Dyskusja o balancing patchu

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

mi sie mimo wszystko BP+R podoba, cel moim zdaniem zostal osiagniety.. wszyscy amatorzy Demonow ktorzy sie rzucili na nie z racji PG zaczeli grac DE czy czyms innym ;), Demony nadal sa mocne a nie sa juz jakies turbo jednokopytowe czy mega tępe

jedno co mi sie nie podoba to DD horrorowe, nie rozumiem tego zapisu, jak ktos jest inteligenty i umie grac to szybko zlikwiduje 5 horrorow z danego oddzialu i zwazywi je po calosci... a tak to tylko wprowadza sie oddzialy 30-40 horrorow ktore sa duzo bardziej tepe od 10tek

pzdr

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Shakin' Dudi pisze:jakos z niczym co wymieniłeś nie miałem problemu....problem dotyczył jedynie demonow na które ludzie nauczyli się grac.
Iloma armiami z tym grałeś? Bo właśnie o to chodzi, że masz baaardzo nierówne matchupy
Release the Przemcio!

Paku
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Paku »

CzarnY pisze:
Shakin' Dudi pisze: ...
-4x RBT, pierdyliard kości i arcymag z Book of Hoeth
...
Cóż jestem w stanie coś takiego akurat wystawić :wink:

Zresztą bardziej powinieneś obawiać się SD, 4 Bolce, BSB, Caddy + reszta

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2632
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Paku, ciebie sie nie boje nawet jak bedziesz mial 2 SD ;) ;) , tak samo jak sie nie obawiam wielu innych rzeczy ;)

Trikk, nie bede wchodzic w dalszą dyskusje, odpowiem jednak na pytanie:
z DE- Vampirkami, Khemri
z HE- Vampirkami, Khemri, Empire...i kilkoma innymi ;) przez tyle lat była okazja
z VC grałem i przeciwko i samemu, wiec mniej wiecej orientuje sie jakie ta armia ma zalety i wady...
z Empire - także tym i przeciwko temu, zapytaj sie kogos z czołówki to ci każdy powie że czołgi to przeżytek, a altar to stojące i nie zarabiające na siebie pudło

Wspomnicie moje słowa: BP działac bedzie do ukazania nowego booka lub dwoch: bo po co ingerowac w kazdy wydany przez GW podrecznik?

wyłączam się z dyskusji, pa :)

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Shakin' Dudi pisze: Wspomnicie moje słowa: BP działac bedzie do ukazania nowego booka lub dwoch
oby :P moja rozpa na 4x6 psach, 2x6 flamerach i keeperze z syrenka czeka kolejne turnieje :P

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Shakin' Dudi pisze:Paku, ciebie sie nie boje nawet jak bedziesz mial 2 SD ;) ;)
Zapraszam na turniej do Białegostoku, zagramy rewanż, dla mnie wystarczy jeden SD. :wink:
Pozdro. :D

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

A jaką armią grałeś Shakin? Bo BK z drakenhoffem plus hełm z tyłu to dla mnie absolutna masakra.

Kal - raczej trzeba założyć, ze 6ed było wyjątkiem w twórczości GW, niźli normą. Ergo siódmoedycyjne przegięcia to powrót do podstaw, a nie odstępstwo od normy. Masz więc, w większości swych tez rację.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

thurion pisze:
Shakin' Dudi pisze: Wspomnicie moje słowa: BP działac bedzie do ukazania nowego booka lub dwoch
oby :P moja rozpa na 4x6 psach, 2x6 flamerach i keeperze z syrenka czeka kolejne turnieje :P
nie zmieścisz tego na 2000 :D :D

Paku
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Paku »

Shakin' Dudi pisze:Paku, ciebie sie nie boje nawet jak bedziesz mial 2 SD ;) ;)
Dzięki za szczerość ^^

Nie ale prawda taka, jak będzie większość nowych booków to może BP+R zawiesić bo głupio żeby ciąć 9 armii nowych dla 5 starych na przykład.
A kontynuując, zastanawiam się czy jak przyjdzie 8 edycja i znowu zaczną wydawać booki to czy GW troche pomyśli czy znowu będzie szopka z CS, etc.

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1289
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Paku pisze:GW troche pomyśli
Zastanow sie, to nawet glupio brzmi...
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

RAFIX pisze:
thurion pisze:
Shakin' Dudi pisze: Wspomnicie moje słowa: BP działac bedzie do ukazania nowego booka lub dwoch
oby :P moja rozpa na 4x6 psach, 2x6 flamerach i keeperze z syrenka czeka kolejne turnieje :P
nie zmieścisz tego na 2000 :D :D
Ale na 2250 już tak ;)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5350

Post autor: Tutajec »

slanesh uprzedziłeś mnie ,zobaczcie co robi GW oni nie myślą żeby ta gra miała fajny klimat ,nie ma już rzeczy typu SOC akcja w starym świecie chyba się zatrzymała i wogle pola bitew już nie wyglądają racjonalnie

GW robi to co się sprzeda prawda jest okrutna ale myśle że najlepsze czasy battla już mineły

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

GW robi to co się sprzeda prawda jest okrutna ale myśle że najlepsze czasy battla już mineły
Gadasz jak emeryt.

Wfb wygląda dużo lepiej, niż w VI edycji, bo rozpiski są dużo ciekawsze i bardziej zróżnicowane. Nawet te demoniczne.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

Ja może jeszcze powróce do narzekania na orki.
ile TK wystepuje na masterach pokroju Lublina czy Bydzi?
na te punkty TK NIC nie ugra ale zadnego posta o tym jak na razie nie zauwazylem...

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

noi w VII rozbudowa biurokracji w lidze osiagnela nowy poziom.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Pytanie do BP ..w jaki sposób on ogranicza HE?? Czyżby upodobano sobie homo? Dają coś w zamian :lol2: ?

Nie można było zrównać wszystkich BSB pod względem noszonego sprzętu to nie było oczywiste prawda?


Świetnie jest zabrać imperium czołg i zrobić 0-1 a smoki zostawić ...można latać z 2 po stole majac wszystko w nosie bo co zrobia 2 armaty ?? bądź szaszłykowac wszystko 4 bolczykami i mieć wszystko w rzyci? Wielka szabla dla twórców i Złota Malina ..albo gówniana malina jak kto woli...

Partyjni go tworzyli??? :arrow:
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Partyjni go tworzyli???
Prędzej twój stary.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Wilqu pisze:Pytanie do BP ..w jaki sposób on ogranicza HE?? Czyżby upodobano sobie homo? Dają coś w zamian :lol2: ?

Nie można było zrównać wszystkich BSB pod względem noszonego sprzętu to nie było oczywiste prawda?


Świetnie jest zabrać imperium czołg i zrobić 0-1 a smoki zostawić ...można latać z 2 po stole majac wszystko w nosie bo co zrobia 2 armaty ?? bądź szaszłykowac wszystko 4 bolczykami i mieć wszystko w rzyci? Wielka szabla dla twórców i Złota Malina ..albo gówniana malina jak kto woli...

Partyjni go tworzyli??? :arrow:
Jestem ciekaw czy bys lepiej wymyslil niz Ls.. Jankiel nie dawaj się ;) Odwaliłeś kawał dobrej roboty ;)

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Wfb wygląda dużo lepiej, niż w VI edycji
Nie masz racji ;). Jest pare plusów ale jest duzo wiecej minusów.W 6 decycji nie było patchy, restricted itd. Za czasów 6 edycji było wiele stron klubowych,po każdym turnieju były zdjecia do obejrzenia, ludziom sie chciało pisac wiecej raportów - wszystko tętniło życiem.
Grało sie lepiej, było wiecej armii na stołach.Wiem ze jest to podyktowane tym ze wszyscy sie starzejemy , mamy prace, żony rodziny itd.Nie ma nowych ludzi z checia do robienia czegos.Nie ma napływu młodego pokolenia z jakimś zapałem.Młodzi powinni przejmować pałeczke w organizowaniu turniejów itd a nie robia nic (u nas jest wyjatek bo Młody zapieprza za dwóch).Nie ma tez nowej krwi i jakis szczyli-talentów :) jak kiedys mlody.
Dla mnie 6 edycja to były najfajniejszy czas w battlu.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Erraty zawsze były. Stron klubowych nie odwiedzam, ale w mojej okolicy zarówno Rogaty Szczur jak i Adastra stronki swoje mają. Co do kwesti starzenia się - jest ona jak najbardziej słuszna, jednak liczba graczy raczej się zwiększa.

ODPOWIEDZ