Kolejny turniej na grunwaldzkiej (2000 pkt) - Kraków 10 IV

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kolejny turniej na grunwaldzkiej (2000 pkt) - Kraków 10 IV

Post autor: ksch »

Oczywiście Hypnotic jest coś w Twoich wnioskach, z małym wyjątkiem - dopisz: jeśli chcesz koniecznie napieprzać się z tymi powolnymi, mało zwrotnymi, chłopakami z dzidami. Możesz jeszcze do nich strzelać, czarować (i jedno i drugie wychodzi DE zajebiście dobrze), albo po prostu olać. Nie załatwiając i trzech takich kloców możesz na 2k wytargać jakieś...18-2?
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

dzieki chlopaki za tura
fajna atmosfere macie u siebie. sielanka i zero cisnien :)
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

@Kosmo
Tak oczywiście pośmieje się ze smutne jest żalenie się na misfire , miscasty itd :D

Co do wyniku to powinienem być trzeci tylko Kapitan Ptyś zrobił dywersję i zagrał ze mną 4 tury a potem bezczelnie jeszcze powiedział że jest świadomy tego że dostał by maske a nie remis :D
Ale cóż żyje się dalej, następnym razem bede miał batog i bede poganiał :D

Turniej jak zwykle super, dzięki wszytskim którzy pomagali sprzątać.

Pzdr

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Skaven pisze:@Kosmo
Tak oczywiście pośmieje się ze smutne jest żalenie się na misfire , miscasty itd :D

Co do wyniku to powinienem być trzeci tylko Kapitan Ptyś zrobił dywersję i zagrał ze mną 4 tury a potem bezczelnie jeszcze powiedział że jest świadomy tego że dostał by maske a nie remis :D
Pokarało Cię przyjście o godzinie 9.45 zamiast o 9 :)

Rozpoczęcie turnieju miało poślizg 45 minut, druga bitwa skończyła się z opóźnieniem 15 minut. Zapewne te 60 minut wystarczyłoby na dokończenie ostatniej bitwy.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Zgadam się Kris że DE są bardzo elastyczną armią i mogą się ustawić praktycznie na wszystko. Nie do końca rozumiem o co Ci chodziło w tym poście, ale takie klocki mogą spokojnie trzymać kupę, punktów a własną magią i ostrzałem wybijać strzelców przeciwnika, co Butan świetnie robił w bitwie ze mną. Ułatwiły mu to bardzo zasada WL i lasek na środku ale bez tego też się da. Po prostu zmienia się sporo przez takie zasady, może u WE tego tak nie widać bo to armia specyficzna, ale powinna to szczególnie odczuć, bo moim zdaniem, z rozkręcaniem klocków wspartych magią i ostrzałem radzi sobie średnio.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

No nie żartuj Hypnotic, że nie rozumiesz. Masz armię, która może wypłacać przeszło 100 strzałów na rundę i dosłownie rozbebeszyć taki klocek, kiedy tylko wystawi dziubek z lasu. Antymagię masz porządną, więc też grubo w plecy nie dostaniesz. Po prostu nie ma sensu pchać się do walki z takim czymś, zanim tego nie zmiękczysz. Proste.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Kris ja w żadnym momencie nie narzekałem na moją armię, już na początku posta zaznaczyłem że jest wręcz przeciwnie, mówię tylko że zmienia się znacznie sposób gry i tyle.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Ta, ale ja Ci mówię, że nie zmienia się jakoś wielce sposób gry, bo te jednostki są podatne na wszystko inne, poza atakiem od frontu właśnie :mrgreen: I nie twierdzę, że narzekasz na armie, a że grałeś nią na pałę :wink:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

ODPOWIEDZ