BP czyli teraz nasza kolej

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bartez
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Re: BP czyli teraz nasza kolej

Post autor: Bartez »

to jak juz jesteśmy przy chęci zmieniania to może:

Forest spirit zamiast immune to psychology daje immune to fear, terror and panic :)

no i ten mithril armor 5+ save

i Glade Gurds 5+ zamiast 10+ :) :) :)

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Bartez pisze:to jak juz jesteśmy przy chęci zmieniania to może:

Forest spirit zamiast immune to psychology daje immune to fear, terror and panic :)

no i ten mithril armor 5+ save

i Glade Gurds 5+ zamiast 10+ :) :) :)
Plus skirmish na gg i byłby totalny wypas 8)
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Mi by wystarczyło jedynie to żeby magiczne ataki nie zdejmował warda driadkom :D
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

W prezentacji jednego z kandydatów do LS pojawiła się wzmianka o wzmocnieniu w BP dla WE. Gdyby miało to iść w tą sama stronę co dotychczas (przesunięcia w ilości slotów rare spacial i magiczne przedmioty) to jakbyście to widzieli, jakie przedmioty byłyby i fajne i klimatyczne w BP dla WE, jakie przesunięcia w slotach?

BSB może brać kinderdy jak zwykły noble?
możliwość powtarzania spitów jak giftów?
dodatkowe lory dla magów?
jeden dodatkowy slot rare? 1 dodatkowy slot special?
orły w specialach?
tancerze w corach kiedy generałem jest highborn?


przedmioty?

enchanted item za 20 pkt bound power level 4 z 1 z beasta - klimatyczne i dobre dla altera?
spite 25 pkt dający płonące zasięgowe ataki i przerzuty to hit w strzelaniu?
przedmiot w rodzaju acorn of ages (arcane lub enchanted item) 45?
przedmiot w rodzaju shield of ptolos (magic armour) 15?
przedmiot dający plus 2 do casta tylko dla arcymaga i tylko gdy korzysta z loren (aracne 40 pkt)?
talizman za 10 pkt działajacy na jednostkę zdejmujacy demonicznego warda?
spite za 25 tylko dla branczwrajt dający jej i dołączonego do niej unitowi driad wyjście jak z ambusha?
magic weapon w rodzaju hunting spear za 30pkt?
Obrazek

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Myśle że BSB dla noblów z kindredem było by fajne (ach juz widze tego altera BSB biegajacy na 18 cali i daje przerzuty drzewom :mrgreen: ) Chętnie bym też poczarował innymi Lorami niż nasza. No i orzełki do specjiali w połączeniu z tancerzami w Corach też było by całkiem przyjemne ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Kiełbasa wyborcza…

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Laik pisze:Kiełbasa wyborcza…
+1.
ew. kindredy dla bsb, mozliwość łączenia eternala z magic w&a. No i opcja bsb z "wszystkim", a nie hoda, to mus ab.

Pozdro

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

lol, ja proponuje się ogarnąć, mamy fajnie napisanego booka i nie ma sensu nic w nim zmieniać, nawet jeśli jest to racjonalne względem innych zasad

wiadomo że będzie dużo propozycji polepszających nawet kilka pojawiło się już w tym topicu, jak np orły w specialach, choć ja bym wolał mieć dwa na jednym slocie rare :wink: jeszcze np. coś co daje + 1 do casta na treesinging, tak jak wampy mają np do wskrzeszania ghuli :mrgreen:

ale po co? wole się pogimnastykować w czasie gry i przegrać nawet 12:8, niż mieć jakiś "wpółsamogrający półprodukt" (podkoloryzowałem dla efektu), zawsze jak komuś nie odpowiada kminienie w czasie gry może zmienić armie :roll:



pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 18 mar 2010, o 17:20 przez Doman-, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

A ja wolałbym nowego booka zamiast nowych zasad BP ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Kalesoner pisze:W prezentacji jednego z kandydatów do LS pojawiła się wzmianka o wzmocnieniu w BP dla WE. Gdyby miało to iść w tą sama stronę co dotychczas (przesunięcia w ilości slotów rare spacial i magiczne przedmioty) to jakbyście to widzieli, jakie przedmioty byłyby i fajne i klimatyczne w BP dla WE, jakie przesunięcia w slotach?
Gdyby rzeczywiście miał ktoś się za WE zabrać (w co wątpię) to:
BSB może brać kinderdy jak zwykły noble?
Absolutnie tak.
możliwość powtarzania spitów jak giftów?
IMHO zbyt mocne. Natomiast ściągnięcie zakazu brania Clustera przez zwykłych hero, jak najbardziej.
dodatkowe lory dla magów?
Absolutnie tak.
jeden dodatkowy slot rare? 1 dodatkowy slot special?
Raczysz żartować. WE to nie OnG :roll:
orły w specialach?
=D>
tancerze w corach kiedy generałem jest highborn?
Jaja sobie robisz :mrgreen:

przedmioty? [...]
Generalnie tak jak w przypadku slotów - nie jesteśmy tak słabi, żeby dawać nam aż takie cuda.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Nigdzie nie napisałem, ze jesteśmy słabi, ani że koniecznie potrzebujemy tych boostów. Napisałem to wszystko w kategoriach gdybania. Chciałem żebyście wypowiedzieli się co byłoby fajne a co nie, co byście dali swojego itp. To miało być takie gdybanie, które może ktoś kiedyś weźmie pod uwagę, jeśli faktycznie weźmie się z poprawianie welfów.

Myślę, że przy małych poprawkach można ze średniej armii zrobić topową.

A skoro na jakichś lokalach przechodzą bzdury typu połączenie bestii i wochu w jedna armię, to znaczy że gdybyśmy tylko chcieli, to możemy przepchnąć wszystko co nam się podoba. Nie zachecam do żadnych skoordynowanych działań, tylko do gdybania ale mocno ukierunkowanego na przedmioty, tak jak to mamy w przypadku o&g.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

błagam was nie będzie żadnych zmian w WE z dwóch powodów, są zbyt dobre aby się zaliczały do tej grupy co orki i ogry.

po drugie. zaraz znaczy się na jesień będzie nowa edycja zasad ogólnych jak i WE. (z WE to może troszkę później bo najpierw musi być nowa edycja armii typu orki i krasnale ze względu na box startowy)

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

A Ty znowu piszesz zanim przeczytasz.
Obrazek

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Kalesoner - już kumam.

Runepriest - skąd wiesz, że w boksie 8ed będą krasie i ong? Wiem, że na pograniczu 7/8ed mają być Krasie i WE. Ale nie wiem jakie teraz są plany, bo wcześniej miały być jeszcze TK i Bretka.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Podstawka może być WE vs Bretka bo czemu nie? [ było bretka vs lizaki ]
Laik pisze:Kiełbasa wyborcza…
no właśnie...
zielonatrawa pisze:lol, ja proponuje się ogarnąć, mamy fajnie napisanego booka i nie ma sensu nic w nim zmieniać, nawet jeśli jest to racjonalne względem innych zasad
Zobacz sobie faq-a i uściślenia do WE to zobaczymy czy powiesz że fajnie napisany.
B. dużo dziur średnio załatanych.
Kalesoner pisze:...
Darujmy sobie.
Nie ma realnie najmniejszej szansy na ujęcie nas w BP i nawet jakbym sam startował do LS to w życiu bym nie spróbował tego zrobić.
No bo jakim cudem to miało by przejść?
Mam cała listę [ choć niedługą ] które rzeczy bym zmienił ale opcje Kalesonera są chyba ciut za daleko idące.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

znaczy ong i krasnale to było jako przykład, a WE czemu nie, bo to armia która słabo służy jako esencja tej gry jakimi są krasnale i ong czy imperium i chaos

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Byłem ostatnio z Jasiem u Pana Fabera. Gadał z jakiś kolesiem, miłośnikiem battla z anglii, który widział zasady 8 edycji.
Cytuję: "To już nie będzie warhammer."

Mają się pojawić losowe szarże, walące się obeliski i tak dalej. Nie traktujcie tego źródła jako pewniaka. :)

Co do BP.
Ewentualnie jakieś kosmetyczne zmiany. Nie wiem jak Wy, ale mnie mam że nie chcecie by na masterach było tyle WE co DE. :)

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

goboss pisze: Co do BP.
Ewentualnie jakieś kosmetyczne zmiany. Nie wiem jak Wy, ale mnie mam że nie chcecie by na masterach było tyle WE co DE. :)
Ja tam jestem tolerancyjny, niech ludzie grają czym chcą, nic mi do tego.
A co do zmian, już się wypowiedziałem w tym temacie, ogólnie większość chce tego samego (mniej więcej), a jednocześnie się nie łudzi, że coś się zmieni.
Pozdrawiam.
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

lepiej nie mogłeś się wyrazić, ja wolę jak wood elfy są wyborem ze względu przywiązania i fajności a nie tego że mam armie łatwą w obsłudze

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

=D>
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

ODPOWIEDZ