Galeryja Kniapy i Treeja - O&G i Woch.

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Kniapa
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kalisz

Re: Galeryja Kniapy - Orkowe i Gobinofe Łaaa.

Post autor: Kniapa »

WIP moich włóczników.
http://img545.imageshack.us/img545/2/p1060410t.jpg
Malowanie nie skończone.
Ja do kolegi
- No, dziś gramy na proxach
- A jakie staty mają te proxy ???

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Najlepiej wyszedł ten po prawej. Zdjęcie jest wyraźne i dobrze oświetlone. Zieloną skórę jeszcze porozjaśniaj goblin green i gg + bleached bone w 1:1. I przede wszystkim zmień farby na matowe, bo teraz świecą się jak psu jajca. Poza tym jeszcze mam pewne wątpliwości co do włóczni. Lepiej by było, gdybyś ustawił je pionowo, to nie będzie problemów z ustawianiem figurek. Klej do plastiku możesz rozkleić wrzucając figurkę do gorącej wody (lejesz wrzątek np. do słoika, zaraz potem wrzucasz figurkę). Efekt krwi na razie sobie podaruj, albo poćwicz z tym tutorialem:http://www.games-workshop.com/gws/conte ... Id=1400009 i usuń nadlewki z drzewca włóczni.
Wiadomo, pociśnij tarcze (stalowe obramowania, czarne tło, rozjaśnienie księżyca), zęby i do tego jakiś wash na drzewce włóczni.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Kniapa
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Kniapa »

Ci na zdjęciu to jedni z pierwszych tzn. w pierwszych szeregach. Ci z tyłu mają włócznie nieco ku górze by nie zachaczali o tych z przodu. Zamodelowanie tych rąk ma na celu pokazanie że walą dwa szeregi. Nie bój, niedługo skończe, tylko mam problemy z pędzelkiem. Tarcze obramuje miedzianym, tło nie będzie czarne tylko niebieskie albo czerwone zgodnie z mymi barwami klanowymi.
Ja do kolegi
- No, dziś gramy na proxach
- A jakie staty mają te proxy ???

Awatar użytkownika
XenoX
Mudżahedin
Posty: 236
Lokalizacja: Brzeg - wrocław

Post autor: XenoX »

Tylko pamiętaj , że na niektórych turniejach niedopuszczą cie z figurkami które posiadają krew na broni.
Obrazek
Moje gg ? ok - 11632281
Pozdrawiam X.

Awatar użytkownika
Kniapa
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Kniapa »

Why ??? Uznają mnie za psychola ???
Ja do kolegi
- No, dziś gramy na proxach
- A jakie staty mają te proxy ???

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

XenoX pisze:Tylko pamiętaj , że na niektórych turniejach niedopuszczą cie z figurkami które posiadają krew na broni.
Co? :shock: :|

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

XenoX pisze:Tylko pamiętaj , że na niektórych turniejach niedopuszczą cie z figurkami które posiadają krew na broni.
ŁOT DY FAK?

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

#-o :| '
To by oznaczało, że na niektórych turniejach nie dopuszcza się niektórych armii. :roll: Xenox, jaja se robisz? Czy to może ma jakiś związek z WYSIWYGIEM, bo nie rozumiem?

:idea: Osobiście uważam, że to coś w stylu wykładziny 1209, czy alternatywnego kleju do figurek X.x'
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
XenoX
Mudżahedin
Posty: 236
Lokalizacja: Brzeg - wrocław

Post autor: XenoX »

Serio , kiedyś w jednym z Bard'ów niedopuścili mnie do stołu przez właśnie o to krew i powiedzieli że niebedą tolerowali takich rzeczy :roll:
Obrazek
Moje gg ? ok - 11632281
Pozdrawiam X.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

:shock: TAKICH rzeczy, to znaczy jakich konkretnie?

Awatar użytkownika
XenoX
Mudżahedin
Posty: 236
Lokalizacja: Brzeg - wrocław

Post autor: XenoX »

No krwi na broni , sam gram orkami więc armia wygląda żałośnie bes śladów bójek a tu bach .. :P
Obrazek
Moje gg ? ok - 11632281
Pozdrawiam X.

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

Jeśli to prawda, to chyba kogoś pogieło :shock: Jakoś to argumentowali?

Awatar użytkownika
XenoX
Mudżahedin
Posty: 236
Lokalizacja: Brzeg - wrocław

Post autor: XenoX »

o ile pamiętam to mówili że armie zmierzają do boju i powinny być "czyste" , ja wtedy mówiłem , że moje wracają z ostatniego wskutek czego zostałem wywalony z turnieju .
Obrazek
Moje gg ? ok - 11632281
Pozdrawiam X.

Awatar użytkownika
Kniapa
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Kniapa »

Zadziwiające. Powinni wiedzieć że orki są jakie są.
Ja do kolegi
- No, dziś gramy na proxach
- A jakie staty mają te proxy ???

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Jakoś ciężko mi w to uwierzyć. Na pewno nie pominąłeś takich detali jak zrobienie spłuczki w bardowym kiblu głównemu sędziemu? :D

Awatar użytkownika
LuciusII
Oszukista
Posty: 868
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: LuciusII »

Jak armia idąca do boju i wzniecająca tumany kurzu może być czysta? Jak zieloni, którzy nawet jeśli nie walczą z wrogiem to tłuką się między sobą mają być niepoobijani? To jakaż żenada. Może sędzia zazdrościł Ci pomalowanej armii :D
Kalesoner pisze:Orki i gobliny są częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro. :wink:

ODPOWIEDZ