Zabójcy Trolli, Gigantów, Smoków i Demonów.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kozisyn
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Problem slayerów

Post autor: Kozisyn »

albo sztandar
i to jest legalne
King of the Slayers, and the Slayer of Kings

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

ale ustawianie kloca 20 slayerów w linii to moim zdaniem drobna przesada, PG mi to pachnie [-X
co z tego że legalne, skoro mało fajne, klimatyczne itd.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Ginnar
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Ginnar »

Znaczy klimatem da to się w bardzo prosty sposób wyjaśnić żaden czekając na przeznaczenie niechce iść z tyłu=P
WDG mnie ta jednostka powinna być harcownikami... :D

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

W jednej linii, czyli jeden za drugim. Kiedys tak gralem z bohaterem puszka i piateczka hammerersow, ale zrezygnowalem, bo to chamskie bylo :mrgreen:

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Arqueek pisze:Kiedys tak gralem z bohaterem puszka i piateczka hammerersow, ale zrezygnowalem, bo to chamskie bylo :mrgreen:
No właśnie, a co dopiero jak masz 20 slayerów którzy unbreakable :roll: .
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

hmm... ciekawe...a zombiaki mogą sie w linii wystawiać? a ghule? a tomb guardzi TK? a pieski VC? a wrighty? a demony?... a to przecież też nigdy nie ucieka... pomimo to jakoś zdarzają się takie widoki... hmm...

tak więc proszę mi się odczepic od moich pomarańczowych pancurów :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Rakso_The_Slayer pisze:hmm... ciekawe...a zombiaki mogą sie w linii wystawiać? a ghule? a tomb guardzi TK? a pieski VC? a wrighty? a demony?... a to przecież też nigdy nie ucieka... pomimo to jakoś zdarzają się takie widoki... hmm...
Nie mówie że nie mogą :) i nikomu nie moge zabronić tak ich wystawiać.
Chodzi mi tylko że to dość nieładne zagranie i wole gre na luzie, bez bez takowych i bez ciśnień :mrgreen:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

nie mówie, że to jakieś fajne zagranie... ale chce uniknąć sytuacji, że dostane worstplaya na turnieju bo wyciągnąłem slayerów w kreske a czasem to jedyny sposób zasłonienia całej flanki.
Obrazek

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Kozisyn pisze:albo sztandar
i to jest legalne
przegięte ;)

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Ale zgodne z zasadami ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

wal slayerów w krechę....

jesli chodzi o demoniarza:

jedyna możliwą obroną jest kampienie kolesia i granie z kontry..ward na 5+ od shootingu tez się przydaje :D

zacznij grać demoniarzem i kombinuj. to jest naprawdę wyższa szkoła jazdy w porównaniu z kowadłem i lordem na tarczy :D

Awatar użytkownika
Pijak
Chuck Norris
Posty: 432
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Pijak »

thurion pisze:
Kozisyn pisze:albo sztandar
i to jest legalne
przegięte ;)
Dla mnie przegięte jest to ze jak szarżuje 20 hammerrerami z bsb puszką od boku i 20 longów od przodu w oddział 5 piesków z heraldem khorna moi padają jak muchy a on zdaje warda i ustaje na stubbornie z przerzutem od bsb. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Demony są przepakowane, ale ty miałeś po prostu pecha :wink:
A nie o to chodzi...
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

właśnie, demony są przegięte, motyw z glistą TG był przegięty bo pozwalał klockowi niebrejkowalnemu z kosiarzem na przodzie szarżować na 20+ cali w praktyce, a rozciąganie slayerów w linie i rzucanie chelendży kolejnymi czempionami sprawia po prostu, że koleś utyka w oddziale, nie wygramy tym bitwy więc żadne przegięcie to nie jest, a prawda jest taka, że slayerzy są min po to by wróg w nich utykał. Już bardziej przegięte są zombi bo je możesz dowskrzeszac ciągle. I co? zabronisz wampirzemu graczowi wskrzeszac zombiaki "bo to nieładnie i przeciwnik w nich utyka na długo"? Wątpie. dlatego slayerów proponuje ponownie zostawić w spokoju.
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

zombiesy nie mają dowódcy, więc tyle ile wklepiesz tylu schodzi, pozatym się sypią (jak ustawisz ich w lini to jeszcze bardziej bo tracą bonusy za rzędy), a grając dwarfami dowskrzeszania się tak bardzo nie boje :D
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

no dobra... ale ustawiając np szkielety/grave guardów/wrighty w linii z czempionem na przodzie to czempion wraca po każdej fazie magii więc możesz tak stac praktycznie całą bitwę.

z resztą przekomarzać się można bez końca. Chodzi o to, że nie jest to ani szczególnie hamska, a ni tym bardziej przegięta zagrywka i nie widzę nic złego w jej stosowaniu szczególnie patrząc na to co niektórzy robią w innych armiach :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Kozisyn
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kozisyn »

kreski nigdy nie były i nie będą przegiete o ile nie sa wsparte jakimis z nosa powiedzmy wyciagnietymi i temami a'la ikona tk. a tak mam bardzo ladne zasłoniecie górki przed szarżami np.
King of the Slayers, and the Slayer of Kings

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Rakso_The_Slayer pisze:no dobra... ale ustawiając np szkielety/grave guardów/wrighty w linii z czempionem na przodzie to czempion wraca po każdej fazie magii więc możesz tak stac praktycznie całą bitwę.
jesteś pewien że można wskrzeszać dowódce regimentu :?:
tz. że jeżeli zabije banshee to przeciwnik może ją wskrzesić dopóki chociażby jeden Wraith żyje?

P.S w sumie zgodze się z Kozisynem, przegięciem nie jest, ale wpakowywanie 4-5 giantslayersów i ustwiać ich w sznurek tylko po to żeby przetrzymać przeciwnika do końca bitwy... :?
No, ale kto co lubi.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

jestem pewien. Grupa dowodzenia zawsze wraca jako pierwsza podczas wskrzeszania więc szkielety/GG/wrighty w kresce sa przegięte. Slayerzy nie :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Pijak
Chuck Norris
Posty: 432
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Pijak »

Szkoda że zabroniono wychodzić minerom w kresce taka 25 wychodząc na 20 calu od krawędzi to dopiero hardcore :twisted:
Obrazek

ODPOWIEDZ