kilka pytań o Chaos Dwarfy

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

ODPOWIEDZ
Świński
Wodzirej
Posty: 747

Re: kilka pytań o Chaos Dwarfy

Post autor: Świński »

Konwertowanie konwertowaniem ale osobiście uważam, że te figurki są piękne czysto pod modelarskim względem a to w młotki jest jednym z ważniejszych czynników.

PS pomyłka nie doliczyłem przesyłki 15% = 1900 zakładając kiepski kurs

I tu jest problem.....gdyby nie koszty przesyłki.....

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Od jakiejś kwoty (sprawdź na stronce, bo ja teraz nie pamietam) wysyłka jest darmowa 8)

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Koszty wysylki do dowolnego punktu globu wynosza 15% wartosci zamówienia. Oferujemy tez usluge Wysylki Ekspresowej, w której towar dociera do dowolnego punktu globu w ciagu 2-5 dni od daty wysylki. Jesli chcialbys skorzystac z tej uslugi,

powiadom nas o tym przy skladaniu zamówienia lub wybierz odpowiednia opcje z menu naszego sklepu internetowego. Koszt Wysylki Ekspresowej to jedynie dodatkowe 15 funtów sterlingów niezaleznie od wielkosci zamówienia.


Niestety ale nie doszukałem się nigdzie darmowej wysyłki. Może taka opcja pojawia się po zalogowaniu i dokonaniu zakupów. Darmowa wysyłka jest chyba tylko w GW od 250pln.

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Na gloria victis w tematach o zamówieniach w FW czytałem, ze powyżej 250 funciaków wysyłka jest free.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Tak samo mmiało być. Rozmawiałem z kolesiem właśnie z GV który organizuje zamówienia. Oni właśnie zbierają do tej puli 250 po czym zamawiają. Więc nie będzie tak źle :d
A ci gunnerzy to kto to? Z blunderami?

Awatar użytkownika
Raamiel
Wodzirej
Posty: 776

Post autor: Raamiel »

Pewnie Ci z FG nie ma innej piechoty strzelającej CD na FW :D

Awatar użytkownika
Raamiel
Wodzirej
Posty: 776

Post autor: Raamiel »

Witam mam takie pytanie jak w końcu nazywa się sygnaturka s Hashusa "Voice of Hatred" czy "Breath of Hatred" nazwa czary w pliku jest inna w stosunku do opisu ? Na skanie są obie nazwy ale chyba to ewidentny błąd.... Barth - możesz podpytać ?

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Jak dla mnie może być i rage of hatred :)
A tak w ogóle co to za znaczenie?:)
Za ok. tygodnia będzie pliczek i będziemy się wtedy zastanawiać co do zasad :)

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Też tak uważam :wink:

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Chcę jutro użyć w bitewce zaciągu do WoChu z dwóch rakietnic i daemonsmitha. Rakietnice znam. Może znacie statystyki kowala z Tamurkhana ?
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Raamiel
Wodzirej
Posty: 776

Post autor: Raamiel »

Takie znaczenie że zrobiłem porządne karty czarów :) Barth się napracował z army listem więc i ja postanowiłem zrobić mały wkład. Ale nie bardzo wiem jak zamieści (nie ma żadnego darmowego zasobu). Zrobimy tak, zamieszczę nowy wątek w Naszym dziale, prześlę do Bartha doc a on go tam zamieści, oki ?

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Daemonsmith Sorcerer 95 points

M Ws Bs S T W I A ld
3 4 4 4 4 2 2 2 9

Equipment
*Blackshard Armour
*Ensorcelled Hand Weapon

Magic
* A Daemonsmith Sorcerer is a
level 1 wizard. They may
choose spells from the Lore of
Fire, Metal, or Death.

Special Rules
*Resolute
*Relentless
*Contempt
*Daemonsmith

Options
*May upgrade to a level 2 Wizard...........................35 points
*May take magic items up to a total of..................50 points
*May be equipped with any of the following:
- Pistol....................................................................5 points
- Naphtha Bombs..................................................25 points

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Dziękuję bardzo. Kowal pokieruje maszynami warriorzy zniszczą resztę w walce wręcz 8)
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

BOGINS pisze: A ci gunnerzy to kto to? Z blunderami?

CHAOS DWARF INFERNAL GUARD WITH FIREGLAIVES :)

http://www.forgeworld.co.uk/Warhammer/C ... AIVES.html


pozdr

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

może jeszcze to Ci się przyda:

Daemonsmith Special Rule:

If the daemonsmith is within 3 inches from a war-machine, he can get a "look at sir" roll on a 4+.
Moreover, one war machine can reroll artillery or scatter die if the daemonsmith hasn't used its
ranged weapon this turn.

In case that the daemonsmith makes a miscast, he suffers an additional 1 wound lost, without save
(even ward save), but it gains a bonus of +1 to Toughness. A Daemonsmith can get only one +1 to
Toughness, even if he suffers several miscasts, although he suffers -1 wound each time.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7831
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Barth pisze:może jeszcze to Ci się przyda:

Daemonsmith Special Rule:

If the daemonsmith is within 3 inches from a war-machine, he can get a "look at sir" roll on a 4+.
Moreover, one war machine can reroll artillery or scatter die if the daemonsmith hasn't used its
ranged weapon this turn.

In case that the daemonsmith makes a miscast, he suffers an additional 1 wound lost, without save
(even ward save), but it gains a bonus of +1 to Toughness. A Daemonsmith can get only one +1 to
Toughness, even if he suffers several miscasts, although he suffers -1 wound each time.
Dziękuje bardzo. Już przewertowałem całe forum i znalazłem zestawienie. Armia Chaos United gotowa na jutro :!:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Raamiel
Wodzirej
Posty: 776

Post autor: Raamiel »

A ja mam pytanie do zasady Deamonsmitha :)

Czy Waszym zdaniem można przerzucić po raz drugi w tej samej turze wynik tej samej kości dla tej samej maszynki (jeśli ma się dwóch Deamonsmithów w zasięgu 3 cali) ?

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Logicznie rzecz biorąc to tak. Każdy z nich ma tą umiejętność a nigdzie nie widziałem zapisu, że można przerzucać kość tylko raz.

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Raamiel pisze:Czy Waszym zdaniem można przerzucić po raz drugi w tej samej turze wynik tej samej kości dla tej samej maszynki (jeśli ma się dwóch Deamonsmithów w zasięgu 3 cali) ?
imo nie, kość można przerzucić tylko raz, nie ma przerzutów przerzutów :wink:
Grolshek pisze:Dziękuje bardzo. Już przewertowałem całe forum i znalazłem zestawienie. Armia Chaos United gotowa na jutro
liczymy na jakąś relacje, albo choćby komentarz 8)

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Barth pisze:
Raamiel pisze:Czy Waszym zdaniem można przerzucić po raz drugi w tej samej turze wynik tej samej kości dla tej samej maszynki (jeśli ma się dwóch Deamonsmithów w zasięgu 3 cali) ?
imo nie, kość można przerzucić tylko raz, nie ma przerzutów przerzutów :wink:


Tak z ciekawości bo nie dopatrzyłem się tego w rulebooku gzie to jest?

edit: osobiście dałbym sobie głowę odciąć, że można ;f

ODPOWIEDZ