Niezwykli 3.0 (intelektualny śmietnik)

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Obrazek

Właśnie do mnie jedzie :) Sto watów nieokiełznanej mocy, dwa dwunastocalowe głośniki, w pełni lampowy piec. \m/

PS. Trzykrotnie droższy od kowbojek, ale za to dziesięciokrotnie więcej pałera ;) Zadłużyłem się na tego szatana, więc niech lepiej zabrzmi jak trzeba.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tomashowi gratulujemy nowego sprzętu :)

Pozdrawiamy z Hakiem zza mojego monitora ;)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

GwałtMaszyn - MachineRape - chwytliwa nazwa dla punk rockowej kapeli :D

EDIT: o LOL... www.virginity.pl
Co sie dzieje na tym swiecie. Podomiez moda na dziewictwo nastala. Z tego co wybadalem to akcja jednej z marek odziezowych. "Nakrec filmik pokazujacy jak bardzo jestes dziewica - wygrasz 1000 zl na zakupy", a na stronie glownej pannie cycki swieca spod bluzki... no ja sie pytam WTF i gdzie jest cel?

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Wystarczyła jedna noc i kawałek poranka, żebyście naspamowali w PiM jak nigdy podczas tak krótkiego odcinka czasu.
Jesteście wielcy. Dajecie mi nadzieję i powód, by żyć.
Merciiii że jesteś tuuuuu!

Na pytanie, czy mi odbiło, odpowiadam TAK. Pomijając, że miałam ciężką noc [z przyczyn zdrowotnych], to jeszcze po 8 zadzwoniła koleżanka, ta od doradców finansowych nasyłanych na biednych ludzi.
Że jej USOS znów wyczyściło.

Oczywiście okazało się potem, że jest wszystko ok. Ale że ja już histerii nad tą informatyczną pomyłką podnosić nie będę, to wyłączyłam telefon i poszłam spać dalej. Teraz siedzę i zamykają mi się oczy.

Ale PiM daje mi nadzieję. Rzesze spamujących battlowców dają mi nadzieję. Życie jest piękne.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Ja tylko chciałem dodać, że jeszcze 130 postów różnicy i Zaraza zakłada przepoconą koszulkę lidera spamerów!
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tomash pisze:Ja tylko chciałem dodać, że jeszcze 130 postów różnicy i Zaraza zakłada przepoconą koszulkę lidera spamerów!
W dodatku Ty ją teraz nosisz :shock:
Cholera. Przestaję tu pisać :P

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

A na niektórych bardzo fajnych forach, na których się udzielam, posty w sekcji OT (czyli takie własnie P&M) nie są zliczane :lol2: .

Ja nic nie chcę sugerować... :P

Maciek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

NIE MA fajniejszych for niż BP :badgrin:

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

Skavenblight pisze:
Tomash pisze:Ja tylko chciałem dodać, że jeszcze 130 postów różnicy i Zaraza zakłada przepoconą koszulkę lidera spamerów!
W dodatku Ty ją teraz nosisz :shock:
Cholera. Przestaję tu pisać :P
Ależ, Natalio! Tomash, jako prawdziwy dżentelmen z pewnością ją pięknie wypierze, wypłucze w pachnącym płynie, wyprasuje i wręczy Ci z jakimś gustownym drobiazgiem godnym pogranicznego księstwa (w złoto oprawny rubin, szafir, no, brylant jaki w ostateczności...)

Więc pisz dalej! :D
"Pomaluję wasze figsy" - w przypadku niektórych to brzmiałoby jak groźba.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tiger Brown pisze: Ależ, Natalio! Tomash, jako prawdziwy dżentelmen z pewnością ją pięknie wypierze, wypłucze w pachnącym płynie, wyprasuje i wręczy Ci z jakimś gustownym drobiazgiem godnym pogranicznego księstwa
Wielu wspaniałych bez wątpienia rzeczy można się po nim spodziewać, ale tego raczej sobie nie wyobrażam ;)
Tiger Brown pisze:(w złoto oprawny rubin...)
Phie, już mam. Bynajmniej nie od Tomasha ;)

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

girls like shiny things ;)

Awatar użytkownika
Kozisyn
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kozisyn »

wlazłem zupełnie nieświadom na tą stronkę dziewiczą. Mój panie!
Jeżeli do tego prowadzi wstrzemięźliwość to ja wam radze iść się ryćkać!

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Jak byliśmy z Hakiem w górach latem, i robiliśmy zakupy w pobliskim sklepie, nasz wzrok zahaczył się na moment na stojaku z gazetami, gdzie było też jakieś pisemko katolickie. Na okładce dość nieurodziwa dziewczyna z chłopakiem i tytuł: "Czekaliśmy z seksem do ślubu".

Hak: Patrząc na nią, świetnie to rozumiem.

Moda na cnotę jest równie głupia jak moda na seks. Generalnie moda jest głupia.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

oprócz mody na sukces ;) albo mody na Mordheim o ile kiedyś taka zapanuje tak ?:P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Jasiuuu pisze:oprócz mody na sukces ;) albo mody na Mordheim o ile kiedyś taka zapanuje tak ?:P
Moda na sukces ma swoje plusy. Np. wiedząc, kto ostatnio umarł, z kim Brooke ma dziecko, czyim synem jest Ridge i ilu ojców w sumie ma mały Eryk, umiesz nawiązać kontakt z każdą kobietą w wieku 40+.
A czasem młodszą, bo nie wykluczam, że i takie oglądają ten serial.
Sama wiem, o co w nim chodzi - nie sztuka, oglądając jeden odcinek w miesiącu można ;)

Moda na Mordheim? Broń Nurglu. Najmilej by było, gdyby system zarówno pozostał taki, jaki jest, kameralny i niszowy, i jednocześnie, żeby coraz więcej osób w niego grało. Póki co tak jest - w ciągu ostatniego roku osiągnęliśmy spory wzrost zainteresowania Mordheimem :)
Ale żeby moda? Ooo, nie! Tego by chyba nikt nie chciał :)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Tiger Brown pisze:Ależ, Natalio! Tomash, jako prawdziwy dżentelmen z pewnością ją pięknie wypierze(...)
O...ałeś, waść? ;)
Skavenblight pisze:NIE MA fajniejszych for niż BP :badgrin:
Nowa Zasada Numer 1 :D
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Co się kuźwa dzieje z forum ? O.o
Wrzucam foty do Pokaż Paszczękę, dupa, chce wejść do Niezwykłych też dupa. Dopiero teraz za 3 razem weszło.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

TomCio pisze:Co się kuźwa dzieje z forum ? O.o
Wrzucam foty do Pokaż Paszczękę, dupa, chce wejść do Niezwykłych też dupa. Dopiero teraz za 3 razem weszło.
A bo jakieś roboty drogowe są.
Może Tomash wie, kiedy się skończą?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Chciałbym wiedzieć. :?
Nawet na oficjalne zapytania do supportu nie odpowiadają, szmaty - wysłałem dziś w południe, a zawsze odpowiadali w ciągu czterech godzin. Znaczy, musi jakiś konkretniejszy syf jest.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Napoleon
Wałkarz
Posty: 83
Lokalizacja: Łódź United
Kontakt:

Post autor: Napoleon »

to jeszcze zobacz czy Ci konta nie obciążyli do 2012 roku;)

Zablokowany