Blog VegaMStudio

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Zablokowany
VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

powiem ci ze wiem o co ci chodzi tyle ze to juznie jest popiersie (w dosłownym tego słowa znaczeniu) ;p i nie chciałem z takim rozmachem tego robic bo jak bym tyle lepił to czemu nie całego ? ;p hehe

skorzystam z tej czapki taki na styl wikinga fajnie będzie wyglądać(i przysłoni nieudane moim zdaniem czoło)
na plecach futro może nie na całych ale od tyłu będzie narzuta z przodu łapa niedźwiedzia tak sobie pomyślałem , (co do topora to ta poza i wykonanie fajne ale nie przerobie tego modelu w ten sposób skoro prawa ma być tylko bark a lewa bardziej wystająca z cała i z bronią musiałbym inaczej podstawę figurki robić żeby wyglądała jak by prawa ręka była w cieniu postaci a lewa strona żeby wyglądała ze on niesie coś ciężkiego (poza tym inne ułożenie głowy moim zdaniem fajnie ci to wyszło ) - mogłem jednak zrobić najpierw rysunek :) ... odpowiadam na twoje pytanie ... odwrócony diament

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Obrazek
fotka na szybko na krześle więc jakość taka sobie , cyknę jakieś ładne jak dokończę malować

WIP podstawek pod Chaos
Do kupienia od jutra.

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

z czego zrobiłeś tą lawe ??
masz jakież zielone wipy tych podstawek ??

podobają mi się ale te głazy jakoś tak sztucznie wyszły

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Jaka cena?? Pasowałyby pod bull centaury do moich CHD :)

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

na razie wygląda dosyć średnio ta lawa, ale czekam na bliższe zdjęcia, co do skałek to jakoś kolorystycznie nie pasują mi do lawy
Ostatnio zmieniony 6 mar 2009, o 17:44 przez Asgard, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Lawa bardzo fajnie ci wyszła więc dla dalszego realistycznego efektu powinieneś zrobić pył wulkaniczny/czarną ziemię/miał zamiasts kał (tak jak jest na wulkanach)

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Takie było zlecenie :) więc tak je wykonałem , zleceniodawca zadowolony wiec ja też.

miał zamiast kał ? hehehe no wiem miało być skał ale śmiesznie wyszło
zrobiłem skały w rzece lawy by te konie miały na czym stać, pociągnąłem je troszkę brązem ale jakoś dziwnie wyszło więc pewnie w ciemnej szarości będą.
pył wulkaniczny i zastygła lawa (no jeszcze przycieniuję lawę robiąc większe placki czarnego by czerwień i żółć prześwitywały i dawały efekt gorąca ).

jak ktoś zainteresowany zakupem pod swoja armię pisać na priv

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

zamiast cieniowac czarny niebieskawym szarym lepiej użyć zwykłej szarości- będzie lepiej grać z lawą, teraz się za dużo kolorów robi. i przyciemniłbym czerń i tylko delikatnie wycieniował, będzie większy kontrast wtedy między lawą a kamieniami.

Cyciek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Cyciek »

a kiedy nastepne foty...popiersia???niemoge sie doczekac :wink:

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Obrazek


brrrrrr jak zimno

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Sopel do góry?
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Eerion
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Eerion »

Sopel ninja atakujący od dołu!
I jest ich więcej niż jeden!
Jakoś to tak... Dziwnie wygląda

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Sople i śnieg wyszły fajnie, ale efekt moim zdaniem psuje zbyt soczysta zieleń mchu i zbyt jasny odcień brązu użyty do pomalowania piasku. wizualnie wygląda to jakby ktoś zamroził wiosenno-letni krajobraz.
Choć być może jest to wina zdjęcia które jest dość jasne.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

z czego sa sople?? z zywicy? bo bardzo fajny efekt
Malowanie, konwertowanie, rzeźbienie od zera ... ceny do uzgodnienia
https://www.facebook.com/angerfish.studio
Prosił bym o kontakt na fanpage, ponieważ na forum wchodzę sporadycznie.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

możesz powiedzieć z czego je robiłeś? I śnieg?
Ostatnio zmieniony 7 mar 2009, o 18:13 przez Morrok, łącznie zmieniany 1 raz.

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

kurka_z_podworka pisze:Sopel do góry?
w jaskiniach są stalagmity i stalaktyty , skoro to jakieś tam ruiny można założyć że coś tam z jakiegoś sufitu skapuje ;p można tez uznać ze to lodowe kolce :) w końcu to fantasy

jedno jest pewne , zieleń i brąz rzeczywiście troszkę odbiegają od kolorów zimy , to przez to ze ta podstawka nie miała być w tym klimacie jakoś tak mnie naszło , poprawie te szczegóły kilkoma glazami w zimnych odcieniach to pewnie pomoże ;p


Obrazek
taka sobie krwawa przygoda .. troszkę niewyraźnie bo z ręki i prześwietlone fleszem ale widać co trzeba ;p

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Morrok pisze:możesz powiedzieć z czego je robiłeś (sople)? I śnieg?
ponawiam ;)

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

sople to klej polimerowy
śnieg to kombinacja malowania i zmielonej waty

Fallan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106

Post autor: Fallan »

Mnie podstawka śniegowa kojarzy się z ekranizacją Opowieści z Narni, jak zima zaczęła ustępować. Fajna, mówiąc szczerze.

Tej Twojej krwawej przygody nie za bardzo jest jak ocenić. Technicznie niby dobrze, ale pokaż całą figurkę, a nie tylko topór. :wink:

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

VegaMStudio pisze:sople to klej polimerowy
śnieg to kombinacja malowania i zmielonej waty
Widze ze pan "doskonaly" nie chce sie dzielic za bardzo swoimi arcy zdolnosciami w dziedzinie robienia podstawek :lol2: .
Obrazek

Zablokowany