez dodac ,ze WE gralem tylko jedna bitwe wczesniej i wlasciwie DMP mialo pokazac jakim jestem graczem

1 BItwa i Vc na 12kosciach magii przeciwko moim 4 i 17:3 do przodu(z kapitanem plew z pd)Najfajniejsza gra na turnieju

2 Bitwa z Mortalowym chaosem Yarmy z Rogatego szczura A i kolejnych 12 kosci magii,ale ostatecznie 11:9 do przodu

3 bitwa i XIII K. ALFA i tu wzialem na klatke demony,wszystko szlo dobrze do momentu kiedy stojacy z wielkim slaneshowym demonem treeman(mial chronic highborna przed terrorem)i highborn w czelendzu pada po 3 szoteczkach na kostce i oblaniu wsv na 3+ przy pierwszym rzucie,po wczesniejszym zadaniu 3 ran straznikowi oraz zatrzymaniu sie na 5 fleshoundow szarzujac z boku driadami i przodu wildami(14 atakow nie zabija zadnego z nich, za to one zabijaja 1 driade i4 wildow) Ostatecznie 17:3 dla przeciwnika
4 Bitwa i Oko Terroru Gra z Chadecja, czyli armia na ktora nie chcialem trafic i wynik 10:10(taki wynik mial byc ugrany)

5 Bitwa ze Strefa i DE na smoku .Gra z doswiadczonym jakby nie patrzec graczem.Tu nie majac nic do stracenia rozpoczalem bitwe z wyjsciem ku przeciwnikowi i ostatecznie 20:0 dla mnie
ps.BLACK GUARDS to złłłłłłłło(rozmontowywalem to 2 treemanami i wardancerami z boku.

Swoje zrobilem z czego jestem bardzo zadowolony(grajac 2 raz w zyciu ta armia)Warto tez dodac ze 2 razy wystawiany bylem jako pierwszy

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Fisch pisze:Pierwsza bitwa z Zielonym Smokiem (troche początkujący gracze ale okazalo się, że sprawili nam spore kłopoty.)
Trochę początkujący? Jeden z nas grał 5 bitwę wampirami, a dwójka z nas gra od roku...
W sumie, gdyby nie to, że Dębek mnie zmasakrował to byłoby lepiej, no ale... Nie będę nic mówił. ;)

Dziękuje wszystkim przeciwnikom za fajną i przyjemną grę (no prawie wszystkim, prócz jednego gracza WE...) oraz mega klimat mastera. :D
Fajnie było w końcu zobaczyć "gwiazdy" sceny batlowej i tak dalej.

Może nasz prezes pokusi się na małą relacje, ze strony plewy (czyli ode mnie):

1. Jeźdzcy Hardcoru (dlaczego takie plewy jak my, dostaliśmy takich wymiataczy na dzień dobry? heh :P ) Bitwa z Dębkiem i jego bretonią, wynik 0:20.
Generalnie nie będę komentował za dużo. Przez całą grę zdałem 1 brejka i 1 panike, potem wszystko się posypało... Pierwsza bitwa na masterze załamka :P

2. Bitwa z klubem Fenix, z WE 8:12 w plecy.
Najlepszy przykład z bitwy: 30 łuczników przeciwnika ubija moich 10, a ja swoimi 40 ubijam jego 5... I tak non stop, ehh...
Wildzi, którzy odbili się od herosa na orzełku, lord biegacz, który nie zdał terroru na 10 LD. ;)
Generalnie do dupy.

3. Bitwa z Składem Rogatego Szczura, na czele Kędzierson. ;)
Gralem z kolegą od dwarfów, wynik 10:10 (idealny remis 774 pkt do 774 ;) )
Najlepsze i najbardziej luzacka bitwa ze wszystkich. Przeciwnik spoko, ogólnie to i postrzelaliśmy i poklepaliśmy się ;)
Ale akcją roku jest 2 x 40 łuków po klocu longów, efekt taki, że został than i jeden ( 1 !! ) long. ;)

4. Bitwa z młodym graczem Animosity Delta, O&G, wynik 20:0 do przodu.
Po raz pierwszy udało mi się wbić masakrę do dosłownie zera. Zginęło mi 4 łuczników z jednej dyszki, 1 łuk z drugiej, 2 driady i 1 wild.
Bezstresowa gra, wszystko szło jak chciałem. Po 2giej turze już widać było kto rozdaje karty w tej partii. ;)

5 bitwa nierozegrana, bo chłopaki z Legionu Beta zmywali się na pociąg i poprosili o remisowe rozstrzygnięcie co nam też było na rękę, bo mogliśmy jechać wcześniej...
________________________________________________________

Kibicowałem Strefie Zero z Leśnikiem na czele, żeby byli na podium, no ale niestety nie udało się. I tak gratulacje chłopaki. ;)

Reasumując całego mastera ujme to w jednym słowie:
zajebisty !!

Awatar użytkownika
nightclower16
Mudżahedin
Posty: 229
Lokalizacja: SNOT - Gdańsk

Post autor: nightclower16 »

Kołek pisze:
Okazało się jednak, ze przeciwnik, mimo młodego wieku, wie jak grać w Warhammera
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: omało z krzesła nie spadłem :P
:D
nie dziwię się Ci Kołek , przecież naszemu dzielnemu Dżejdżejowi stuka niedłufo 17-nastka ... ;)

ptasznik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 147
Lokalizacja: 3Miasto

Post autor: ptasznik »

wlasnie mnie wypuscili...

gratulacje dla SNOTA

jeszcze raz sorry, ale widze ze kolek dal rade wiec wyszlo wam na dobre :wink:

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Narazie tyle zdołam napisać relacja wkrótce


Panowie wynik przeszedł moje oczekiwania - jesteście zajebiści
A co najważniejsze b. równi jako zespół. Nikt nie nazwał nas czarnym Koniem, ale nikt też nie bardzo wie skąd tak naprawdę wzięła sie na 6tym miejscu nasza drużyna.

Nie przegralismy z żadna drużyna.
Ba 2x remisy były na nasza korzyść Razz

Byliście niesamowici
Dziekuje:
Robertowi Brzezinie za to że Cisnął, każd**o którego mu dałem.
Tomkowi Musiałowi za to że walczył do końca, armia która głownie grał w 6ed. Stanął na wysokości zadania jako gracz i dowódca miał remisować i robił to. No i jak diabeł prowadził Auto Wink
Maciejowi Szawicy za to ze nie przejmował sie przeciwnikami dzielnie walczac na pierwszym stole. No i że jako rodowity Wrocławianin chciał grać ze Ślaskiem.
Wreszcie Łukaszowi Dudzicowi, ktory pomimo niekorzystnych parowań, dawał rade ratować pkt kiedy było trzeba, a nawet nabijać jak bylismy w potrzebie.

Dzieki wam chłopaki i Ślaskowi że nie było wstydu i pojechalismy i wrócilismy jako zwycięscy !! w 5squadów Smile

Nasze 6miejsce i zaledwie kilka pkt roznicy miedzy czołówka i nami daje mi wielka satysfakcie, że jako kapitan prowadziłem tak swietnie zghrany zespół, choć w zasadzie nie miał on sie kiedy dograć zwazywszy na odległosci.


Gratuluje innym Ślaskim druzynom
szczególnie córom górników miesjca w pierwszej 10 Smile

Gratuluje orgom, przerósł moje oczekiwania ten turniej. Zdecydowanie lepszy niż Warszawski sprzed roku. (no moze poza dyplomami przydałby sie za 6te miejsce :P
JJ za pomoc sędziowska (w sumie to tylko jego widziałem :wink: ) jesteś wielki ! ;)

Dziekuje przecienikom.
Do zobaczenia, mysle że za rok :!:

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Jerzyn pisze:dlatego za rok powinien byc powrot do systemu match-pointow :P moze z jakimis lekkimi modyfikacjami :)
Popieram w 100%

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

Dalmar pisze:
Jerzyn pisze:dlatego za rok powinien byc powrot do systemu match-pointow :P moze z jakimis lekkimi modyfikacjami :)
Popieram w 100%
ile miejsc wyżej byście wylądowali ;)?
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

szafa@poznan pisze:
Dalmar pisze:
Jerzyn pisze:dlatego za rok powinien byc powrot do systemu match-pointow :P moze z jakimis lekkimi modyfikacjami :)
Popieram w 100%
ile miejsc wyżej byście wylądowali ;)?
Na pewno wyżej niż Wy [-(
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

A ja nie popieram, bo w tym roku przykladowo, pięc (moim zdaniem zeby nikt sie nie obrażał) najlepszych druzyn Snot/Moria/Rogaty/Shaker/Inkwizytor grali pomiedzy soba następującą liczbę bitew:

Snot 3 RS/Inkwizytor/Earthshaker
Moria 1 RS
Rogaty 2 Moria/Snot
Shaker 1 Snot
Inkwizytor 1 Snot

W systemie meczpointowym snot mialby bardzo male szanse bo najprawdopodobniej mialby 3 remisy, Rogaty dwa remisy, pozostale 3 druzyny walczylyby o podium najlepszym bilansem bitew. W tym roku wygrała druzyna, która grała rowno i wygrywala nawet minimalnie ale jednak! kazdy mecz. Rok temu 54-46 i 55-45 to by byly remisy.


Młody
IV Bitwa - Rogaty Szczur Alfa
Moim zdaniem był to najmocniejszy skład z tych z którymi przyszło nam grać, a wynik mnie pozytywnie zaskoczył Wink.
Pairing:
TK-Demony 16-4
VC-Chaos 13-7
Skaven-WE 9-11
Empire-VC 6-14
Demony-Empire 12-8

Generalnie to był najgorszy pairing jakiemu przyszło nam stawić czoła, Rzymek standartowo zbierał wpierdol, Kołek z założenia remisował, podobnie Thurion, Adrian miał lekko wygrać, a ja dostałem najgorsze na mnie demony jakie tylko mogły być. Man of the Match, mimo wszystko Kołek Wink, udało mu się zmusić smoka Chaosu do testu LD, no i jak to z reguły bywa w tym wypadku zawsze się go oblewa Wink. Mi się udało szybko zablokować demonom ruch, tak że generalnie podjeżdżało po parę oddziałów, a nie wszystko naraz dzięki czemu nie było większego problemu z wygraną, no i Kamil chyba pierwszy raz spotkał się z Destroyerem na lordzie, widać że nie był zbyt ograny Wink.
Jandy nie grał podajże od 2 lat a grywał wood elfami. Kodex demonów pokazałem mu dopiero rano w sobotę już na sali :) gdybym ja grał demonami może byłoby inaczej ;) ustawiłbym sie przykładowo 26,01" od rydwanów :) i nie chował BSB, który byłby w psach niezabijalny. Po dozstawieniu puchar był już prawie nasz , no ale nie wyszło :D

Z pozostałej naszej ekipy Krasus gra tylko lokalnie Szmaja to już wogóle szkoda słów :D tak obsysał, jedynie Yarma jeździ czasem na mastery. wiec 3 miejsce powinno nas zadowalc mimo ze zabraklo bardzo niewiele, na przykład zdanej paniki na smoku Yarmy.

Za rok ścisnę chłopaków zeby pograli mocniej przed DMP moze Jankiel i Buszman wrócą do gry i puchar wróci na swoje miejsce ;>

mimo narzekań z mojej strony wielkie migające morze i falujące gwiazdki dla Rogatego :D

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

Kruti pisze:
szafa@poznan pisze:
Dalmar pisze: Popieram w 100%
ile miejsc wyżej byście wylądowali ;)?
Na pewno wyżej niż Wy [-(
Nieprawda :) remis (53 punkty) w trzeciej, porażka w piątej bitwie (3,5 matchpointów), u nas zaś 3 zwycięstwa i dwa remisy (4 mp).

Sorry winnetou, mielibyście dokładnie tyle samo punktów co nasz drugi i trzeci skład, czyli nadawalibysicie sie na drugi-i-pół-skład strefy ;)

pozdro :)
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
yarma
Chuck Norris
Posty: 664
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Świebodzin

Post autor: yarma »

Robson pisze: ...
mimo ze zabraklo bardzo niewiele, na przykład zdanej paniki na smoku Yarmy.
...
Żeby to chodziło tylko o panikę to bym to przebolał. Ale to był cały ciąg rzutów jak z jakiegoś psychodelicznego snu
Oddział wrajtów dostaje 2 plazmy z helki na glowe. 4 jedynki na ranienie. zostaje jeden, w swojej turze dorabia kilku akurat tylu zeby na styk dojśc z popychaczki z IFki w jazde Tzeentcha ktora nie zdaje terroru na 9 i panikuje smoka na 9 wszyscy szczęśliwie wybiegają z tego snu za plansze...
Ale dobry generał by to przewidział :)

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1557
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Tia...to już jest znane jako "trik z wrightami" albo "Zrób komuś Kołtana" ;)

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Właśnie dotarłem do domu.. Za kilka dni wracam do ZG po samochód. Ogólnie przez tą awarię cały wyjazd zupełnie nieudany :(

Chciałem bardzo podziękować Hrabiemu i Jego ojcu za pomoc z załatwianiem mechanika etc. Bez Was byłbym już w totalnej dupie. Mam nadzieję, że zdołam się jakoś odwdzięczyć kiedyś, z tym że w jakichś sympatyczniejszych okolicznościach.

Cóż więcej mogę dodać - gratuluję organizatorom udanej imprezy, zwycięzcom wygranej, dzięki przeciwnikom za bitwy, a mojej ekipie za całokształt :)

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

yarma pisze:Żeby to chodziło tylko o panikę to bym to przebolał. Ale to był cały ciąg rzutów jak z jakiegoś psychodelicznego snu
Oddział wrajtów dostaje 2 plazmy z helki na glowe. 4 jedynki na ranienie. zostaje jeden, w swojej turze dorabia kilku akurat tylu zeby na styk dojśc z popychaczki z IFki w jazde Tzeentcha ktora nie zdaje terroru na 9 i panikuje smoka na 9 wszyscy szczęśliwie wybiegają z tego snu za plansze...
Ale dobry generał by to przewidział :)

Popłakałem sie ze smiechu jak to przeczytałem :lol2:

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Bo ty gogol jesteś dobrym generałem :D :) :o

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

gogol rozłupał jerzynowi jednym strzałem z klopy 970pkt, więc jest dobrym generałem :)

ODPOWIEDZ