[Galeria]Bretonnia Papy Nurgla - WIP

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Re: [Galeria]Bretonnia Papy Nurgla - WIP

Post autor: Rasti »

To samo co kolega wyżej - za mało nurgla maja w sobie? Czyżby ich bóg nie dał im prezentów na święta? Czyżby jego sakwa była już pusta?

Awatar użytkownika
Sakwan
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Sakwan »

Gościu na ostatnim zdjęciu to BSB, powstały na skutek połączenia konia z bretoni z korpusem kotra. Co do małej nurglowości - postaram się coś z tym zrobić, ostatnio wpadł mi pomysł do głowy, aby zrobić opasłe, rozpruwające się bebechy koni.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

z brzuchów rycerzy też może coś wyłazić:P, porozcinaj ich troche:D

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Sakwan pisze:Gościu na ostatnim zdjęciu to BSB, powstały na skutek połączenia konia z bretoni z korpusem kotra. Co do małej nurglowości - postaram się coś z tym zrobić, ostatnio wpadł mi pomysł do głowy, aby zrobić opasłe, rozpruwające się bebechy koni.
No i widzę, że jednak da się coś z tym zrobić. Rozbebeszysz konie, jakieś dziwne macki nie macki u knightów i będzie wtedy dobrze :>

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Skromnym zdaniem nie przesadzaj z konwulsjami,lepiej jak beda mieli czyraki,kilka otwartych ropiejących blizn,brudne szmaty i chory odcień skóry,swoją drogą to zaraziłeś mnie tym pomysłem

Awatar użytkownika
Paweles
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 104
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Paweles »

@patryk999
Hehe, Nurgle jak to Nurgle, zaraża a Ty już padłeś ofiarą tej zarazy :twisted:

A co do Brety, to zapowiada się ciekawie, pracuj dalej i aktualizuj jak najczęściej ;)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Pomysł jest ogólnie świetny =D>
Wykonanie jest narazie świetne tylko faktycznie ciagle takie malo nurglowe (a ci rycerze najbardziej) :|
Bardzo nie podoba mi się że jeden z tych rycerzy ma odkrytą twarz bez znaków jakiej kolwiek choroby , wrzodów itp. :(
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Sakwan
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Sakwan »

Eltharion pisze:Pomysł jest ogólnie świetny =D>
Bardzo nie podoba mi się że jeden z tych rycerzy ma odkrytą twarz bez znaków jakiej kolwiek choroby , wrzodów itp. :(
Ten pan ma na pleckach rozdartą tunikę i pokazane plecy, które nie zachęcają swoim wyglądem do dotykania ;) . Ale po wpisie QC postanowiłem ich jeszcze trochę dopieścić i może do końca tego tygodnia już będą zrobieni na zito.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

Gratuluję pomysłu, oraz wykonania.

Wszyscy wyżej!

Ja się z wami nie zgadzam, ponieważ jakby byli bardziej nurglowaci to skapneli by się że coś jest nie tak, a oni są nieświadomi. A poza tym dopiero byłoby fajnie widzieć na stole armię nieświadomych chorych ludzi prowadzonych przez potężnego championa Nurgle'a pokrytego samymi ropniakami ranami a z jego ran wypływa krew spaczeń i Sigmar wie co jeszcze.

PS. :wink:

ODPOWIEDZ