Blog VegaMStudio

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Zablokowany
VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Re: Blog VegaMStudio

Post autor: VegaMStudio »

Obrazek
w fotce celowo zmieniłem kontrast by było widocznych więcej szczegółów

nieważne
Plewa
Posty: 9

Post autor: nieważne »

Całkiem fajnie wygląda. Oby tak dalej :wink:

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

coraz mniej orczy na moje oko
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Miszczu
Chuck Norris
Posty: 429

Post autor: Miszczu »

Dla mnie to TK ( o rysach orka) 8)
-----------------------------------------------------------------------------------------
"kiedy ludzi kupa to i rycerz dupa"

Awatar użytkownika
TomaszT
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: Krakow (chwilowo na wygnaniu ;) )

Post autor: TomaszT »

Jakość samego ulepka jest jak najbardziej na najwyższym poziomie, jednak przez tą ilość zmarszczek i załamań na twarzy wygląda to faktycznie coraz mniej na orka. Mi to bardzo przypomina tego człowieka skałę z fantastycznej czwórki. ;) Nie wiem jaki chcesz osiągnąć efekt końcowy, ale ja bym np policzki trochę mu wygładził. Zawsze potem możesz dorobić jakąś szramę lub dwie.

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

heh no pocisnąłem go za bardzo już poprawiłem rysy twarzy , dodam zęby i pewnie włosy i uszy żeby wypełnić boki głowy i zobaczymy w każdym razie niebawem koniec

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Obrazek
jest to pierwsze popiersie .. zgadzam się ze przez wahanie co to ma być miałem problemy z końcowym wyglądem (wszystko było na żywca bez projektów rysunków czy jakiegokolwiek pomysłu co to ma być , nabierało kształtu właściwie w czasie pracy dlatego może nie jest to szczyt możliwości ale jak na 1 raz myślę ze jako tako mi wyszło a błędów które popełniłem w czasie pracy było ..... a może i więcej :) ale człowiek na błędach się uczy , mam nadzieję ze moja praca zachęci was do dłubania i konwertowania własnych prac)
na zdjęciu jeszcze W.I.P , brakuje zębów , poprawienia lewej powieki , ścięgien szyi które połącza głowę z tułowiem no i lekka poprawka łańcucha :)

Obrazek
a to sprzęt który był potrzebny do wykonania jak widać pełna prowizorka a jednak jaka poręczna ;p

Szymek
Chuck Norris
Posty: 478
Kontakt:

Post autor: Szymek »

Świetnie, jego morda wyszła Ci genialnie. Pozdr

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

jaka skala?

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

skoncentruj sie mocniej na 3d, rysach twarzy, wyglądzie bryły (bo wyglądają trochę mało przestrzennie i płaskawe są), a mniej na teksturze skóry (która z kolei jest za głęboka i wprowadza zbędne zamieszanie). poza tym oczy i policzki mi sie nie podobają. oczy nie wyglądają jak fragment kuli, brakuje im też jakiejś symetrii. tez nie bardzo wiadomo co się z resztą twarzy dzieje. same części twarzy powinny byc mocniej zaznaczone żeby twarz była czytelniejsza. od ogółu do szczegółu;)
orka mi to też nie przypomina, przynajmniej nie takiego z wfb. no i bym go chyba mocniej zgarbił, żeby chociaż na karczka wyglądał;] jestem też zwolennikiem masywniejszych elementów zbroi u orków. no i pamietaj że nie musisz wszystkiego ulepić z GS- możesz używac innych mas (do zębów chyba przydatne twardsze, można je po zaschnięciu doszlifować na przykład a i sie chyba lepiej lepi z mniej ciągnącego tworzywa) oraz materiałów- druty, pcv itp. przydałoby się na przykład jakieś ładne kółko jako broszka czy co on tam ma na klacie:)
tyle ode mnie czekam na dalsze postepy, ciekaw jestem jak wyjdzie;]

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

oczopek pisze:jaka skala?
dokładnie 60mm ma całość do kupienia niebawem

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

fajnie wyszedl ]:-> ale oko lewe mi sie cos niepodoba no i moglby miec wieksze uszy i nos to bylby goblinek ]:->
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

max już oko poprawiłem przed zalaniem formy , niestety jedna część może nie wyjść bo pomyliłem i wlałem 5% zamiast 10% i coś miękko mi to wygląda ;p w każdym razie jak się uda to zabieram si za malowanie jak tylko zobaczę odlew bo już się doczekać nie mogę :)

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Obrazek


tak wygląda odlew z podkładem , zabieram się za malowanie , jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem takiego popiersia to zapraszam na priw. Cena to 1/3 ceny popiersia 60-80mm czyli 30-40zł jeszcze nie wiem ;p albo 30 + przesyłka albo 40 już z przesyłką , za 2 dni będzie dostępna oferta na allegro(ta sama cena) i e-bayu (tutaj 60zł) , każdy odlew jest przeze mnie opiłowany, odtłuszczony i skorygowany by był idealnym odbiciem oryginalnej pracy.
a niebawem wrzucę pomalowany model
pozdrawiam

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Już chciałem brać takie popiersie ,ale odlew trochę skiepasił model :mrgreen:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

fakt że forma mi nie wyszła , poszło jedno ucho i ząb , jednak przed wysłaniem dorabiam wszystko ręcznie ze jest identyczny , zdjęcie z podkładem strasznie spłaszczyło model w realu tak nie jest i odlew jest taki sam jak oryginał :) ...

na fotce widać obskubane ucho którego postanowiłem nie naprawiać ponieważ tak fajniej wygląda.

Awatar użytkownika
Khunag
Chuck Norris
Posty: 395
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Khunag »

Mi się też bardziej podoba z takim poszarpanym uchem, niż z tym sterczącym, mniej na goblina wygląda ;)

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Obrazek

taki sobie W.I.P skóry , połowy brązu nie będzie bo pójdzie na to jasna zieleń i jasny brąz by podkreślić dane partie bo jak na razie to jest podstawa do wyciągania skóry :) , troszkę się światło odbija bo lakierem potraktowałem dla zrównania warstw i ugruntowania pod kolejne warstwy kolorów



Obrazek

a to wygrzebałem wczoraj z szafki chyba z rok już leży :) oczywiście wip
Ostatnio zmieniony 1 kwie 2009, o 15:36 przez VegaMStudio, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

dla mnie okej :) fajny kolor skory ...
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Paczek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174
Lokalizacja: Wołów. Karak Var

Post autor: Paczek »

Ale ten kolo kolorowy :)
Ork ok sam bym lepiej napewno nie zrobił ale wydaje mi sie ze bardziej pasuje ze skóry do mumii niz do orka (chyba ze to ma byc mumia orka :D) Nie za bardzo postrzepiona itp?

Zablokowany