galeria konwersji bigeesa

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

k.a.r.p pisze:Ale co ja tam wiem, prawda bigees :wink:
nie znasz sie i juz :wink:
a gdzie ty tyle postow nawklepywales??
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
k.a.r.p
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/Olsztyn

Post autor: k.a.r.p »

tu i tam :) a wracając do figsów to jeszcze nie powiedziałem nic o spawnie, więc mówię :) : jest okrutnie fajny, czekam aż go pomalujesz i wtedy wystaw fotke
Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

najlepsze jest to, ze spawna zrobilem w ok 2 h i to spontanicznie, bo wcale go nie planowalem - poprostu siadlem i zrobilem (przy okazji oszczedzajac kupe kase, bo materialy do tego warte sa moze z 5 zl ;) )
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

...a co tam, też się wypowiem :wink: mi najbardziej podoba sie krasnoludek :) ...widziałem juz nowy rydwan...fajny... tylko troche mogłby być mniej radosny..bo mam wrażenie, że załoga spiewa..haj-ho!...ale może za długo siedzę w pokoju bez mebli :wink:

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

rzeczony rydwan:

Obrazek

Obrazek
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

nowosci:

minoski, tak troche jeszcze wip

Obrazek
Obrazek
Obrazek

i juz skonczony chaos champion na daemonic steadzie (tak, zeby byl bardziej bestiowy :wink: )

Obrazek
Obrazek
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

chempion duzo lepiej wyglada na zywo, naprawde fajny :)

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

champion miażdży!

użyłes modelu z mordheim "thing from the wood" czy jakoś tak jako zwierzaka?

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

tak, stworek to ten z mordheimu (thing in the woods), ogon od scylii, koles to beastlord wersja z dwoma toporami, podstawka micro art, troche greenstuffu, lancuszek, tarcza i czesci do zrobienia flaila z beastherda (flaila trzeba przemalowac...)
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Zarąbiste Tuskgory :D
Champion też świetny, tylko taki trochę statyczny się wydaje w porównaniu do wierzchowca.
Minosy jeszcze do zrobienia, więc się nie wypowiem ;).

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Już chyba się kiedyś na temat tego kolesia na steedzie wypowiadałem, widziałem na żywo, wykonanie OK, ale zupełnie mi nie pasuje ....wiem, wiem - koncepcja autora, ale bestia jadące wierzchem na czymś mimo, że ma kopytka to trochę dziwne:)

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

tak, zebyscie sie juz bali - gigant wlasnie zostal pocisniety podkladem... :twisted: :evil: :twisted:
ale pokaze dopiero, jak pomaluje :twisted:
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

nie wycinaj tla, bo wyglada to tandetnie
biala kartka albo druknij do niebieskiego

mnie sie konwersje podobaja
jesli popracowalbys nad spowne to bylaby to jedna z fajniejszych konwersji jakie widzialem
:)
chodzi o rece - chyba za duzo o jedna

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

duzo fajnych figurek
ale niektore ci nie wyszly calkowicie

Awatar użytkownika
bigees
Mudżahedin
Posty: 301
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bigees »

ok, some new shit :twisted:

1... najpierw bylo tak:
Obrazek

2... pozniej tak:
Obrazek

3... kolejne stadium:
Obrazek

4... i efekt koncowy :twisted:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Nigdy nie oszukuję i nie kradnę. Nie noszę także cylindra do płaszcza i nie wcinam bananów idąc ulicą, bo dżentelmen nie robi żadnej z tych rzeczy. Zrobiłbym jedno tak samo niechętnie jak drugie – bo jedno i drugie jest sprawą harmonii i dobrego smaku".

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

zniszczyles :) zajebista figurka !! fajne malowanie :)

Awatar użytkownika
Meter
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Karak Var

Post autor: Meter »

malowanie jak i rzezba spoko ale mam pare malych uwag co do rzezbienia gdyz wydaje mi sie ze nogi sa troche za grube

chociaz to twoj koncept byl :wink:

Awatar użytkownika
k.a.r.p
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/Olsztyn

Post autor: k.a.r.p »

Widziałem na żywca, kawał dobrej roboty Bigosie, może rzucisz studia prawnicze i założysz firmę produkującą figurki :lol: :?:
Obrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
ataman
Chuck Norris
Posty: 474

Post autor: ataman »

Za konwersje pełen szacun :shock: :)

Awatar użytkownika
nightclower16
Mudżahedin
Posty: 229
Lokalizacja: SNOT - Gdańsk

Post autor: nightclower16 »

respect za konwersje i oczywiście niezłe malowanie ;)

ODPOWIEDZ